stat
Impreza odwołana

Games Clash Masters

Poczuj e-sport nad polskim morzem! W dniach We wrześniu w Gdynia Arenie już po raz trzeci odbędzie się największy turniej gier elektronicznych na północy Polski - Games Clash Masters!

Na oczach tysięcy widzów najlepsi gracze gry komputerowej CS:GO z całego świata zawalczą o prestiżowe trofeum oraz 100.000$. Ich zmagania transmitowane będą na wielkich ekranach widowiskowej sceny, a oprawa wydarzenia zapewni atmosferę, której długo nie zapomnisz - nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem gier elektronicznych!

Dołącz do kibiców na trybunach i weź udział w pełnym dodatkowych atrakcji festiwalu gamingu, gdzie odbędą się pokazy sprzętu, turnieje i konkursy dla uczestników, spotkania z gwiazdami świata gier oraz liczne dodatkowe atrakcje.

AFTERMOVIE 2019: https://www.youtube.com/watch?v=Ak9rKwuJ-LQ

Partnerem strategicznym wydarzenia od 2018 roku jest miasto Gdynia - jedno z najmłodszych i najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, które wspiera wydarzenie i rozwój międzynarodowego e-sportu w kraju.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.