stat

Globaltica 2021 (1 opinia)

Spotykamy się 2 i 3 lipca, a nie dwa tygodnie później, jak to obiecaliśmy rok temu. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tę zmianę. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z wielu powodów. Trwająca pandemia wywróciła dotychczasowy świat do góry nogami i przywróciła wagę lokalnym społecznościom. Nasz festiwal jest bardzo związany z Gdynią, ale czuliśmy, że w tym roku możemy ten związek podkreślić jeszcze bardziej.

Zaprosiliśmy tylko artystów tworzących w Polsce. Nasza scena muzyczna jest silna. Przez lata staraliśmy się pokazać bogactwo kultur świata, w 2021 pokażemy to bogactwo z trochę innej strony. Pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa w doborze wykonawców. Część już znacie z poprzednich edycji Globaltiki, dla części będzie to pierwszy występ na naszej scenie. Będą też zajęcia dla dzieci, joga, filmy - to, co publiczność kocha w naszym festiwalu.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Już niedługo podamy wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznej edycji!

15 lipca - 22 sierpnia 2021

Gdynia
wrz 5

niedziela, godz. 20:00

bilety 100-170 zł
Kup bilet

Opinie (1)

  • Tomalo

    Jestem z Warszawy. Byłem na kilku koncertach w poprzednich latach i w tym roku jak nie przeszkodzi pandemia również wybieram się z małżonką. Na koncertach jest świetna atmosfera i muzyka z różnych stron świata która każdego rozrusza.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.