Lifemedica dr n. med. Marta Malek - specjalista dermatolog-wenerolog

znajduje się w Lifemedica

Lifemedica dr n. med. Marta Malek

Wybierz numer

58 342-22-71 794-795-738
r...@lifemedica.pl pokaż
 

O nas

Poradnia dermatologiczna, poradnia wenerologiczna. Leczenie chorób skóry u dzieci i młodzieży. Dermatologia i dermatochirurgia dorosłych. Badanie znamion, usuwanie znamion. Leczenie łysienia, leczenie chorób skóry.
Poradnia Dermatologiczna Gdańsk - Lifemedica
Poradnia dermatologiczna dla dzieci Lifemedica Gdańsk

Oferta zabiegów:

Botoks  – zabiegi botoksem skutecznie niwelują zmarszczki! Przeciwwskazania do zabiegu to m. in.: infekcje skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi, czy stosowanie niektórych leków. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, jednak skorzystaj z konsultacji ze specjalistą w naszej klinice.

Kwas hialuronowy – pozwala powiększyć lub wymodelować usta, jak również wypełnić zmarszczki twarzy. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, natomiast potrzebny jest wywiad. Po tym nieinwazyjnym zabiegu mogą pojawić się jednak zaczerwienienia i niewielkie obrzęki, które powinny ustąpić do kilku godzin/dni.  Zabieg przeprowadza lekarz.

Medycyna Estetyczna – doświadczona kadra lekarzy wykonuje skutecznie zabiegi typu botoks lub z kwasem hialuronowym. Przy wykorzystaniu bezpiecznych zabiegów redukujących defekty i oznaki starzenia, uzyskasz piękny wygląd bez skalpela!

Depilacja laserowa – chcesz na trwałe pozbyć się włosków na ciele i problemu wrastania? Zastosuj skuteczne rozwiązanie, jakim jest depilacja laserowa! Wskazaniem do zabiegu jest: nadmierne owłosienie, chęć pozbycia się owłosienia z konkretnych partii ciała np. pleców, wrastanie włosków i zapalenie mieszków włosowych. Wystarczy 6-8 zabiegów w serii, aby cieszyć się gładką skórą. Skorzystaj z darmowej konsultacji.
HIFU – dysponujmy nowoczesnym oraz bezpiecznym urządzeniem  Ultraformer III HIFU. Taki zabieg pobudza do regeneracji, a w efekcie ujędrnia i napina skórę. Można wykonać go na całym ciele, lub na wybranym obszarze. Skorzystaj z darmowej konsultacji, dowiedz się więcej.

Zamykanie naczynek  – znamy najlepszy sposób na usunięcie popękanych naczynek na twarzy i ciele. Laserowe zamykanie naczynek jest bezpieczne i trwa około 30–60 min, zabieg wykonywany jest w seriach. Przyjdź na darmową konsultację i dowiedz się więcej.