Najlepsi ginekolodzy Gdańsk

Oceny (14)

Anna
Termin usługi: grudzień 2023

Miałam kiedyś kontakt jeszcze w poprzednim UCK. Wtedy też zrobił na mnie wielkie wrażenie. Przede wszystkim jest człowiekiem.

Ginekolodzy

5.8
Paulina
Termin usługi: marzec 2021

Tego właśnie oczekuje się od dobrego lekarza - odpowiedniego traktowania, profesjonalnej opinii i opieki.

Ginekolodzy

5.8
Sylwia
Termin usługi: wrzesień 2020

Lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm. Super podejście do pacjenta zawsze służy porada. Jak nie w gabinecie to na emailu lub telefonicznie. Zawsze wszystko wytłumaczy . Polecam z całego serca

Ginekolodzy

6.0
Monika
Termin usługi: wrzesień 2020

Świetny fachowy lekarz polecam każdej kobiecie .

Ginekolodzy

6.0
Małgorzata
Termin usługi: Dwa miesiące

Polecam wszystkim doktora sambora Sawickiego człowiek dusza i świetny fachowiec.

Ginekolodzy

6.0
Renata
Termin usługi: 23.07.2015

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Miły, sympatyczny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ogromnie życzliwy i troskliwy. Dwa razy leżałam w szpitalu i przeszłam dwie operacje z powodu rzadkiej groźnej choroby ale w rękach doktora czułam się bezpieczna i silniejsza do walki z chorobą! To wspaniały człowiek i lekarz ! Nie myślałam , że tacy lekarze istnieją! Troszczy się o swoje pacjentki nawet gdy opuszczą mury szpitala! Jeśli już musiałam zachorować to dobrzę, że trafiłam na takiego lekarza !

Ginekolodzy

6.0
ewa
Termin usługi: marzec

Bardzo polecam pana Doktora.Jest po prostu fantastycznym specjalistą ,przy badaniu jest bardzo delikatny, a w rozmowie miły i serdeczny, posiada takie dobre cechy, których brakuje niejednemu lekarzowi. Chce i potrafi pomóc w trudnych sprawach. Mam wielkie szczęście, że mogę się u pana Doktora leczyć. Serdecznie dziękuję za wszystko Ewa Ł. 

Ginekolodzy

6.0
Ela
Termin usługi: 30.04.2015r.

Pan Doktor posiada szeroką wiedzę, niezwykłe umiejętności. Bije od niego spokój, opanowanie. Jest niezwykle życzliwy i profesjonalny. Będąc Jego pacjentką czułam się bezpiecznie i komfortowo, wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Nie spodziewałam się, że mogę poczuć się tak na oddziale szpitalnym, zarówno przed, jak i po operacji. Pan Doktor niezwykle sympatyczny, rzeczowy. Wybitny specjalista. Nareszcie znalazłam mojego lekarza.

Ginekolodzy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesien 2014

Polecam kazdej kobiecie tego lekarza, bardzo szeroka wiedza i umiejetnosci. Do tego nadmienie ze doktor dba o rzetelne poinformowanie i wyjasnienie diagnozy czy interpretacje badan, nie spieszy sie na wizycie, ma w sobie spokoj, wysoka kultura osobista i szacunek dla pacjentki sa takze atrybutami tego specjalisty.

Ginekolodzy

6.0
AK
Termin usługi: 2014

Profesjonalny, konkretny i przy tym bardzo sympatyczny. Dzięki Panu Doktorowi przeszłam przez pobyt w szpitalu i operacje bardzo komfortowo. Czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Dziękuję.

Ginekolodzy

6.0
Alicja
Termin usługi: 2014

u lepszego ginekologa nigdy wcześniej nie byłam!

Ginekolodzy

6.0
Kasia
Termin usługi: 2010 - obecnie

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do pacjentki. Prowadził moja ciążę - kolejną też na pewno będzie. Wysłucha a potem wszystko wytłumaczy, nigdzie mu się nie spieszy. Polecam:)

Ginekolodzy

6.0
AA
Termin usługi: od 2 lat

Niezwykle uprzejmy, delikatny, poświęca mnóstwo uwagi każdej pacjentce. Do tej pory nie spotkałam się z tak profesjonalnym lekarzem. Serdecznie polecam

Ginekolodzy

6.0
E.
Termin usługi: styczen 2013

To była moja pierwsza wizyta, i jak się okazało później - trafiłam idealnie;) Bardzo miły i profesjonalny doktor. Szczegółowy wywiad, bezbolesne badanie, i na koniec diagnoza. Polecam;)

Ginekolodzy

6.0