Ankieta zakończona

Zdarzyło ci się zniszczyć coś w złości?

tak, również coś cudzego

tak, ale tylko coś, co należało do mnie

nie, choć kilka razy mnie korciło

nie, w ogóle nie mam takich myśli

  • Łącznie głosów: 1128
  • zagłosuj i zobacz wyniki

    Popierasz decyzję władz Gdańska o pozostawieniu flagi Ukrainy na Urzędzie Miejskim?

Ankieta z artykułu

Szła i niszczyła torebką auta
Szła i niszczyła torebką auta (90 opinii) 13 maja 2026

Zaproponuj własną ankietę!

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji i zmian

Opinie