Domesta Sp. z o.o.- siedziba firmy

Domesta

Wybierz numer

58 349-56-65
s...@domesta.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Domesta Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Domesta Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Domesta Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Domesta Gdańsk +27 1

TV Filmy

260

Wideorelacja z placu budowy osiedla Robinia

Inwestycje

O nas

Deweloper Domesta powstał w 1992 roku i od tego czasu zrealizował i oddał do użytku ponad 3 tysiące mieszkań, w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość oraz terminowość to główne zalety firmy.
Aktualnie firma Domesta realizuje pięć inwestycji - Havlove, Traffic, Robinia, Leszczynowy Park oraz #NaSwoim.
Osiedle Havlove zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. Na projekt składa się 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynki usługowe. Inwestycja wyróżniać będzie się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness.
W maju 2019 roku została wprowadzona do sprzedaży inwestycja Traffic. W ofercie znalazło się 169 mieszkań, rozłożonych w czterech, 3 i 8 piętrowych budynkach oraz lokale usługowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, osiedle Traffic to idealny wybór dla zwolenników miejskiego życia, którzy cenią sobie szybkość przemieszczania się każdym środkiem transportu.  Natomiast miłośnicy aktywnego trybu życia docenią możliwość korzystania z otwartej hali rowerowej, sali fitness czy zewnętrznej strefy rekreacyjnej.
Inwestycją wprowadzoną do sprzedaży na początku 2021 roku było osiedle Robinia. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy ul. Madalińskiego. Schowana w głębi zieleni, z niepowtarzalnym widokiem na Jar Wilanowski. Robinia to kameralne osiedle o niskiej zabudowie, w którego skład wchodzą trzy, czterokondygnacyjne budynki. Malowniczo położone osiedle oferuje 52 komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach od 30 do ponad 96 m². To doskonały wybór dla tych, którzy w dużym mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. 
Wraz z początkiem kwietnia 2021 roku rozpoczęła się przedsprzedaż inwestycji Leszczynowy Park. Lokalizacja osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej gwarantuje dostęp do bogatej infrastruktury usługowej oraz komunikacyjnej. Obecność pobliskiej zieleni oraz własny park na terenie osiedla zapewniają swobodny kontakt z naturą. W skład prywatnego kompleksu parkowego wchodzą m.in. ogród sensoryczny z hamakami, ogród ekologiczny, ścianka wspinaczkowa na kopcu oraz siłownia zewnętrzna. Inwestycja składa się z sześciu budynków, w których mieszczą się 252 mieszkania z balkonami oraz ogródkami.
Ostatnią inwestycją wprowadzoną do sprzedaży w 2021 roku było #NaSwoim. To kameralne osiedle usytuowane zostało w spokojnej okolicy, w dzielnicy Gdańsk Chełm. W ofercie znalazły się 72 funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe. Okoliczne bogate zaplecze usługowe, łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej znacząco wpływa na wysoki komfort życia w mieście. Jednocześnie bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych zapewnia atrakcyjne warunki do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Biura sprzedaży:
Na Osiedlu Havlove – wjazd od ul. Świętokrzyskiej
Przy Osiedlu Leszczynowy Park – ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Kontakt:
58 670 45 16, 505 991 887, 572 283 331, 501 295 304
 

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach otwarte są biura sprzedaży?
Biuro sprzedaży przy Osiedlu Havlove jest czynne w poniedziałki w godz. 8.00-19.00, od wtorku do piątku w godz. 9.00-17.00. Natomiast do biura sprzedaży przy Osiedlu Leszczynowy Park zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.
W jakich godzinach otwarta jest centrala firmy?
PN - PT 07:00 - 15:00
Jak wygląda u Państwa procedura zakupu mieszkania?
Po wyborze mieszkania zostaje podpisana umowa rezerwacyjna w biurze sprzedaży. Umowa zawierana jest na 60 dni kalendarzowych z opłatą rezerwacyjną 4.000,00 zł. Opłata ta jest zwrotna w przypadku otrzymania odmowy udzielenia kredytu z dwóch banków. W ciągu 60 dni kalendarzowych należy podpisać umowę deweloperską u Notariusza (koszt takiej umowy to ok 800-900zł). Po umowie deweloperskiej płatności za mieszkanie odbywają się w transzach, aż do momentu zakończenia budowy. Odbiory mieszkań zaczynają się 14 dni po otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie konkretnego budynku.
Ile lat gwarancji mają Państwa mieszkania?
Deweloper udziela Nabywcom gwarancji na wykonane roboty budowlano-montażowe:
• 3 lata na konstrukcję budynku,
• 2 lata na pozostałe roboty.
Termin ten liczony jest od daty dopuszczenia budynku do użytkowania przez Nadzór Budowlany.
Czy mają Państwo ofertę wykończenia mieszkań pod klucz?
Tak. Oferujemy wykończenie pod klucz przy współpracy z renomowaną Trójmiejską firmę SML.
Do kiedy można zgłaszać usterki po odbiorze mieszkania?
Wystąpienie usterek Nabywcy zgłaszają podczas przeglądu gwarancyjnego, przeprowadzanego przez Dewelopera w okresie roku od odbioru budynku. Usterki zgłaszane poza przeglądami gwarancyjnymi Nabywcy zgłaszają na piśmie i zostają rozpatrzone podczas przeglądu gwarancyjnego.
Czy na odbiór można przyjść z fachowcem?
Tak.
Czy mają Państwo doradcę kredytowego?
Tak. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Doradcy Kredytowego. Stanowi on wsparcie na każdym etapie procesu kredytowania: od zdobycia informacji nt. możliwości finansowania danej nieruchomości, przez zestawienie ofert wielu banków, poprzedzone indywidualnymi negocjacjami w imieniu klienta. Współpraca ta owocuje skróceniem i uproszczeniem procedur związanych z nabyciem nieruchomości, a przede wszystkim pozwala na wybór najkorzystniejszej opcji finansowania. Cała współpraca jest dla Naszych klientów bezpłatna.
Jestem cudzoziemcem. Czy pomagają Państwo z formalnościami do MSWiA?
Tak. Kierownik Działu Sprzedaży pomaga klientom we wszelkich formalnościach.
Czy jest możliwość zmiany aranżacji mieszkania?
Tak, natomiast każdy budynek ma indywidulnie wyznaczony termin do którego można zgłaszać chęć aranżacji mieszkania. W celu aranżacji mieszkania zapraszamy naszych klientów do kontaktu z Specjalistą ds. aranżacji. Aranżacje mieszkania są możliwe po podpisaniu umowy deweloperskiej.
Czy jest możliwość cesji po podpisaniu umowy deweloperskiej?
Tak.