stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

II Bal równych szans

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ oraz Gdański Teatr Szekspirowski zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie karnawałowy charytatywny II Bal Równych Szans. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan, która wystąpi ze specjalnym akustycznym recitalem.

Relacja z imprezy

Ania Karwan to tegoroczna zwyciężczyni konkursu Premiery 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, jeden z najpiękniejszych i najmocniejszych głosów w kraju. Autorka hitów "Słucham Cię w radiu co tydzień", "Głupcy" czy pięknej ballady "Czarny Świt", z jej debiutanckiej płyty wydanej na początku tego roku, które podbiły listy przebojów i osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu "The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Podczas "przesłuchań w ciemno" brawurowo wykonała utwór "Purple Rain" z repertuaru Prince'a, odwracając wszystkie cztery jurorskie fotele. Występ Ani powoduje ciarki przy każdym odsłuchu na YouTube, nic więc dziwnego, że został dostrzeżony również na świecie znajdując wysokie miejsce w prestiżowym, międzynarodowym zestawieniu Top Ten Global Voice 2016.

Trudno jednak nazywać Anię debiutantką, na scenie obecna jest od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental.

Bal poprowadzą dziennikarze Radia Gdańsk - Beata Szewczyk oraz Włodzimierz Raszkiewicz.

Do tańca zagra zespół The Celebration Band, w którego skład wchodzą doświadczeni i wykształceni trójmiejscy muzycy. Działając od 2013 roku zdobyli entuzjastyczne opinie i recenzje. Wykonywane na najwyższym poziomie utwory z szerokiego repertuaru uzupełniane są doskonałym prowadzeniem i kontaktem z publicznością. Każdy utwór grany jest w 100 na żywo, a pieczołowicie przygotowywane aranżacje niejednokrotnie zaskakują. Na repertuar składają się klasyczne przeboje od lat 60 tych do najnowszych hitów z radiowych list przebojów, rytmy z całego świata i dobrze znane rockowe i taneczne standardy.

Pokaz Tańca Towarzyskiego zaprezentują pary sportowe z Tanecznego Klubu Sportowego Creative Dance startujące na turniejach w Polsce i za granicą.

Menu O catering zadba firma Banglob. Tego wieczoru goście mogą się spodziewać: welcome drinka, 2-daniowej kolacji serwowanej, bufetu zimnego i słodkiego, gorących przekąsek, napojów bezalkoholowych ciepłych i zimnych oraz wina bez limitów. Inne alkohole dodatkowo płatne - możliwość zakupu na miejscu.

Tak jak w pierwszej edycji balu, aukcję z licytacją poprowadzi specjalnie dla nas Mateusz Kusznierewicz - mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie. Poza aukcją głośną, będzie również dostępna aukcja cicha, z równie ciekawymi przedmiotami do wylicytowania. Uzupełnieniem obu aukcji będzie loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Na pierwszym balu przedmioty w aukcjach zostały wylicytowane za kwotę ponad 52 000 PLN a loteria przyniosła dodatkowe 5 000 PLN. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji goście będą równie hojni i pobijemy rekord.

Dochód z balu zostanie przeznaczony na wyposażenie i utrzymanie naszego nowego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego w Gdańsku, którego otwarcie planowane jest na koniec 2020 roku. Nasza nowa siedziba da osobom dorosłym z zespołem Downa miejsca pracy, a jednocześnie będzie miejscem terapii dzieci i kolebką integracji w ramach prowadzonego przedszkola, docelowo szkoły zawodowej i warsztatów kulinarnych. Zdjęcia poniżej przedstawiają projekt budynku. Dla naszej fundacji będzie przeznaczony parter i pierwsze piętro. Łączny koszt wyposażenia to 200 000 PLN.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  300 zł
II BAL RÓWNYCH SZANS to najlepsze miejsce na zabawę w szczytnym celu w ostatnią sobotę karnawału 2020. Pozostaje tylko dokonać rezerwacji miejsc. Koszt udziału w balu to: 1-os - 300 zł , 2-os - 600 zł . W cenie zawarte są wszystkie elementy PROGRAMU . Liczba miejsc ograniczona.

https://jatez.org.pl/rezerwacja-bal-2020

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • czytanie performatywne , imprezy i akcje charytatywne
  wrz 26
  sobota, g. 11:00 - 14:00
  Gdańsk, Forum Gdańsk
  Wielka zbiórka książek
 • pop , dancing , bal
  paź'21 6-7
  środa - czwartek, g. 21:00
  Gdynia, Stena Line
  Morski Bal Seniora