Całoroczny horoskop dla mieszkańców Trójmiasta na rok 2017

 • Baran

  Baran

 • Byk

  Byk

 • Bliźnięta

  Bliźnięta

 • Rak

  Rak

 • Lew

  Lew

 • Panna

  Panna

 • Waga

  Waga

 • Skorpion

  Skorpion

 • Strzelec

  Strzelec

 • Koziorożec

  Koziorożec

 • Wodnik

  Wodnik

 • Ryby

  Ryby

Baran

21.03 - 20.04

Zmiana goni zmianę

Barany mogą nastawić się na rok pełen wrażeń. Szybkość pojawiających się zmian sprawi, że czasem możecie czuć się zagubieni, ale na pewno nie dopadnie was znudzenie.

Życie osobiste

Ciężko będzie za wami w tym roku nadążyć. Znajomi i rodzina dadzą to odczuć nie raz. Do tego dojdą dylematy, którą rzecz zrobić jako pierwszą, o rezygnacji z części nie mówiąc. Dzięki temu zrobicie za to dużo więcej niż zaplanowaliście. Przy ważnych decyzjach warto jednak przemyśleć wszystko dwukrotnie, żeby nie okazało się, że nowo zakupione mieszkanie ma fatalną lokalizację, a zakupione właśnie auto wymaga od razu wizyty u mechanika. Uważajcie też na swoje zdrowie i nie lekceważcie zmęczenia.

Życie zawodowe

W pracy będzie się działo równie dużo. Będziecie sami, bez proszenia, angażować się w kilka projektów naraz. Wiele z nich skończy się sukcesami, ale może się okazać, że w ferworze walki nad małymi projektami przegapicie szansę na duży zawodowy sukces. Pamiętajcie, żeby nie zrazić do siebie współpracowników. Sukcesy nie są tylko waszym udziałem, ale także zespołu, z którym współpracujecie.

Miłość

Tak jak w sferze zawodowej wasze nastawienie w tym roku będzie powodować raczej pozytywne konsekwencje tak w życiu prywatnym może być różnie. Rodzina i znajomi będą upominać się o wspólnie spędzony czas. Wam za to ciężko będzie skupić się na innych, a w głowie ciągle będą pojawiać się nowe plany. Wolne Barany będą miały problem w decyzji, czy chcą żeby przelotna znajomość przerodziła się w poważny związek.

Byk

21.04 - 20.05

Tylko ambitne cele

Byki będą w tym roku chciały robić rzeczy wielkie i ważne w każdej sferze swojego życia. Potrzeba osiągnięć będzie u nich wyjątkowo mocno wyznaczała wszystkie kierunki działania.

Życie osobiste

Byki będą czuły wewnętrzną potrzebę dobrze spełnionego obowiązku, a nie wywiązywanie się z obietnic będzie gniotło ich sumienie. Ich oczekiwania dotyczące samych siebie będzie rosnąć tak samo jak oczekiwania dotyczące otoczenia. Byki nie będą chciały robić rzeczy drobnych, każde podejmowane działanie powinno być w ich mniemaniu spektakularne. Otoczeniu będzie się czasem wydawać, że Byki rzucają się z motyką na księżyc.

Życie zawodowe

W życiu zawodowym Byki również będą sobie wyznaczać trudne do osiągnięcia cele. Za to sukcesy będzie sprawiały im ogromną satysfakcję i ciężko będzie nie zorientować się, że Byk dokonał niemożliwego. To spowoduje, że Byki zaliczą w tym roku kilka znamiennych sukcesów, ale też czasem przeszacowując swoje możliwości, może nie obyć się bez porażek. Pewne jest jednak, że Byki szybko się z nich podniosą, żeby dalej zdobywać świat.

Miłość

Dla wolnych Byków oczekiwania dotyczące partnera mogą być trudne do zrealizowania, a wysoko postawiona poprzeczka skutecznie odstraszy potencjalnych zainteresowanych. Byki w stałych związkach będą miały tendencję do sprawdzania swojego partnera i granic jego uczucia. Jeśli partner je rozczaruje biada mu.

Bliźnięta

21.05 - 21.06

Własny rozwój na pierwszym miejscu

Bliźnięta skupią się w 2017 roku na własnym rozwoju. Nowe pasje i szukanie swojej drogi zawodowej pochłonie je bez reszty.

Życie osobiste

Bliźnięta wraz z nowym rokiem zaczną więcej czasu poświęcać sobie. Jeśli do tej pory nie miały  hobby, w tym roku na pewno się to zmieni. Odnajdą aktywności, które sprawiają im przyjemność i w których świetnie sobie poradzą. Skupienie na sobie może za to utrudnić kontakt z bliskimi, a zwracanie uwagi na brak czasu przerodzić się w końcu pretensję.

Życie zawodowe

Bliźnięta będą szukać w pracy nowych wyzwań i zadań, które je zaciekawią. Będą wystrzegać się nudy jak ognia. Jeśli tylko poczują, że praca nie daje im szansy na rozwój zaczną rozglądać się za czymś ciekawszym. Zmiana pracy lub stanowiska przyjdzie im w tym roku wyjątkowo łatwo. Warto tylko uważać, żeby w poszukiwaniu nowości nie stracić innych zalet obecnej sytuacji.

Miłość

Bliźnięta nieraz usłyszą w tym roku, że poświęcają rodzinie za mało czasu, a za bardzo skupiają się na swojej pasji i pracy. Warto zareagować w porę na te sygnały zanim sytuacja się skomplikuje, a frustracja partnera niebezpiecznie nagromadzi. Wolne Bliźnięta nie będą się skupiały w tym roku na poszukiwaniach partnera, co nie znaczy, że nie będą wzbudzały zainteresowania ze strony otoczenia.

Rak

22.06 - 22.07

Nadchodzi czas wyzwań

Dla Raków rok 2017 będzie czasem świetnych pomysłów i balansowaniem między życiem zawodowym, czasem dla siebie i rodziną.

Życie osobiste

Rok 2017 będzie wymagał od Raków nie lada ekwilibrystyki. Z jednej strony dużo będzie się działo w tematach rodzinnych, w które Raki chętnie będą się angażować. Z drugiej strony będą próbowały znaleźć, w tym także czas dla siebie i realizowania swoich pomysłów. Z trzeciej życie osobiste Raków będzie przenikać się z życiem zawodowym. Pogodzenie wszystkich trzech elementów będzie nie lada wyzwaniem.

Życie zawodowe

Jedno Raki mają pewne - zawodowo nie będą stać w miejscu. Wyzwania, które będą same sobie stawiać sprawią, że rok 2017 będzie czasem szybkiego rozwoju. Działania Raków będą obfitowały w świetne pomysły, i co nie zawsze przy Rakach oczywiste, w ich szybką realizację. Jedyne co stanie Rakom na drodze to ich rodzinne zobowiązania.

Miłość

Uczucia i partnerstwo będą bardzo ważnym elementem dla Raków w 2017 roku. Raki będą szukały u swojego partnera wsparcia i ciepła dając jednocześnie bardzo dużo od siebie. Z większą łatwością będą budowały relacje oparte na otwartości i wzajemnym szacunku. W stałych związkach zaprocentuje to jeszcze większym uczuciem i zaufaniem. Za to wolne do tej pory Raki będą wyjątkowo ufnie wchodziły w poważne związki.

Lew

23.07 - 23.08

Świat przez różowe okulary

Lwy poczują przypływ sił i entuzjazmu. Z uśmiechem zabiorą się za rzeczy, które jeszcze do niedawna odkładały na później.

Życie osobiste

Lwy w tym roku będą dalekie do narzekania. Nawet, jeśli coś im nie wyjdzie, będą przyjmowały to za dobrą monetę. Każde niekorzystne zdarzenie będzie dla nich etapem, na drodze do szczęścia. Takie zachowanie wpłynie pozytywnie na liczbę znajomych Lwów, która systematycznie będzie się powiększać. Im również będzie udzielał się Lwi optymizm, a przebywanie z Lwem da im dużo radości. W drugiej połowie roku Lwy powinny lepiej zadbać o swoje zdrowie, żeby nie spędzić jesieni na nawracających przeziębieniach.

