Ankieta zakończona
Jak często odwiedzasz butelkomaty?
za każdym razem kiedy mam odpowiednie opakowanie
przy okazji, jak zostanie mi więcej puszek/butelek
często - nawet jak nie mam własnych opakowań - zbieram wtedy cudze
praktycznie w ogóle nie korzystam
Ankieta z artykułu
Zbierają butelki, żeby dostać kaucję. Jedna rzecz denerwuje ich najbardziej
(233 opinie)
4 maja 2026
Opinie
Najnowsze ankiety
1117
głosów
Czy skorzystał(a)byś z darmowej kranówki w restauracji?
Wiadomości:
Kranówka w restauracjach będzie za darmo?
528
głosów