Ankieta zakończona
Jak oceniasz postać Gustawa Orlicz-Dreszera?
uważam go za godnego podziwu bohatera narodowego
miał zasługi, choć nie ze wszystkimi jego działaniami się zgadzam
dostrzegam zarówno jego zalety, jak i poważne wady
budzi u mnie więcej zastrzeżeń niż uznania
nie postrzegam go jako postaci godnej szczególnego szacunku