stat
PATRONAT

II Bal równych szans

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ oraz Gdański Teatr Szekspirowski zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie karnawałowy charytatywny II Bal Równych Szans. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan, która wystąpi ze specjalnym akustycznym recitalem.

Ania Karwan to tegoroczna zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, jeden z najpiękniejszych i najmocniejszych głosów w kraju. Autorka hitów "Słucham Cię w radiu co tydzień", "Głupcy" czy pięknej ballady "Czarny Świt", z jej debiutanckiej płyty wydanej na początku tego roku, które podbiły listy przebojów i osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu "The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Podczas "przesłuchań w ciemno" brawurowo wykonała utwór "Purple Rain" z repertuaru Prince'a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu Top Ten Global Voice 2016.

Trudno jednak nazywać Anię debiutantką, na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Bal poprowadzą dziennikarze Radia Gdańsk - Beata Szewczyk oraz Włodzimierz Raszkiewicz.

Do tańca zagra zespół The Celebration Band, w którego skład wchodzą doświadczeni i wykształceni trójmiejscy muzycy. Działając od 2013 roku zdobyli entuzjastyczne opinie i recenzje. Wykonywane na najwyższym poziomie utwory z szerokiego repertuaru uzupełniane są doskonałym prowadzeniem i kontaktem z publicznością. Każdy utwór grany jest w 100 na żywo, a pieczołowicie przygotowywane aranżacje niejednokrotnie zaskakują. Na repertuar składają się klasyczne przeboje od lat 60 tych do najnowszych hitów z radiowych list przebojów, rytmy z całego świata i dobrze znane rockowe i taneczne standardy.

Pokaz Tańca Towarzyskiego zaprezentują pary sportowe z Tanecznego Klubu Sportowego Creative Dance startujące na turniejach w Polsce i za granicą.

Menu O catering zadba firma Banglob. Tego wieczoru goście mogą się spodziewać: welcome drinka, 2-daniowej kolacji serwowanej, bufetu zimnego i słodkiego, gorących przekąsek, napojów bezalkoholowych ciepłych i zimnych oraz wina bez limitów. Inne alkohole dodatkowo płatne - możliwość zakupu na miejscu.

Tak jak w pierwszej edycji balu, aukcję z licytacją poprowadzi specjalnie dla nas Mateusz Kusznierewicz - mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie. Poza aukcją głośną, będzie również dostępna aukcja cicha, z równie ciekawymi przedmiotami do wylicytowania. Uzupełnieniem obu aukcji będzie loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Na pierwszym balu przedmioty w aukcjach zostały wylicytowane za kwotę ponad 52 000 PLN a loteria przyniosła dodatkowe 5 000 PLN. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji goście będą równie hojni i pobijemy rekord.

Dochód z balu zostanie przeznaczony na wyposażenie i utrzymanie naszego nowego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w Gdańsku, którego otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku. Nasza nowa siedziba da osobom dorosłym z zespołem Downa miejsca pracy, a jednocześnie będzie miejscem terapii dzieci i kolebką integracji w ramach prowadzonego przedszkola, docelowo szkoły zawodowej i warsztatów kulinarnych. Zdjęcia poniżej przedstawiają projekt budynku. Dla naszej fundacji będzie przeznaczony parter i pierwsze piętro. Łączny koszt wyposażenia to 200 000 PLN.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
II BAL RÓWNYCH SZANS to najlepsze miejsce na zabawę w szczytnym celu w ostatnią sobotę karnawału 2020. Pozostaje tylko dokonać rezerwacji miejsc. Koszt udziału w balu to: 1-os - 300 zł , 2-os - 600 zł . W cenie zawarte są wszystkie elementy PROGRAMU . Liczba miejsc ograniczona.

https://jatez.org.pl/rezerwacja-bal-2020

Archiwalne edycje imprezy

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni