Ranking II miejsce

archiBLANCO - architektura i wnętrza

archiBLANCO

Wybierz numer

515-489-008
i...@archiblanco.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/30 - archiBLANCO Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - archiBLANCO Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - archiBLANCO Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - archiBLANCO Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

7

Realizacja

O nas

Wykonujemy wielobranżowe projekty domów mieszkalnych, budynków i lokali usługowych, kompleksowe projekty wnętrz oraz adaptacje. Przeprowadzamy dla naszych klientów wszystkie procedury w urzędach wraz z uzgodnieniami i uzyskiwaniem pozwoleń.
Wykonujemy ekspertyzy techniczne, projekty przebudów i zmian sposobu użytkowania istniejących budynków wraz z niezbędnymi procedurami administracyjnymi.

Projekty wnętrz obejmują układy aranżacyjne, wizualizacje, wybór materiałów i wyposażenia, szczegółowe projekty techniczne i zestawienia asortymentu wraz z próbami materiałów.
Na życzenie Inwestora prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektów.

Najnowsze projekty i realizacje można zobaczyć na:   www.instagram.com/archiblanco/

Małgorzata Łozińska-Drop
Architekt IARP

 

Oceny (9)

Kamila
Termin usługi: kwiecień 2024

Podjęliśmy się współpracy z firmą archiblanco i to był strzał w 10! To rzetelna i profesjonalna firma, a dodatkowo p. Małgorzata jest przemiłą osobą. Cierpliwie wysłuchała naszych oczekiwań, wielokrotnie wychodziła im naprzeciw. Wykazała się też zrozumieniem, elastycznością i chęcią pomocy w sytuacji, gdy na budowie miały miejsce duże zmiany względem pierwotnych projektów. Gorąco polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0
Kasia i Piotr
Termin usługi: luty 2024

Bardzo długo szukaliśmy firmy, która podjęła by się tematu zaprojektowania nowej elewacji istniejącego budynku z uwzględnieniem wykonania gruntownej termomodernizacji - większość firm w ogóle nie była zainteresowana takimi pracami albo kontakt z nimi był niesatysfakcjonujący. Wtedy trafiliśmy na Panią Małgorzatę. Już w trakcie pierwszego spotkania odnieśliśmy wrażenie, że wreszcie udało się nam znaleźć osobę, której szukamy. Warto zaznaczyć, że mimo tego, że sami nie mieliśmy jasno sprecyzowanych oczekiwań co do wyglądu domu (wiedzieliśmy jedynie czego na pewno nie chcemy mieć), Pani Małgorzata już w pierwszej propozycji trafiła w nasz gust i, z drobnymi poprawkami, została ona przez nas zaakceptowana. Końcowy projekt okazał się obszerną książką ze szkicami, wizualizacjami, sugestiami co do materiałów i sposobu wykonania prac. Gdy w trakcie prac trafiliśmy na niespodziewane przeszkody, nie zostaliśmy pozostawieni bez opieki. Pani Małgorzata bardzo szybko reagowała na sytuację i nawet tego samego dnia potrafiła zasugerować inne rozwiązanie i pomóc w znalezieniu osoby, która takie rozwiązanie zrealizuje. Serdecznie polecamy, a Pani Małgosi dziękujemy.

Pracownie architektoniczne

6.0
Piotr Kuchta
Termin usługi: grudzień 2023

Pani Małgosia wyróżnia się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych trendów w architekturze i wnętrzach, lecz także niezwykłą zdolnością do przekształcania wizji klientów w realne, funkcjonalne dzieła sztuki. Jej projektowanie jest równowagą między estetyką a praktycznością, co tworzy przestrzenie, które nie tylko zachwycają, ale również sprzyjają wygodzie i efektywności. Działając z pasją i zaangażowaniem, Pani Małgosia zasługuje na uznanie za tworzenie unikalnych i inspirujących środowisk, które stanowią prawdziwe arcydzieła w dziedzinie architektury. Gorąco polecamy usługi archiblanco i Pozdrawiamy.

Pracownie architektoniczne

6.0
Ryszard K .
Termin usługi: maj 2023

Profesjonalne podejście do powierzonego zadania przez Panią Małgosię . Duża wiedza i zaangażowanie ,doskonałe rozwiązania w trudnych sprawach . polecam .

Pracownie architektoniczne

6.0
Marta i Piotr
Termin usługi: listopad 2022

Zdecydowanie polecamy usługi biura archiblanco. pani Małgosia znalazła dla nas dużo czasu, była zawsze zaangażowana, cierpliwa i przede wszystkim wsłuchiwała się w nasze potrzeby. Temat naszej przebudowy nie był prosty, ale Pani Małgosia świetnie doradziła nam wszystkie rozwiązania. Teraz realizacja :) Do zobaczenia przy kolejnych projektach :)

Pracownie architektoniczne

6.0
Jacek Możejko
Termin usługi: luty 2023

Miło i profesjonalnie ,współpraca bez zastrzeżeń.

Pracownie architektoniczne

6.0
Izabela Szczepanik
Termin usługi: sierpień 2022

Współpraca z Panią Małgosią to czysta przyjemność! Ogrom wiedzy, zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolena z każdego rozwiązania, które nam zaproponowała (nie narzucała!). Polecam! :)

Aranżacja wnętrz

6.0
Tatiana Stachowiak
Termin usługi: luty 2022

Szanowni Państwo. Pani Architekt Małgorzata Łozińska-Drop to profesjonalistka na 1000%. W pełni zaangażowana w realizację projektu oraz prace wykończeniowe. Nie tylko wczuwa się w potrzeby Klienta, ale również je wyprzedza i doskonali każdy wypracowany szczegół. Doskonale zna trendy, ma wysublimowane poczucie estetyki i jest doskonałą technicznie i inżyniersko. Jej kultura osobista i etyka zawodowa jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ogrom pracy włożony w realizację naszego wymarzonego mieszkania. więcej niż polecamy tatiana stachowiak

Pracownie architektoniczne

6.0
Katarzyna
Termin usługi: styczeń 2020

Współpracowaliśmy z Panią Małgorzatą przy wykonaniu projektu wnętrz do naszego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Projekt został starannie przemyślany pod względem funkcjonalności, a wszystkie nasze pomysły i uwagi zostały zamieszczone w projekcie. Szeroka wiedza i doświadczenie Pani architekt pozwoliła nam wykonać wnętrza i zagospodarowanie terenu działki wokół domu przewyższając nasze oczekiwania. Współpraca z panią Małgorzatą to sama przyjemność :) serdecznie polecamy!

Aranżacja wnętrz

6.0