budikom.net sp. z o. o. sp. k

budikom.net

Wybierz numer

58 585-87-09
b...@budikom.net pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/1 - budikom.net Gdańsk 4
 

TV Filmy

Ignis Office - twoje biuro w chmurze
20

Ignis Office - twoje biuro w chmurze

Artykuły o nas

O nas

Budikom.net to firma informatyczna, która od 2001 roku wspiera pomorskie przedsiębiorstwa w sprawach informatycznych. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia platformy Ignis Office, z której aktywnie korzysta ponad 40 firm.
Od 2001 roku wspieramy pomorskich przedsiębiorców, którzy mają na głowie ważniejsze sprawy, niż komputery i informatyka. Dzięki nam mogą skupić się na swojej działalności, a my zapewniamy im kompleksową obsługę IT. Aby ułatwić pracę naszym klientom, stworzyliśmy platformę Ignis Office, która umożliwia sprawną pracę zdalną, pracę w delegacji, a także dostęp do firmowych programów i dokumentów z dowolnego miejsca i sprzętu. Dzięki nam Wasze biuro zawsze będzie pod ręką - bez instalacji czegokolwiek.
Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest naszym priorytetem. Posiadamy dwa centra danych na gdańskiej Morenie, w których wykorzystujemy technologie takie jak Ceph, VMware czy Easy Redmine. Jako oficjalni partnerzy każdej z wymienionych firm, zajmujemy się także wdrażaniem ich rozwiązań.