Życie zawodowe

Optymizm Lwów przeniesie się także na sferę zawodową. Z jednej strony łatwiej będzie współpracować im w zespole, z drugiej jednak będą miały tendencję do bagatelizowania ważnych spraw. Dlatego warto być czujnym, szczególnie przy sprawach, które nagle zmieniają swój obrót o 180 stopni. Możliwe, że optymizm Lwów sprawi, że w drugiej połowie roku przełożeni zaczną bardziej przyglądać się ich pracy i rozliczać z zobowiązań.

Miłość

W 2017 r. Lwy będą wyjątkowo kochliwe, a nowo poznany partner będzie wydawał się miłością ich życia. Wiele wolnych Lwów zmieni swój stan cywilny. Za to te w długo letnich związkach będą zastanawiać się, czy na pewno są ze swoim partnerem szczęśliwe. Jeśli odpowiedź będzie negatywna może okazać się, że Lwy bez sentymentów zakończą związek... po to, żeby dość szybko wejśc w kolejny.

Panna

24.08 - 22.09

Czas rewolucji

Czas rewolucji

Panien wszędzie będzie pełno, wiele podejmowanych w tym samym czasie działań momentami naprawdę je zmęczy. Za to ostatnie co może spotkać je w 2017r. to nuda.

Życie osobiste

Panny będą miały łatwość zjednywania sobie nowo spotkanych ludzi. Kilka z tych znajomości może skończyć się szczerą przyjaźnią, a może nawet czymś więcej. Szybko jednak okaże się, że wiele zadań, które wzięły na swoje barki nie idzie w parze z utrzymaniem bliskich relacji z przyjaciółmi i rodziną. Wybory jakich dokonają Panny będą wymagały asertywności w zakomunikowaniu ich otoczeniu.

Życie zawodowe

Panny w życiu zawodowym nie będą uznawały półśrodków. Ich celem będzie zrobienie wszystkiego i to wszystkiego dobrze. Takie założenie może nie raz przyczynić się do drobnych frustracji lub zaniedbywania innych potrzeb. Ktoś bliski uświadomi jednak Pannom, że poza pracą w życiu są jeszcze inne ważne sfery. Rok 2017 jest też dla Panien rokiem lepszych pieniędzy. Co oznacza, że za wytężoną pracą przyjdzie w końcu nagroda.

Miłość

Panny, które żyją w stałych związkach poczują tęsknotę za emocjami z początków znajomości. Po przemyśleniach wezmą się do pracy i spróbują pokazać swój czar i powab. Rok 2017 będzie wyjątkowy dla tych Panien, które od dłuższego czasu nie mogły trafić na prawdziwą miłość. Przypadkowo spotkana osoba zrobi w ich życiu prawdziwą rewolucję, a skala przeżywanych emocji będzie doprawdy rozległa.

Waga

23.09 - 23.10

Idzie nowe

Dla Wag rok 2017 będzie rokiem przełomu, czasem ważnych decyzji i nowych możliwości. Najważniejsze by wybrać na nie właściwy moment.

Życie osobiste

Wagi będą dużo myślały o swoim rozwoju, relacjach z przyjaciółmi i potrzebach, które na co dzień odkładały na drugi plan. Mijający czas będzie je motywował do zmian i nowych wyzwań, a wiosna doda energii, żeby swoje plany wprowadzić w życie. Wagi rozpoczną walkę o większą równowagę między najważniejszymi obszarami swojego życia. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, pod koniec roku, będą miały poczucie spełnienia i wygranej.

Życie zawodowe

Największych przełomów Wagi dokonają właśnie w życiu zawodowym. Zaczną mówić głośno o rzeczach, które im przeszkadzały, ale do tej pory starały się je bagatelizować. Wagi skończą z ograniczeniami, nie będą się chować za taktem i posłuszeństwem. Ich kreatywność wreszcie będzie miała szansę zaistnieć. Kolejne zrealizowane pomysły będą napędzać Wagi i dawać motywację do wytężonej pracy. Wagi z uwagą będą słuchać ludzi wokół, szukając tych, których doświadczenie może im pomóc w rozwoju kariery.

Miłość

Choć mogłoby się wydawać, że podczas tych wszystkich zmian Wagą nie starczy czasu na miłosne uniesienia, nic bardziej mylnego. Wagi w stałych związkach docenią wsparcie swojego partnera. Za to wolne Wagi, swoją żywiołowością działania zwrócą na siebie uwagę otoczenia. Wiele z nich skończy rok 2017 w stałych i obiecujących związkach.

Skorpion

24.10 - 22.11

Dalekowzroczna zapobiegliwość

Skorpiony będą snuły plany na przyszłość, rozważały możliwy przebieg zdarzeń, mniej skupiając się na teraźniejszości.

Życie osobiste

Skorpiony w 2017 roku będą bardzo rzadko myślami tu i teraz. W swoich planach będą wybiegały przynajmniej kilka lat do przodu, rzadko skupiając się na tym co obecnie dzieje się w ich życiu. Takie funkcjonowanie z jednej strony sprawi, że będą gotowe na zdarzenia, które uda im się przewidzieć i zaplanować, z drugiej strony może im umknąć coś, co wymaga uwagi właśnie teraz. Skorpiony będą cieszyć się świetnym zdrowiem i formą, które pozwoli im osiągać bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju sportach.

Życie zawodowe

Życie zawodowe Skorpionów podobnie jak osobiste skupi się na planowaniu i dalekosiężnej perspektywie. Skorpiony będą rozważać odpowiedni rozwój swojej kariery zawodowej i układać w myślach etapy, które muszą jeszcze przejść, żeby osiągnąć swój cel. Dzięki dystansowi, który nabiorą do swojej pracy, nie będą miały problemu, żeby poprosić o podwyżkę lub lepsze stanowisko.

Miłość

Skorpiony w 2017 roku nie będą narzekały na brak zainteresowania płci przeciwnej. Nawet te w stałych związkach, będą musiały co jakiś czas mniej lub bardziej subtelnie zakomunikować otoczeniu swój stan cywilny. Za to wolne Skorpiony wreszcie będą miały szansę na spotkanie kogoś dokładnie odpowiadającego ich własnym, wcale nie małym, oczekiwaniom.

Strzelec

23.11 - 21.11

Czas podsumowań

Strzelce dopadnie w tym roku rozważanie jak ich dotychczasowe działania wpływają na przyszłość i czy na pewno osiągnęły do tej pory to na czym im zależało.

Życie osobiste

Rok 2017 będzie dla Strzelców czasem pełnym refleksji. Nie skończy się jednak na nostalgicznym patrzeniu w przeszłość i podsumowaniach. W życie Strzelców wpisane jest działanie i tak będzie i tym razem. Po rachunku podjętych starań, rezultatów i perspektyw Strzelce ruszą do akcji. Ta sytuacja może wpłynąć na różne sfery ich życia np. na miejsce zamieszkania, przyjaciół czy nawyki.

Życie zawodowe

Podsumowania nie ominą także życia zawodowego. Strzelce zadadzą sobie pytanie, czy miejsce, w którym się znajdują, faktycznie jest dla nich dobre i czy ich kariera nie powinna biec inną ścieżką. Jeśli odpowiedź na to pytanie będzie negatywna na decyzje nie trzeba będzie długo czekać. Łatwość w podejmowaniu ostatecznych i trudných decyzji będzie zresztą przycholodziła Strzelcom z łatwością we wszystkich sprawach zawodowych.

Miłość

Strzelce zdecydowane w sferze zawodowej będą się wahać w miłości. Będą miały więcej dylematów niż pewności. W nowe związki będą wchodziły z nadmierną ostrożnością, nawet jeśli wszystkie znaki będą pokazywały, że to świetna okazja na głębokie uczucie. W stałych relacjach zdecydowanie za często będą dopatrywały się niepowodzeń, zamiast cieszyć się wspólnym czasem.

Koziorożec

22.12 - 20.01

Życiowy optymizm

Dla Koziorożców rok 2017 będzie czasem wyzwań i zmian, które będą przyjmowały z dużym optymizmem.

Życie osobiste

Nie potrzeba wielkich rzeczy, żeby Koziorożec miał przekonanie, że jest szczęśliwym człowiekiem. Umiejętność cieszenia się z małych, codziennych sytuacji sprawi, że Koziorożce będą patrzyły na świat z optymimem, mimo wyzwań, które na nie czekają. Rok 2017 może okazać się czasem przemian w życiu Koziorożca, które wpłyną takže na zmiany w jego wartościach i poglądach. To co będzie je wyróżniać to radość życia, którą Koziorożce z łatwością będą zarażać innych.

Życie zawodowe

Koziorożce będą robiły wiele rzeczy na raz, co będzie kosztowało je także wiele sił. Jednak zintensyfikowany początek roku da efekt w postaci zysków w jego drugiej połowie. Koziorożce będą bez problemu zjednywały sobie ludzi, a sukces będzie wpisany w większość podejmowanych przez nie działań.

Miłość

Koziorożce będą gotowe na bliższe relacje ze swoim partnerem, otworzą się i z większą ufnością opowiedzą o swoich potrzebach i marzeniach. Uda im się zrozumieć, że nie muszą same o wszystkim decydować, a zostawienie partnerowi ostatniego słowa nie jest przejawem słabości. Wolne Koziorożce będą subtelnie rozglądać się za wartościowym partnerem, z którym mogłyby dzielić się swoją radością życia.

Wodnik

21.01 - 19.02

Czas na równowagę

W tym roku Wodniki jak nigdy wcześniej będą wybiegały myślami w przyszłość. Za podejmowanymi działaniami będą stały większe plany i niewiele będzie u Wodników działo się z przypadku.

Życie osobiste

Wodniki będą szukały harmonii między wszystkimi sferami swojego życia. Każde działanie będzie skalkulowane i jeśli w postrzeganiu Wodników zaburzy równowagę zostanie odrzucone. Dzięki temu Wodniki więcej czasu spędzą z rodziną i przyjaciółmi, ale także znajdą chwile na swoje pasje. Równowaga zaowocuje większym spokojem i lepszym nastawieniem do otaczającego świata. Czego na pewno nie przegapią najbliżsi Wodników.

Życie zawodowe

Wodniki w tym roku chętniej będą angażowały się w zadania, które sprawiają im przyjemność. Idealnie jeśli będą nowe i kreatywne. Za to opornie będą szły im rzeczy proste i powtarzane już kilka razy. Wodniki będą też z większą odwagą dzieliły się swoimi pomysłami i rozmawiały z przełożonymi o awansie lub podwyżce. Racjonalna ocena swoich kompetencji pomoże im też w podejmowaniu nowych wyzwań.

Miłość

Na zmianie nastawienia Wodników najbardziej zyska ich partner. Mniej stresu, większy dystans i potrzeba równowagi między wszystkimi aspektami życia sprawi, że Wodniki w związku staną się spokojniejsze i bardziej nastawione na partnera. Nic tak nie poprawia atmosfery w długoletnim związku jak czas poświęcony na wzajemną relację. Wolne Wodniki mają w tym roku szansę znalezienia partnera, z którym stworzą dojrzały i bliski związek.

Ryby

20.02 - 20.03

Miłość na wyciągnięcie ręki

Dla Ryb rok 2017 będzie czasem wyjątkowym. Jeśli coś od dawna Wam się nie udawało, w tym roku jest najlepszy moment, żeby wreszcie wyszło.

Życie osobiste

Wszystkie plany, których dotąd Ryby nie odważyły się wcielić w życie i ukrywały nawet przed najbliższymi wreszcie ujrzą światło dzienne. Ten rok jest idealnym momentem na ważne decyzje. Wahania Ryb zamienią się w pewność, a wątpliwości w przekonanie. Ryby poświęcą też więcej czasu swojej rodzinie i przyjaciołom, dzięki czemu mogą liczyć na poprawienie relacji z najbliższymi.

Życie zawodowe

Aktywność Ryb skupi się w tym roku na życiu prywatnym, na pracę zostanie przez to mniej uwagi. Ryby będą robić dokładnie tyle ile powinny, żeby nikt im nie zarzucił złego wykonywania swoich obowiązków. Postaraj się, żeby skupienie na życiu prywatnym nie przesłoniło Ci szansy na ciekawą propozycję, która może pchnąć Twoją karierę na inne tory.

Miłość

Ryby będą skore do refleksyjnych przemyśleń i romantycznych uniesień. Te w dłuższych związkach będą starały się pobudzić partnera i przypomnieć mu początki związku. Wolne Ryby będą usilnie rozglądać się za drugą połówką, która jak na życzenie pojawi się na wyciągnięcie ręki. Uważaj tylko żeby nie przestraszyć jej szybkimi wizjami wspólnej przyszłości.