stat
Impreza odwołana

Festiwal Na Zdrowie 2015

Podejmij kolejne wyzwanie i przyjdź cieszyć się ruchem podczas III edycji Festiwalu Na zdrowie, który odbędzie się 27 czerwca 2015roku w POMORSKIM PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZYM w Gdyni.

sie 20-22

czwartek - sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 589 zł
Bilety wyprzedane

Festiwal "Na Zdrowie 2015"
jest unikalnym wydarzeniem, świętem człowieka, który poszukuje i pragnie doświadczać. Podczas wydarzenia uczestnicy odkrywać będą różne style żywienia i ruchu. Ponadto dostępna będzie wiedza na temat odżywiania i ekologii, połączenia ruchu z odpowiednim żywieniem.

Proponujemy uczestnikom wydarzenia niezapomniany dzień, w którym nauczą się, jak dbać o siebie i o innych, jak sprawić, aby żyć w harmonii z własnym ciałem oraz naturą. Stoiska sprzedażowe oraz wystawiennicze będą urozmaicać wydarzenie różnorodnością produktów.Każdy z uczestników będzie mógł zakupić zdrowe jedzenie jak również wegańskie produkty,związane z ekologią i higieną.

Interaktywny pokaz acro jogi połączony z medytacją w wykonaniu organizatorów imprezy pobudzi waszą wyobraźnię i sprawi,że poczujecie się całkowicie zrelaksowani . Cudowna wizualizacja, muzyka i medytacja będą towarzyszyły parze joginów,którzy zaprezentują zupełnie inny wymiar ruchu.

Na festiwalu zagoszczą cateringi wegańskie i surowe.Każdy będzie mógł spróbować jak smakują żywe,zielone kokosy i dowiedzą się jak przygotowywać zdrowe i zbilansowane posiłki. Wśród licznych stoisk sprzedażowych będziecie mogli znaleźć wygodne stroje do jogi, przenośne stelaże do air jogi, zdrowe jedzenie, produkty ekologiczne i wiele innych.
Podczas trwania festiwalu wyświetlane będą filmy w sali kinowej poświęcone tematyce zdrowego styl życia. Ten czas będziesz mógł poświęcić na odpoczynek oraz dowiedzenie się czegoś więcej na temat holistycznego podejścia do zdrowia.
Tuż przed końcem imprezy proponujemy wszystkim poszaleć przy głośnych dźwiękach trans muzyki podczas półtora godzinnej praktyki rave joga. Wraz z wieloma nauczycielami przejdziemy przez taneczno-jogowe sekwencje flow jogi. Chcesz przekonać się można bawić się bez używek? Nasze oddechy rozbrzmiewać będą przy akompaniamencie muzyki elektronicznej, a mięśnie pracować wraz z rytmem basu.

Ze względu na charakter imprezy ubierz się w najbardziej wystrzałowe i jednocześnie niekrępujące ruchów ciuchy jakie masz, i odkryj nowe oblicze zbiorowej praktyki jogi.Dla najlepszego stroju przewidziana nagroda!

Aby ostudzić wasze emocje oraz ciała na koniec przewidzieliśmy koncert mis i gongów w wykonaniu Roberta Usowicza, zwanego Navigatorem. Medytacja z dźwiękiem gongu to jedna z najprzyjemniejszych form medytacji i wewnętrznego wyłączenia. Prosty sposób na powrót do równowagi i harmonii . To uzdrawiająca podróż w głąb siebie do źródła, do światła.Koncert odbędzie się na pięknej sali konferencyjnej liczącej ponad 300miejsc siedzących.

Edukacja i dobra zabawa w jednym miejscu w jednym czasie,nie przegap festiwalu w tym roku!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • warsztaty , kurs tańca , zajęcia rekreacyjne
    maj 29-30.08
    g. 10:00
    Gdańsk, Werel Dance Studio
    Werel Dance Studio