Kancelaria Adwokacka dr Izabela Nakielska

znajduje się w Budynek CTM

Kancelaria Adwokacka

Wybierz numer

600-349-162
k...@nakielska.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Kancelaria od lat specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych, wypadkowych, błędach medycznych, w prawie rodzinnym i spadkowym oraz w sprawach gospodarczych.

Kancelaria adwokacka i mediacyjna

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw majątkowych, odszkodowawczych oraz spraw z błędów medycznych. Prowadzimy procesy gospodarcze. Pomagamy rozwiązać sprawy gospodarcze.

W sprawach rodzinnych proponujemy wsparcie we wszystkich sprawach i na każdym etapie sporu. Przeprowadzimy przez rozwód, pomożemy ustalić zasady opieki nad dzieckiem oraz alimenty.

Od 2021 r. w ramach kancelarii świadczona jest mediacja. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zakończyć szybko spór i podpisać ugodę. To rozwiązanie tak samo skuteczne jak wyrok sądowy. Na podstawie ugody również można przeprowadzić egzekucję komorniczą.

Oceny (1)

ER
Termin usługi: wrzesień 2022

Korzystałam, Pani Mecenas przeprowadziła mnie przez meandry sprawy sądowej, która zakończyła się w dwóch instancjach wygraną.Pani Mecenas jest wnikliwa, zawsze przygotowana, bardzo profesjonalnie argumentuje w sądzie, jest opanowana, jest dobrze odbierana przez inne strony sporu ale co najważniejsze bardzo skuteczna! Bardzo, bardzo polecam, zawsze będę jej wdzięczna.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0