archiBLANCO - architektura i wnętrza

80-332 Gdańsk, Piastowska 5/7 Mapka
515-489-008
i...@archiblanco.pl pokaż
archiblanco.pl
/archiblanco
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 18:00
sob9:00 - 15:00
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Napisali o nas

O nas

Wykonujemy wielobranżowe projekty domów mieszkalnych, budynków i lokali usługowych, kompleksowe projekty wnętrz oraz adaptacje. Przeprowadzamy dla naszych klientów wszystkie procedury w urzędach wraz z uzgodnieniami i uzyskiwaniem pozwoleń.

Działalność pracowni obejmuje wykonywanie wielobranżowych projektów budowlanych oraz kompleksowych projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych. Projekty wnętrz obejmują układy aranżacyjne, wizualizacje, wybór materiałów i wyposażenia, szczegółowe projekty techniczne i zestawienia asortymentu.
Na życzenie Inwestora prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektu.
Wykonujemy projekty domów, adaptacje oraz projekty lokali usługowych.
Przeprowadzamy dla Inwestorów wszelkie formalności dot. uzgodnień projektowych, wykonywania zgłoszeń i uzyskiwania pozwoleń.
Pracownia z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2013r. W naszym portfolio mamy wiele ciekawych realizacji na terenie Pomorza.

Małgorzata Łozińska-Drop
Architekt IARP

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Aranżacja wnętrz

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Katarzyna - opinia

Współpracowaliśmy z Panią Małgorzatą przy wykonaniu projektu wnętrz do naszego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Projekt został starannie przemyślany pod względem funkcjonalności, a wszystkie nasze pomysły i uwagi zostały zamieszczone w projekcie. Szeroka wiedza i doświadczenie Pani architekt pozwoliła nam wykonać wnętrza i zagospodarowanie terenu działki wokół domu przewyższając nasze oczekiwania. Współpraca z panią Małgorzatą to sama przyjemność :) serdecznie polecamy!

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »