felcyn-nieruchomości

felcyn-nieruchomości

Wybierz numer

533-150-763
f...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Firma FELCYN-NIERUCHOMOŚCI świadczy kompleksowy wachlarz usług w zakresie kupna, sprzedaży oraz najmu wszelkiego typu nieruchomości. Zapewnia rzetelną weryfikację stanu prawnego nieruchomości, przygotowuje atrakcyjną ofertę prezentowaną w internecie, oferuje pomoc w negocjacjach, pomaga w dopięciu wszelkich formalności niezbędnych do finalizacji umowy, służy doradztwem.

Właścicielem i założycielem firmy FELCYN-NIERUCHOMOŚCI jest Katarzyna Sikora-Felcyn.

Z rynkiem nieruchomości jest związana od 2002 roku, kiedy rozpoczęła pracę jako rzeczoznawca majątkowy. Przez szereg lat zajmowała się wyceną różnego typu nieruchomości - począwszy od mieszkań, działek czy domów - a skończywszy na zakładach pracy czy obiektach handlowych. Od ponad 15 lat działa na rynku wynajmu i zarządzania, a obecnie zajmuje się również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Zaangażowanie, pasja i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sprawiają, że swobodnie porusza się w tematyce nieruchomości. Każdemu klientowi oferuje indywidualne podejście, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.

Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami : 22887.

Oceny (19)

Małgorzata Cinkusz
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam współpracę z p. Katarzyną. Fachowa wiedza, etyczne działanie i pomoc przy formalnościach sprawiają, że wszystko przebiega sprawnie i w dobrej atmosferze. Bardzo polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ira
Termin usługi: listopad 2022

Pani Katarzyna pomogła wynająć mieszkanie dla mojej rodzimy z Ukrainy, i dostać pozwolenie od właściciela mieszkania na pobyt z pieskiem. Cały proces (pokazania mieszkania, wyjaśnianie umowy, zawarcie umowy i przekazanie mieszkania) był zorganizowany/zrobiony przez Panią Katarzyną na wysokim poziome profesjonalizmu i w przyjemnej atmosferze! Wynajmujący i najemca czuł się opiekowany i zabezpieczony przy podpisywaniu umowy i odbieraniu mieszkania! Z pewnością polecam skorzystać z usług Pani firmy przy wynajęciu mieszkania. Пані Катажина допомогла мені винайняти квартиру для моєї родини з України, які приїхали до Польші із-за війни, та також допомогла отримати від власника квартири дозвіл на проживання з собакою. Весь процес (показання квартири, роз'яснення договору, підписання договору та передача квартири) пані Катажина організувала на високому рівні професіоналізму та в приємній атмосфері! Орендодавець і орендар чули турботу, спокій та захищеність під час підписання договору та отримання квартири! З певністю рекомендую скористатися послугами компанії агенції пані Катажини при оренді квартири.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Żaneta
Termin usługi: październik 2022

Współpraca z Panią Katarzyną to czysta przyjemność. Korzystałam z usług biura dwukrotnie. Pierwszy raz kilka lat temu podczas sprzedaży mieszkania, a obecnie przy wynajmie mieszkania. W obu sprawach pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie i przejęcie wszystkich obowiązków (od początku do zakończenia transakcji). Na bieżąco byłam informowana o każdym detalu. Jestem pod wrażeniem rzetelnie przygotowanej umowy najmu, w której została zawarta każda moja uwaga. Wszystko z dbałością i troską o dobro klienta. Serdecznie polecam współpracę z biurem Felcyn.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Grzegorz
Termin usługi: kwiecień 2022

Zdecydowanie polecam :) Pełen profesjonalizm ze strony Pani Katarzyny, która sprawnie przeprowadziła proces sprzedaży działki - a wcześniej znalezienia odpowiedniego klienta. Duża wiedza - i biegłe poruszanie się we wszystkich procedurach związanych z załatwianiem dokumentów w kolejnych urzędach pozwoliło szybko i "bezboleśnie" zakończyć sprawę sukcesem - nie wspominając o tym, że sam mogłem się wiele nauczyć o zawiłościach związanych ze sprzedażą nieruchomości. Od początku miałem poczucie, że Pani Katarzyna dba o moje interesy - ale jednocześnie jest "fair" wobec tej drugiej strony, dbając o to aby cały proces dla obydwu stron był przejrzysty i aby obydwie strony były o wszystkim dokładnie poinformowane.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr
Termin usługi: kwiecień 2022

Profesjonalnie podejście do klienta. Dobry kontakt. Pani potrafi pomóc załatwić wszystkie formalności potrzebne przy zawarciu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości. Jak najbardziej polecam wszystkim !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Hania
Termin usługi: styczeń 2021

Polecam obsługę w firmie Felcyn-Nieruchomości, bardzo dobra, profesjonalna obsługa przy sprzedaży działki. Świetny kontakt z Panią Katarzyną, która jest bardzo dyspozycyjną i cierpliwą osobą. Od zawarcia umowy do transakcji sprzedaży działki Pani Katarzyna przez cały była bardzo pomocna, jak również pilnowała wszelkich formalności dot. sprzedaży.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
K
Termin usługi: październik 2020

Swietna wspolpraca przy zakupie dzialki. Pani Katarzyna niestrudzenie odpowiadala na wszystkie pytania niedoswiadczonego kupujacego i przeprowadzila nas przez nie najlatwiejsza transakcje bezproblemowo i z pelnym zaangazowaniem. Serdecznie polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Adam Rzymowski
Termin usługi: październik 2020

Doskonala obsluga! Komunikacja swietana i bardzo detaliczna. Pani Katarzyna odpisuje szybko a kontakt jest dostepny tak telefoniczny jak i mailowy. Dostalismy wszelkie informacje dotyczace dzialki blyskawicznie i otrzymalismy wiele innych, cennych rad i wskazowek. Zdecydowanie polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Konrad Gabiec
Termin usługi: wrzesień 2020

Powiem krótko. Profesjonalnie, miło i przede wszystkim bardzo pomocnie na każdym etapie przeprowadzania czynności związanych z zakupem działki. Pozdrawiam Panią serdecznie :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paulina
Termin usługi: wrzesień 2020

Polecamy serdecznie Biuro Felcyn-nieruchomości i współpracę z Panią Katarzyną. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta oraz pomoc przy wszystkich formalnościach. Wszystko sprawnie, rzetelnie przekazane i na czas.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
DJ
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo dobry kontakt, skutecznie i profesjonalnie przy transakcji sprzedaży działki

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Zbyszek
Termin usługi: lipiec 2020

Polecam współpracę z Panią Katarzyną, profesjonalizm i zaangażowanie, skuteczność w urzędach i sprawne działanie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: kwiecień 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p.Kasią w zakresie zakupu działki. Jest osobą kompetentną , konkretną . Otrzymywaliśmy wszystkie potrzebne nam informacje/dokumenty w bardzo szybkim czasie. Dzięki temu udało się nam sprawnie sfinalizować transakcję. Bardzo dziękuję , polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Magda
Termin usługi: październik 2018

Polecam, profesjonalne podejście i pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakupem działki.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Leszek
Termin usługi: listopad 2018

Super obsługa, duże zaangażowanie, wytrwałość i pomoc, oraz znajomość zagadnień związanych z tematem sprzedaży nieruchomości. Polecam wszystkim.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Andrzej. W
Termin usługi: wrzesień 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pełnego zaangażowania w sprawie zakupu działki. Otrzymaliśmy dużą pomoc w załatwieniu wszelkich spraw. W miłej atmosferze dokończyliśmy transakcje dlatego polecamy Panią Katarzynę, która w profesjonalny sposób pomoże każdej osobie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafal
Termin usługi: wrzesień 2018

Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Katarzyny udało nam się kupić dzialke w Borkowie. Nie mieszkamy w Polsce zatem zorganizowanie przeglądu ofert na rynku następnie oglądania wybranych dzialek i wreszcie dogrania całej transakcji zakupu wymagało wiele pracy i przede wszystkim kunsztu organizatorskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzenia transakcji od jej początku do samego końca. Pani Katarzyna na bieżąca odpowiadała na nasze zapytania i wątpliwości, służyła fachową radą i była z nami w kontakcie. Gorąco polecamy także w przypadku transakcji "na odległość"!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
MAREK
Termin usługi: lipiec 2018

Gorąco polecam Panią Kasię i jej firmę do pomocy w sprzedaży bądz zakupie nieruchomości. Współpracowałem z wieloma pośrednikami którym powierzyłem sprzedaż mojej działki, jednakże takiego zaangażowania jak i profesjonalizmu nie wykazał nikt. Jeszcze raz gorąco polecam a zarazem dziękuję Pani Kasiu :-)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mariusz
Termin usługi: marzec 2018

Profesjonalne podejście. Bardzo sympatyczny kontakt. Fachowa pomoc w przeprowadzeniu transakcji. Polecam w 100%.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8