Ankieta zakończona

Jak oceniasz rozwój infrastruktury w południowych dzielnicach Gdańska?

dobrze, powstają nie tylko nowe osiedla, ale i infrastruktura usługowo-handlowa

raczej dobrze, choć można byłoby pomyśleć nad lepszymi rozwiązaniami drogowymi, które wyeliminowałyby korki

słabo, zmiany są, ale wszystko dzieje się za wolno

źle, mam wrażenie, że przybywa jedynie mieszkań

  • Łącznie głosów: 374
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Jak często jesz na mieście?

Ankieta z artykułu

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie