Ankieta zakończona

Co sądzisz o pomyśle radnych PiS?

jest dobry, mieszkańcy Sopotu - i tylko oni - powinni parkować poza sezonem za darmo

jest zły, bo ulgi powinny dotyczyć mieszkańców całego Trójmiasta, to oni napędzają biznes i gastronomię w Sopocie poza sezonem

jest zły, bo przyjęte w marcu rozwiązania są dobre

  • Łącznie głosów: 672
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Ile pączków zjesz w Tłusty Czwartek?

Ankieta z artykułu

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie