• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

BALTEXPO - Międzynarodowe Targi Morskie

BALTEXPO Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje 2023 - najważniejsze wydarzenie morskie w Europie Środkowo-Wschodniej ogłasza start rezerwacji miejsc wystawienniczych!

10-12 października 2023 roku w AmberExpo w Gdańsku odbędą się najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej targi morskie - BALTEXPO. Wydarzenie to skupia w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali, a także offshore z energetyką wiatrową. Nie zabraknie również salonu militarnego Balt-Military-Expo! To unikalne połączenie merytorycznych dyskusji prowadzonych przez światowej klasy prelegentów, przestrzeni dla biznesu i nawiązywania kluczowych dla rozwoju kontaktów handlowych.

BALTEXPO to już ponad 40-letnia historia najważniejszych targów morskich w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ciągu tych lat wydarzenie zyskało międzynarodowy prestiż i stało się nieodłącznym elementem kalendarza dla branży morskiej. Targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, zwiększenia wiedzy i kompetencji, a także zainspirowania się i pozyskania nowych projektów.

W BALTEXPO 2023 wystawi się wiele firm z różnych krajów, reprezentujących cały przemysł morski, od producentów jednostek pływających, po dostawców nowoczesnych rozwiązań dla tej branży. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. BALTEXPO przyciąga gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych.

Start sprzedaży miejsc wystawienniczych na BALTEXPO 2023 rozpoczyna się już 31 marca 2023 roku. Warto już teraz zaplanować swoją wizytę na tym unikalnym wydarzeniu.


Gdzie można się zapisać?
www.baltexpo.eu/zostan-wystawca/

Kogo już mamy za patrona instytucjonalnego? Minister Infrastruktury, Marszałek zachodniopomorskiego, Marszałek Pomorskiego, Prezydent Gdańska, Prezydent Szczecina, Prezydent Gdyni, Prezydent Kołobrzegu. Współpracujemy z KIGM, PTMEW, Forum Okrętowe, Pracodawcy Pomorza, Związek0 Miast i Gmin Morskich oraz Gdański Klub Biznesu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  90 zł
 • Przedsprzedaż
  45 - 70 zł
Bilety jednodniowe: 45 zł - 90 zł
Bilety dwudniowe w przedsprzedaży: 70 zł - 90 zł
Bilety trzydniowe w przedsprzedaży: 100 zł - 130 zł

Opinie