stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Forum Przedsiębiorstw

Tegoroczne Forum Przedsiębiorstw odbędzie się 30 maja (środa) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Celem, cyklicznie organizowanego wydarzenia (13 edycja) jest m.in. prezentowanie aktualnych trendów biznesowych oraz przekazywanie praktycznych informacji, które firmy mogą wykorzystywać w codziennej działalności gospodarczej.

PROGRAM

Tegoroczne Forum, w ramach Sesji Głównej rozpoczną 3 prelekcje poświęcone bieżącym wydarzeniom gospodarczym oraz tematyce zarządzania firmą. Wśród zaproszonych ekspertów pojawią się m.in. analitycy ekonomiczni oraz praktycy biznesu, wielokrotnie zapraszani w charakterze mówców na prestiżowe konferencje i wydarzenia organizowane zarówno w kraju i zagranicą:

- Paweł Radwański - Główny Ekonomista Raiffeisen Polbank
- Greg Albrecht - doradca zarządów firm przy tworzeniu i uruchamianiu nowych modeli biznesowych, inwestor w startupy. Mentor m.in. Google Launchpad, Startupbootcamp i Youth Business Poland. Wprowadza na rynek nowe produkty, zbudował jedną z pierwszych agencji interaktywnych w Polsce zajmujących się marketingiem szeptanym. Pracował m.in. z takimi firmami, jak Novartis, Bank Pekao SA, Mazda, Interia, Mio, Toshiba, Intel czy Canon.
- Magdalena Malicka - wieloletni praktyk biznesu z doświadczeniem na wysokich stanowiskach menadżerskich, wykładowca na Akademii L.Koźmińskiego, Dyrektor Programowy Studia Komunikacji, Rozwoju i Zmiany (SKRZ) oraz master business&life coach suprvisor akredytowany przy EMCC (European Coaching & Mentoring Council).

Sesję zakończy moderowany panel dyskusyjny z udziałem pomorskich przedsiębiorców.

Po przerwie odbędą się warsztaty i prezentacje podzielone tematycznie na 3 obszary: Finanse, Eksport i Współpraca. Tematyka wystąpień w bloku Finanse będzie dotyczyć możliwości zarządzania spływem należności handlowych w przedsiębiorstwie, zmian w podatkach w 2018 roku i split payment. W bloku Eksport uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji na temat wymaganych akredytyw przy prowadzeniu działalności na rynkach egzotycznych, kwestii związanych z ochroną własności przemysłowej czy możliwości jakie stwarza projekt Pomorski Broker Eksportowy. W obszarze Współpraca poruszone zostaną kwestie współpracy małych i średnich firm z korporacjami, a także budowania zespołów wielopokoleniowych w MŚP.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij