stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jam na Monciaku - Tuse pomaluj (63 opinie)

Wystawa na Westerplatte

1 września 2009 - 1 września 2019, godz. 6:00 - 23:00

Gdańsk - westerplatte
Wstęp wolny

Bursztyn klasycznie - wystawa

7 września 2018 - 10 marca 2019, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 12 zł
ulgowy 6 zł
JAM NA MONCIAKU - Tuse pomaluj

Nazwa imprezy wywodzi się od pseudonimu artystycznego jednego z najbardziej utalentowanych polskich graficiarzy TUSE z Trójmiasta.

Wydarzenie ma charakter czysto kulturalny, nie jest to impreza w żaden sposób komercyjna. Celem jest przede wszystkim promowanie sztuki.

Impreza ma być swoistym jam-sesion artystów środowiska street-artu na najwyższym poziomie. Chciałbym aby ta impreza pozwoliła jak największej ilości osób pokazać tych zdolnych ludzi w akcji na żywo, aby przechodnie oraz zaproszeni goście mogli zobaczyć jak na ich oczach tworzy się prawdziwa sztuka.

Wszyscy widzowie mogą zobaczyć jak czasami jedno dotknięcie pędzlem lub pryśnięcie farbą tworzy z prac początkowo wyglądających nie pozornie prawdziwe dzieła sztuki STREET-ARTU. Prace te po wernisażu w Sfinksie będą zdobić Sopocki "Monciak" do czasu zakończenia prac budowlanych w tej części Sopotu.

Prace te będą przypominać nam że miasto żyje artystycznie i nawet takie miejsca jak płot odgradzający budowę od deptaka można wykorzystać do promowania sztuki i to tej na najwyższym poziomie.

Podczas takiego wydarzenia artystycznego niezbędny jest odpowiedni nastrój, a o ten zadbają najlepsi Dj-e Trójmiejskiej sceny klubowej z wieloletnim doświadczeniem:

DJ SLAM!
DJ RIMM


10 artystów będzie 11 marca od godzin porannych malować graffiti na ulicy ul. Bohaterów Monte Cassino, każdy z nich dostanie płytę o powierzchni 2,5 x 1,25 m.

Prace zostaną wystawione podczas wystawy innego Trójmiejskiego artysty street - artu "Looney-a" w Sopockim SFINKSIE, wystawa jest jedną z cyklu "TUSEwystaw" organizowaną przez Piotra Jaworskiego"TUSE" DJ-a oraz artysty street-artu i "płótna".

Wszyscy zaproszeni artyści są to jedni z najlepszych i najbardziej znanych artystów zajmujących się graffiti w Polsce, są miedzy nimi również młodzi i obiecujący artyści którzy dopiero zaczynają swoja przygodę ze stret-artem.

Serdecznie zapraszamy
Rafał Jankowski i trojmiasto.pl
Dodaj zdjęcie

Opinie (63) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni