Ankieta zakończona

Jak oceniasz coraz częstszą obecność humanoidalnych robotów, takich jak Edward Warchocki, w codziennej przestrzeni publicznej (np. w sklepach)?

zdecydowanie pozytywnie - to fascynujący krok w przyszłość i ciekawe urozmaicenie rutynowych czynności

raczej pozytywnie - to fajna atrakcja, o ile maszyny nie zastąpią całkowicie ludzi w obsłudze

jest mi to obojętne - traktuję to wyłącznie jako chwilową modę i chwyt marketingowy

raczej negatywnie - czuję lekki niepokój na myśl o maszynach swobodnie poruszających się między ludźmi

zdecydowanie negatywnie - roboty nie powinny ingerować w nasze codzienne, ludzkie interakcje i przestrzeń

  • Łącznie głosów: 623
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Czy nowa lokalizacja pomnika będzie lepsza od obecnej?

Ankieta z artykułu

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie