Ankieta zakończona

Jak oceniasz postać Gustawa Orlicz-Dreszera?

uważam go za godnego podziwu bohatera narodowego

miał zasługi, choć nie ze wszystkimi jego działaniami się zgadzam

dostrzegam zarówno jego zalety, jak i poważne wady

budzi u mnie więcej zastrzeżeń niż uznania

nie postrzegam go jako postaci godnej szczególnego szacunku

  • Łącznie głosów: 328
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Co najlepiej ogranicza liczbę nietrzeźwych kierowców na drogach?

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie