aiRPAS Sp. z o.o.

adres
81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
(I piętro, sala 117 budynku IV) pokaż na mapie

znajduje się w PPNT Gdynia

telefon
786-933-050, 501-120-906
e-mail
i...@airpasgroup.pl pokaż
www
airpasacademy.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

O nas

Zakres działalności
aiRPAS Academy - szkolenia zawodowe i specjalistyczne dla pilotów bezzałogowców
aiRPAS Machines - projektowanie, produkcja, wdrożenia i serwis urządzeń bezzałogowych
aiRPAS Operations - usługi lotnicze wybranych specjalności

Grupa aiRPAS dostarcza produkty, rozwiązania, szkolenia i usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Podmioty wchodzące w skład grupy skonsolidowały się w maju 2016 roku.
 
Doświadczenie zespołu aiRPAS obejmuje:
2008r – budowę bezzałogowców do zastosowań komercyjnych
2009r – usługi lotnicze z wykorzystaniem bezzałogowców
2014r – szkolenia pilotów do zawodowego uprawnienia UAVO

aiRPAS Academy to zespół zaangażowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w szkoleniach lotniczych. Wypracowana unikalna metodyka zapewnia szybkie postępy w szkoleniu u amatorów oraz rozwój umiejętności u profesjonalistów. Eksperci z wybranych przedmiotów w jasny sposób przekazują nawet najbardziej złożone zagadnienia.

Sprzęt szkoleniowy to aktualne popularne rozwiązania rynkowe jak i dedykowane do szkoleń platformy własnej produkcji. Szkolenie lotnicze odbywa się na podstawie zatwierdzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego indywidualnego programu szkolenia.  .

Nasi wykładowcy uczestniczyli w pracach projektowych nad obowiązującym prawem dotyczącym zasad wykonywania lotów UAV & RPA, nad nowym programem szkolenia UAVO oraz nad wytycznymi do egzaminu państwowego VLOS i BVLOS.

W naszej grupie jest rekordowa ilość 5 instruktorów z państwowym uprawnieniem INS + oraz 2 instruktorów symulatorowych + 4 specjalistów zewnętrznych od zajęć teoretycznych.
Szkolenie lotnicze odbywa się na podstawie zatwierdzonego przez ULC indywidualnego programu szkolenia.

 
aiRPAS Academy oferuje kursantom również wsparcie z zakresu filmowania i fotografii lotniczej z wykorzystaniem helicamu, korzystając przy tym z wieloletniego doświadczenia ekipy Op1 Helicam Team.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »