budikom.net sp. z o. o. sp. k

adres
80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3
(GPNT budynek A, pokój 4.6)

znajduje się w Gdański Park Naukowo-Technologiczny

telefon
58 585-87-09
e-mail
b...@budikom.net pokaż
www
budikom.net
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Godziny pracy są zależne od zawartych umów z klientami.

Napisali o nas

O nas

Budikom.net to firma informatyczna, która od 2001 roku wspiera pomorskie przedsiębiorstwa w sprawach informatycznych. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy do stworzenia platformy Ignis Office, z której aktywnie korzysta ponad 40 firm.

Od 2001 roku wspieramy pomorskich przedsiębiorców, którzy mają na głowie ważniejsze sprawy, niż komputery i informatyka. Dzięki nam mogą skupić się na swojej działalności, a my zapewniamy im kompleksową obsługę IT. Aby ułatwić pracę naszym klientom, stworzyliśmy platformę Ignis Office, która umożliwia sprawną pracę zdalną, pracę w delegacji, a także dostęp do firmowych programów i dokumentów z dowolnego miejsca i sprzętu. Dzięki nam Wasze biuro zawsze będzie pod ręką - bez instalacji czegokolwiek.
Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest naszym priorytetem. Posiadamy dwa centra danych na gdańskiej Morenie, w których wykorzystujemy technologie takie jak Ceph, VMware czy Easy Redmine. Jako oficjalni partnerzy każdej z wymienionych firm, zajmujemy się także wdrażaniem ich rozwiązań.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo