- 1 Plan ogólny Sopot. Konsultacje w toku (44 opinie)
- 2 Tarasy coraz bardziej przypominają salony (6 opinii)
- 3 Będzie kort i "plażówka" na starym osiedlu (27 opinii)
- 4 Czy w Trójmieście powstaną osiedla senioralne? (101 opinii)
- 5 Nie będzie rozbiórki Infoboksu w Gdyni (110 opinii)
Tylko jeden chętny do miejskiego programu wartego 1,3 mld zł. Develia zmieni Nowy Port
Develia jest jedynym deweloperem, który złożył ważną ofertę na stworzenie partnerstwa publiczno-prywatnego z Gdańskiem w celu zagospodarowania licznych nieruchomości w Nowym Porcie. Wszystkie inwestycje w tej dzielnicy, prywatne i publiczne, mają pochłonąć ponad 1,3 mld zł.
To 61 działek w 20 lokalizacjach w Nowym Porcie, których wartość została oszacowana na 142,7 mln zł.
Na 8 ha powstaną cele komercyjne, czyli po prostu mieszkania deweloperskie. Na pozostałych 5 hektarach firma będzie musiała zrealizować szereg inwestycji tzw. celu publicznego (m.in. budowa nowego basenu, budowa nowego żłobka, przebudowa ul. Wyzwolenia - lista wszystkich celów publicznych w dalszej części artykułu).
Było czterech chętnych, został jeden do gdańskiego PPP w Nowym Porcie
Formuła partnerstwa publiczno-prywatnego zakłada, że miasto założy spółkę z wybranym deweloperem, do której wniesie grunty, a inwestor zrealizuje inwestycje dla mieszkańców o wartości równej cenie gruntów.
Pozostałe tereny deweloper zagospodaruje wedle własnego pomysłu, chociaż będą one również poddane ocenie i konsultacjom.
Na początku 2024 roku chęć udziału w tym przedsięwzięciu wyraziły cztery firmy lub konsorcja: Doraco, Cordia, Multibud (w tej samej formule zabudował północny cypel Wyspy Spichrzów) z Dekpolem oraz Develia.
W czasie negocjacji wykruszyło się dwóch inwestorów, a ostatecznie ofertę złożył tylko jeden - właśnie Develia wraz ze swoją spółką-córką NP 11. Teraz będzie ona dogłębnie sprawdzana.
Inwestycje publiczne w Nowym Porcie w ramach PPP:
- budowa basenu w rejonie ul. Krasickiego i Gałczyńskiego w Gdańsku
- budowa budynku usługowo-biurowego z funkcją żłobka publicznego w parterze przy ul. Mylnej
- budowa i sprzedaż na rzecz miasta budynku/lokalu o innym przeznaczeniu, niż mieszkalny na potrzeby Gdańskich Nieruchomości o łącznej powierzchni nie mniejszej niż 400 m kw.
- budowa i sprzedaż na rzecz miasta 31 wyodrębnionych mieszkań
- przebudowa/remont dziewięciu kamienic: Strajku Dokerów 1D, Strajku Dokerów 32, Władysława IV 15B, Władysława IV 16A, Na Zaspę 25, Na Zaspę 25A, Na Zaspę 24, Na Zaspę 32A,Wilków Morskich 16A,
- park rekreacyjny z walorami historycznymi (Szaniec Zachodni) w Gdańsku
- park/teren rekreacyjny z ciągiem pieszo-rowerowym w rejonie ul. Krasickiego do Gałczyńskiego.
- przebudowa ulicy Wyzwolenia w Gdańsku - przekształcenie ulicy w zielony bulwar "Zielona Wyzwolenia",
- remont/przebudowa jezdni wraz z chodnikami i sieciami podziemnymi przy Przedszkolu nr 1 "Tęczowa Jedyneczka" przy ul. Władysława IV w Gdańsku,
- budowa ciągu pieszego i pieszo-jezdnego łączącego ul. Oliwską i ul. Na Zaspę
1,3 mld zł wydane przez 15 lat
Koszt całego przedsięwzięcia, czyli realizacja obiektów celu publicznego i obiektów celu komercyjnego, został oszacowany na 1 375 039 105 zł. A przewidywany czas zakończenia projektu to 180 miesięcy (15 lat) od dnia podpisania umowy.
Miejsca
Opinie wybrane
-
2025-08-18 17:45
Co z Nową Wyzwolenia? (12)
Temat ulicy Nowej Wyzwolenia umarł. Nie będzie jej na granicy z Letnicą, bo tam jest za dużo mieszkańców. Więc tranzyt ciężarówek będzie prowadzony dotychczasową ulicą Wyzwolenia. Jaki jest zatem sens przebudowy tej ulicy na zielony bulwar? Nikt nie lubi spacerować w hałasie samochodów ciężarowych.
- 115 7
-
2025-08-19 07:54
Miała być wzdłuż torów, ale koperty developerów wygrały (3)
- 12 1
-
2026-02-26 07:48
Jedyny sensowny pomysł na przeniesienie ruchy ciężarowego (towarowego)
jest przeniesienie go wzdłuż torów kolejowych! Tam nadal jest miejsce. Jest już zbudowany (za miliony) zjazd z Aleii Płażyńskiego.
Inne pomysły (czy z tej strony, czy z innej) to fuszerka! Bo i tak ciężarówki będą jeżdzić między blokami.
Dlaczego nikt nas nie słucha ?- 0 0
-
2025-08-19 09:32
Tam jest nadal miejsce na drogę wzdłuż torów (1)
...tyle, że od strony Brzeźna. Wystarczy spojrzeć na mapy Google'a. Nie wiem jak się sprawy mają jeśli chodzi o własności gruntów ale miejsce jest idealne
- 4 1
-
2025-08-19 12:04
Osiedle Porto
Kilka lat temu było w tej sprawie bardzo burzliwe spotkanie UM z mieszkańcami w Szkole Morskiej.Port nadal ma coraz większe przeładunki i wszystko wali środkiem osiedla mieszkaniowego Wyzwolenia,a na stołkach w UM te same osoby.
- 1 0
-
2025-08-19 07:18
Ekrany,okna.Opowieści z mchu i paproci.
Dawno ,dawno,dawno temu obiecywano mieszkańcom na ul.Wyzwolenia,że może będą mieli zainstalowane ekrany przeciwakustyczne,a może okna im się wymieni na dźwiękoszczelne.....A wszystko to miało zależeć od budowy tunelu pod Martwą Wisłą....
- 3 1
-
2025-08-18 19:56
Miała być Nowa Wyzwolenia a nie Zielona,Tęczowa,czy inna!!! (2)
Mieszkańcy starego osiedla Wyzwolenia od lat są okłamywani,miała być Nowa Wyzwolenia i miał nią pojechać ciężki transport portowy.Ile odbyło się przez lata spotkań,narad,warsztatów,ustaleń,wizualizacji miernych urzędników z mieszkańcami ?
- 19 1
-
2025-08-21 06:16
Sorry (1)
Sorry, ale puszce nie ruchu ciężarówek przez sąsiednie osiedle mija się kompletnie z celem. Ro jakiś absurd by rozjezdzac nowe, dopiero co po budowane osiedle gdzie balkony praktycznie wiszą nad ulicą. Puszczenie ruchu wzdłuż torów wydaje się najlogiczniejszym pomysłem.
- 1 2
-
2025-08-24 10:41
Brak logistyki w tej firmie
a port gdański to nie może udostępnić swojego terenu na drogę do portu?Ma go dosyć,a jeszcze chce w Brzeżnie lawety samochodowe ustawić.
- 0 0
-
2025-08-18 17:56
(3)
Ja lubię
- 1 8
-
2025-08-19 08:49
(2)
tam , aż prosi się o więcej miejsc parkingowych w miejsce trawnika.( po obu stronach parkingu jest wystarczająco dużo zieleni ). Parkowanie pod kątem prostym znacznie utrudnia wjazd i wyjazd z miejsca postojowego,
- 1 4
-
2025-08-19 20:11
.
Dla mieszkańców falowca ten parking wystarczy,a reszta niech stawia autka przy swoich domach i tam sobie miejsca postojowe wygospodaruje.
- 1 0
-
2025-08-19 13:55
zlikwidowac chodniki i trawniki i zrobic miejsca postojowe bo najwazniejsze sa trujace auta
- 3 1
-
2025-08-19 13:33
87 mil rocznie
Wychodzi jakieś 87 mil rocznie . Nie wiem ile teraz GN wydają na remonty tak 15 - 20lat temu to wydatki na remont były rzędu 20-40 mil na cały Gdańsk . Czy ta kwota wystarczy na dominę Nowego portu zobaczymy ? Oby nie wzrosła 2 lub - 3 krotnie tego życzę
- 3 1
-
2025-08-19 10:44
Bardziej wąsko się nie da? (4)
Myślicie, że kierowcy autobusów to cyrkowcy?
Robicie coraz ciaśniejsze ulice aby uspokajać ruch a kierowcy autobusów prze 10 godzin mają przeciskać się na lusterka i odpowiadać finansowo za ewentualne szkody?
Zmniejszcie ilość godzin pracy do 5 skoro wszystko robi się mniejsze i ciaśniejsze.- 37 6
-
2025-08-19 14:49
hmmm
Guenther to ty piszesz czy Pytel ?
- 0 2
-
2025-08-19 12:06
Wyzwolenia nie dla tirów portowych!!!!!!
a bramy portowe są od zawsze na ul.Oliwskiej.
- 2 1
-
2025-08-19 11:24
śmieciarki itd (1)
Należy też pamiętać o TIRach. Sam tam kiedyś jechałem ciężkim sprzętem i przytrafiła się niskopodłogówka z wystająca po bokach koparką + autobus no i trzeba było jechać po trawnikach, innej rady nie było. Niech najpierw miasto czy kto tam ogarnie dojazd do portu bo to cały czas droga 91wyglądająca inaczej na mapach Googla czy Targeo. A później róbcie tam sobie skwerki itp. No bo gdzie info o budowie Nowej Wyzwolenia/Oliwska 2 kierunkowa???
- 0 3
-
2025-08-19 20:15
brak dojazdu do portu gdańskiego
Urzędnicy na stołkach ci sami od lat,a dojazdu do portu brak.Obiecanki cacanki.......
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
