Ankieta zakończona

Jak oceniasz planowaną budowę nowego sześciopiętrowego biurowca przy Infoboksie?

pozytywnie, inwestycja ożywi centrum i okolicę

mam mieszane uczucia, dobrze, że teren zostanie w końcu zagospodarowany, choć szkoda zieleni

negatywnie - uważam, że budowa biurowca w tym miejscu to zły pomysł i szkoda dawnego, rekreacyjnego charakteru skweru przy Infoboksie

  • Łącznie głosów: 1249
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Zdarza ci się zrezygnować z planów weekendowych ze względu na turystów?

Ankieta z artykułu

Rusza budowa biurowca przy Infoboksie
Rusza budowa biurowca przy Infoboksie (177 opinii) 1 kwietnia 2026

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie