stat
Impreza już się odbyła

Mistrzostwa Europy w Koszykówce 2009 (7 opinii)

Od 7 do 9 września Hala "Olivia" gościć będzie koszykarzy Rosji, Niemiec i Łotwy oraz zapewne Francji lub Włoch, którzy w grupie B rywalizować będą o awans do drugiej rundy finałów mistrzostw Europy.

Terminarz gier rozgrywanych w Hali Olivia

Grupa B (Gdańsk)

7.09.2009 (poniedziałek)
Rosja - Łotwa
Francja - Niemcy

8.09.2009 (wtorek)
Niemcy - Rosja
Łotwa - Francja

9.09.2009 (środa)
Rosja - Francja
Niemcy - Łotwa

--------------------------------------------------

Terminarz pozostałych spotkań EuroBasket 2009
Runda grupowa

Grupa A (Poznań)
7.09.2009 (poniedziałek)
Macedonia - Grecja
Chorwacja - Izrael
8.09.2009 (wtorek)
Izrael - Macedonia
Grecja - Chorwacja
9.09.2009 (środa)
Macedonia - Chorwacja
Izarel - Grecja

Grupa C (Warszawa)
7.09.2009 (poniedziałek)
Wielka Brytania - Słowenia
Serbia - Hiszpania
8.09.2009 (wtorek)
Hiszpania - Wielka Brytania
Słowenia - Serbia
9.09.2009 (środa)
Wielka Brytania - Serbia
Hiszpania - Słowenia

Grupa D (Wrocław)
7.09.2009 (poniedziałek)
Polska - Bułgaria
Turcja - Litwa
8.09.2009 (wtorek)
Litwa - Polska
Bułgaria - Turcja
9.09.2009 (środa)
Polska - Turcja
Litwa - Bułgaria
Runda kwalifikacyjna

Grupa E (Bydgoszcz)
11.09.2009 (piątek)
B2 - A2
B3 - A1
B1 - A3
13.09.2009 (niedziela)
A3 - B3
A1 - B2
A2 - B1
15.09.2009 (wtorek)
B2 - A3
B3 - A2
B1 - A1

Grupa F (Łódź)
12.09.2009 (sobota)
D2 - C2
D3 - C1
D1 - C3
14.09.2009 (poniedziałek)
C3 - D3
C1 - D2
C2 - D1
16.09.2009 (środa)
D2 - C3
D3 - C2
D1 - C1

Runda finałowa (Katowice)
17.09.2009 (czwartek)
E1 - F4
E2 - F3

18.09.2009 (piątek)
F2 - E3
F1 - E4

19.09.2009 (sobota)
2 półfinały o miejsca 5 - 8
2 półfinały o miejsca 1 - 4

20.09.2009 (niedziela)
mecz o 7. miejsce
mecz o 5. miejsce
mecz o 3. miejsce
mecz o 1. miejsce

----------------------------------------------

Zasady sprzedaży biletów na mecze EuroBasket 2009:

* Bilety sprzedawane są od 17 kwietnia 2009 roku poprzez stronę internetową eurobasket.eventim.pl oraz w 300 punktach Eventimu w całej Polsce.
* Nie przeznaczono żadnej specjalnej puli biletów do sprzedaży w halach przed meczami. W kasach hal będą dostępne bilety, które nie zostaną wcześniej sprzedane przez internet i w punktach Eventimu.
* Ogółem do sprzedaży przeznaczonych jest 132 tysiące biletów na 54 mecze w siedmiu polskich miastach. Ceny od 40 do 300 zł w zależności od miejsca i fazy turnieju.
* W każdej hali są trzy rodzaje/kategorie biletów (I, II, III) w zależności od miejsca.
* W rundzie eliminacyjnej (Warszawa, Gdańsk, Poznań) oraz kwalifikacyjnej (Łódź, Bydgoszcz) bilety będą sprzedawane na dzień meczowy. Czyli obejmują dwa (runda eliminacyjna) lub trzy (runda kwalifikacyjna) mecze.
* W rundzie eliminacyjnej w grupie z udziałem reprezentacji Polski (Wrocław) bilety będą sprzedawane na pojedyncze mecze.
* W rundzie finałowej (Katowice) bilety zawsze będą obejmowały dwa mecze. Czyli przez pierwsze dwa dni (ćwierćfinały) będą to bilety na cały dzień meczowy, a w dwóch ostatnich dniach będą to bilety na sesję poranną (dwa mecze) i sesję popołudniową (dwa mecze).
* Dla klientów indywidualnych obowiązuje limit zakupów: 5 biletów na osobę. Chętni na zamówienia zbiorowe mogą się zgłaszać droga elektroniczna na adres bilety(at)eurobasket2009.org.
* Nie są przewidziane darmowe lub ulgowe bilety dla dzieci, niezależnie od ich wieku

Punkty sprzedaży biletów w Trójmieście

Gdańsk
NORD Biuro turystyki, ul. Rajska 10, tel. 766 74 41-42
APiT Hollidays, ul. Grunwaldzka 76/78, 341 27 61; ul. Szczęśliwa 3, 769 15 08; ul. Wały Jagiellońskie 2/4, 346 26 99; ul Straganiarska 53/54, 305 59 74
RUCH, Cienista 30; Elżbietańska 1; Bogusławskiego/ Złota Brama
Heban, ul. Grunwaldzka 76/78, 346 12 82
EMPIK Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141, 521 78 70; , ul. Złota Karczma 26 (CH Ikea Matarnia), 522 66 70; Alfa, ul. Kołobrzeska 41C (CH Alfa), 511 02 21; ul. Podwale Grodzkie 8, 301 62 88
Wesco Ticketplus Sp.z o.o., ul. Wyspianskiego 20, 520 31 62
Prasa Bałtycka, ul. Targ Drzewny 9/11, 300 32 17
Biuro Podróży Wiking, ul. Wały Piastowskie 24/7 (budynek Solidarności), 306 36 47

Gdynia
NORD, ul. Władysława IV 43, 785 11 35-36
APiT Hollidays, ul. 10 Lutego 16, 783 18 50
RUCH, Cechowa 4, Starowiejska 29/35, Świętojańska 87, Wielkokacka 2
Prima - Travel, ul. Dworcowa 1, 620 13 42
Biuro Podróż Wiking, ul. Konstytucji 1 (Pasaż Dworca PKP), 620 14 48
Centrum Wczasowe, ul. 10 Lutego 6, 350 92 92
PEGAZ Biuro turystki, ul. Władysława IV 41, 661 66 77
EMPiK, ul. Świętojańska 68, 620 07 73 w.29
Prasa Bałtycka, ul. Władysława IV 34, 660 65 16
Dodaj zdjęcie

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

15.12 g.16.00
PGE MKK Siedlce
15.12 g.18.00
Górnik Zabrze
16.12 g.12.35
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
16.12 g.14.45
Cerrad Czarni Radom
16.12 g.16.00
Polpharma Starogard Gdański
12.12 g.18.00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
11.12 g.20.30
Alba Berlin
10.12 g.20.00
Górnik Zabrze
10.12 g.19.00
GTK Gliwice
10.12 g.18.00
Cracovia