Ankieta zakończona
Jak oceniasz planowaną budowę nowego sześciopiętrowego biurowca przy Infoboksie?
pozytywnie, inwestycja ożywi centrum i okolicę
mam mieszane uczucia, dobrze, że teren zostanie w końcu zagospodarowany, choć szkoda zieleni
negatywnie - uważam, że budowa biurowca w tym miejscu to zły pomysł i szkoda dawnego, rekreacyjnego charakteru skweru przy Infoboksie
Opinie
Najnowsze ankiety
Jeżeli wybierasz się w dłuższą podróż autem:
Wiadomości:
Kolejne remonty na A1. Zdążą przed wakacjami?
186
głosów
1151
głosów
Konkursy
Konkursy
Konkurs trwa
Bilety na spektakl "Prezent urodzinowy" | 13 czerwca g. 16:00
Do wygrania
3
podwójne zaproszenia