stat
PATRONAT

Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości 2020 (7 opinii)

Narodowe Święto Niepodległości to jeden z tych momentów w ciągu roku, gdzie każdy z dumą może manifestować bycie Polakiem. To także hołd złożony tym, którzy przelali krew za niepodległość naszej Ojczyzny. Jako aktywni fizycznie obywatele możemy uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób godny, czyli... ruchem.

Bieg Niepodległości to trzecia z rywalizacji w ramach tegorocznej edycji cyklu Grand Prix Gdyni. Wyjątkowy bieg organizowany z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaplanowany jest na 8 listopada. Liczymy, że rywalizacja dojdzie do skutku i biegacze pojawią się na gdyńskich ulicach, by wspólnie, w sposób aktywny, uczcić to historyczne wydarzenie.

W ramach Biegu Niepodległości utwórzmy największą w północnej Polsce biało-czerwoną flagę, korzystając z kilku możliwych aktywności do wyboru:
- Bieg Niepodległości 5 km - zwolennicy szybkich ale krótszych dystansów będą mieli okazję spróbować swoich sił na atestowanej 5-kilometrowej trasie wiodącej przez centrum miasta jego najpiękniejszymi fragmentami: ul. Świętojańską, al. Piłsudskiego w stronę Zatoki Gdańskiej oraz Bulwarem Nadmorskim
- Bieg Niepodległości 10 km - główny dystans Grand Prix Gdyni, którego trasa prowadzi najbardziej charakterystycznymi miejscami Gdyni: start i meta na Skwerze Kościuszki, ul. Świętojańska, al. Zwycięstwa, Centrum Nauki Eksperyment, PPNT Gdynia, al. Piłsudskiego oraz Bulwar Nadmorski

ZapisyGrand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 10 km - 50,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 5 km - 50,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 5 km (Gdyńska Karta Mieszkańca) - 45,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 10 km (Gdyńska Karta Mieszkańca) - 45,00 zł

RegulaminGdyby pandemia koronawirusa uniemożliwiła przeprowadzenie Biegu Niepodległości w formie konwencjonalnej, posiadacze karnetów na cały cykl Grand Prix Gdyni 2020 oraz pozostali zapisani zawodnicy, będą mogli wystartować w biegu wirtualnym. Alternatywnie, otrzymają voucher na dowolny bieg z cyklu Grand Prix Gdyni w 2021 roku.

Trasa biegów na 5km i 10km
Trasa biegów na 5km i 10km

W ramach wydarzenia odbywa się

Przeczytaj także

Opinie (7)

 • Zbieranie kasy

  Dalej udajecie, że impreza odbędzie się?
  Dalej naciąga się ludzi na wpisowe, którego później nikt nie będzie w stanie zwrócić.

  • 22 0

 • Brzmi jak kpina

  "Gdyby pandemia koronawirusa uniemożliwiła przeprowadzenie Biegu Niepodległości w formie konwencjonalnej, posiadacze karnetów na cały cykl Grand Prix Gdyni 2020 oraz pozostali zapisani zawodnicy, będą mogli wystartować w biegu wirtualnym. Alternatywnie, otrzymają voucher na dowolny bieg z cyklu Grand Prix Gdyni w 2021 roku."

  Eh bez komentarza....

  • 14 1

 • Dokładnie. Chodzi tylko o pieniądze.

  • 3 0

 • Któż to organizuje?

  • 0 1

 • Kpina

  Abstrahując od obostrzeń pandemicznych w Gdyni ma dojść do wydarzenia precedensu na skalę Polski - organizacja Biegu Niepodległości w dzień który nie jest świętem odzyskania niepodległości. Dotychczasowe biegu w ubiegłych latach odbywały się 11 Listopada wspaniale wpisując się w całodzienne święto gdynian na ulicach. My wszystko potrafimy zepsuć, ale to rzadki sposób ignorancji. Panie Prezydencie, jak mógł Pan na to pozwolić.

  • 0 0

 • Uwaga, Organizatorem jest Sport Evolution, czyli ci od Półmaratonu, nie polecam

  Sport Evolution - U nich nie biegam

  • 1 0

 • Pandemia xD

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21.10 g.17.40
Górnik Łęczna
21.10 g.20.30
Asseco Resovia
22.10 g.17.35
Polpharma Starogard Gdański
23.10 g.18.00
Tauron Podhale Nowy Targ
19.10 g.20.30
Pogoń Szczecin
19.10 g.17.35
0:0 mecz odwołany
MKS Dąbrowa Górnicza
18.10 g.17.00
GKS Katowice
0:0 mecz odwołany
18.10 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
18.10 g.13.15
0:0 mecz odwołany
Chrobry Głogów