• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dakine Polish Skimboarding Open (3 opinie)

Już zaczęło się odliczanie do ósmej edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Inland Skimboardingu. W dniach 4 - 5 sierpnia, w Gdańsku odbędzie się jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie!

Polish Skimboarding Open z roku na rok zbudowało swoją renomę i pozycję w międzynarodowym kalendarzu imprez skimboardowych, gościło w swej historii najlepszych zawodników ze świata oraz zaskakiwało niespotykanym podczas innych zawodów skimboardowych rozmachem. Na początku sierpnia spodziewamy się najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Od trzech lat Dakine Polish Skimboarding Open jest także przystankiem cyklu Pucharu Europy - European Skimboarding Cup dzięki czemu zawodnicy mają szansę zdobyć punkty w rankingu. Formuła zawodów OPEN pozawala na równorzędne współzawodnictwo topowych, sponsorowanych zawodników oraz tych mniej znanych dla których może to być punkt zwrotny w karierze. Zmagania rozegrane będą z podziałem na kategorię mężczyzn i kobiet oraz grupy wiekowe - poniżej 16 i 12 roku życia.

Tradycyjnie na PSO we wszystkich kategoriach przewidujemy moc nagród dla 10 najlepszych zawodników w każdej kategorii. Do zgarnięcia jest pula 2000 PLN dla kat. OPEN, 1000 PLN od Fish Skateboards za BEST TRICK oraz nagrody rzeczowe o wartości kilkunastu tysięcy złotych!

Dwudniowe zmagania odbędą się na specjalnie z tej okazji zbudowanym na potoku Oliwskim, skimparku a prace nad nowymi, zaskakującymi przeszkodami trwają już od tygodni. Przewidziano także wiele dodatkowych atrakcji a wśród nich znalazły się m.in.:
- seventyone Mini Szkoła Skimboardingu gdzie wszyscy chętni, bezpłatni i pod opieką instruktorów będą mogli postawić "pierwsze kroki" na skimboardzie.
- Darmowe testy desek skimboardowych wiodących marek.
- Liczne konkursy dla zawodników i publiczności.

SKIM EXPO gdzie będzie można zapoznać się z ofertą sponsorów wydarzenia i w okazyjnych cenach nabyć wybrane produkty.

Po zawodach, w niedzielę 6 sierpnia, kiedy emocje już opadną wspólnie z Torem Skimboardowym "Kałuża" chcemy zaprosić wszystkich na tzw. PSO After Session. Na plaży (Gdańsk Stogi) spotkamy się aby w luźnej atmosferze przy muzyce i grillu sprawdzić się jeszcze raz na przeszkodach które będą miały swoją premierę na finałach PSO dzień wcześniej. Do tej pory jedynie finaliści mieli okazję testować te boxy a w tym roku szerokim gestem udostępniamy je wszystkim chętnym. Liczymy, że będzie inspirująco i satysfakcjonująco.Na oficjalnej stronie internetowej zawodów już trwa rejestracja zawodników on-line.
Jest to JEDYNA droga aby zapisać się na wydarzenie - rejestracja trwa do 2 sierpnia.

Więcej informacji na: www.PSOpen.com oraz www.facebook.com/PSOpen

Przeczytaj także

Opinie (3) 1 zablokowana

 • ja pindole -mistrzostwo swiata

  • 1 0

 • znowu

  znowu zajmom mi rzeke i moja hora curka nie bedzie mogla pic z rzeki

  • 2 0

 • Fajna zabawa

  w Polsce chyba mniej popularna z braku odpowiednich plaż. Sporo młodzików ślizgających się na tych deskach widziałem na Florydzie.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.