Lifemedica dr n. med. Dorota Kozicka - specjalista dermatolog-wenerolog

znajduje się w Lifemedica

Lifemedica dr n. med. Dorota Kozicka

Wybierz numer

58 506-64-10
r...@lifemedica.pl pokaż
 

O nas

Poradnia Dermatologiczna i Dermatochirurgia. Zabiegi Laserowe, Badanie i usuwanie znamion. Dermatologia dziecięca.
Poradnia Dermatologiczna Gdańsk - Lifemedica
Poradnia dermatologiczna dla dzieci Lifemedica Gdańsk
Zabiegi:

Botoks Gdańsk – zabiegi botoksem to jedne z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi za zastosowaniem botoksu najczęściej wykonuje się w celu redukcji zmarszczek na twarzy. Najczęstsze wskazania do zabiegów botoksem to: lwia zmarszczka, zmarszczki mimiczne nosa, zmarszczki okolicy oczu (kurze łapki) oraz okolicy ust (tzw. Zmarszczki palacza)

Kwas hialuronowy Gdańsk – skuteczna i bezpieczna metoda!  Bez problemu możesz powiększyć i wymodelować ust oraz wypełnić zmarszczki doliny łez, lub np. bruzdę nosowo-wargową. Rezultaty utrzymają się około roku. Zabieg wykonuje lekarz! Sprawdź także: Powiększanie ust kwasem hialuronowym
 Zamykanie naczynek w Gdańsku – z nami skutecznie rozwiążesz problem popękanych naczynek na twarzy i ciele. Laserowe zamykanie naczynek jest bardzo bezpieczne, a efekty trwałe. Skorzystaj z darmowej konsultacji i dobierz sobie odpowiedni zabieg.

HIFU Gdańsk – mamy nowoczesne, ujędrniające i liftingujące skórę urządzenie, jakim jest Ultraformer III HIFU. Wskazania do wykonania takie zabiegu to: wiotka skóra, podwójny podbródek, nadmiar skóry po nagłej utracie wagi, redukcja zmarszczek, lifting twarzy i szyi. Na efekty trzeba poczekać około 3-6 miesięcy, jednak często wystarczy tylko 1 zabieg. Przyjdź na darmową konsultację i dowiedz się więcej.

Depilacja laserowa VECTUS Gdańsk – z nami szybko i skutecznie usuniesz owłosienie! Mamy nowoczesne urządzenie, jakim jest  laser Vectus, jest  to idealne rozwiązanie na trwałe pozbycie się włosków. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut, należy go powtórzyć w serii 6-8 zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z darmowej konsultacji z kosmetologiem!

Medycyna Estetyczna Gdańsk – bezpieczne, a także skuteczne metody upiększania twarzy i ciała, prowadzone przez doświadczoną kadrę lekarzy. Wykonujemy takie zabiegi jak: botoks, wypełnianie kwasem hialuronowym, czy peelingi chemiczne. Dbamy o  bezpieczeństwo i komfort pacjentów!
Zapraszamy do naszej siostrzanej placówki: Dermatolog Gdańsk - Clinica Dermatologica