• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Całoroczny horoskop dla mieszkańców Trójmiasta na rok 2022

 • Baran

 • Byk

 • Bliźnięta

 • Rak

 • Lew

 • Panna

 • Waga

 • Skorpion

 • Strzelec

 • Koziorożec

 • Wodnik

 • Ryby

Baran

21.03 - 20.04

Nie bój się wyzwań

We wszystkim chce być najlepszy, ma silną wolę i ambicję – taki jest Baran. Osoby spod tego znaku są pewne siebie, odważne, przebojowe. To urodzeni idealiści, gotowi walczyć o daną sprawę z ogromnym entuzjazmem, zaangażowaniem i nieustępliwością. Charakteryzuje ich nieugięty charakter, za sprawą którego z jednej strony mogą zdziałać wiele dobrego, z drugiej jednak wpakować się w niezłe tarapaty.

Rok 2022 zapowiada się dla osób spod znaku Barana jako wyjątkowo udany. Rozwiązywanie pojawiających się kłopotów oraz różnego rodzaju przeszkód będzie dla Baranów źródłem siły i wewnętrznego rozwoju. W końcu „co nas nie zabije, to nas wzmocni”.

Szczęśliwe liczby: 6, 13, 68

Kolor: czerwony

Życie osobiste

Barany w 2022 roku będą realizować swoje plany, ale mogą narzekać, że nie wszystko jest pod kontrolą. Ze wszystkim doskonale sobie poradzą, jednak tylko jeśli będą polegać na sobie.

Początek roku to czas ciągłego, niestrudzonego poszukiwania, pojawi się silna, wewnętrzna potrzeba zmiany. Jednak to od samych Baranów i ich indywidualnych aspiracji będzie zależało prawidłowe określenie celu tych poszukiwań. Wiosna i początek lata przyniesie Baranom wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Życie zawodowe

Baran poczuje wewnętrzną siłę oraz chęć do działania, które mogą przejawiać się zwiększeniem efektywności w pracy. Dla części osób urodzonych pod znakiem Barana będzie to najlepszy czas na założenie własnego biznesu.

2022 rok to świetny czas dla Barana zatrudnionego w branży sportowej, działalności intelektualnej, kulturalnej i edukacyjnej. Mimo niewielkich trudności osoby spod tego znaku będą mogły w ciągu roku efektywnie pracować, ucząc się na błędach z przeszłości. Prawdopodobne są wyjazdy służbowe, udział w wydarzeniach towarzyskich i kulturalnych. Baranie, w nadchodzącym roku awansujesz, zdobędziesz pochwały, poznasz smak ryzyka, ale może być nerwowo. Wszędzie będzie cię pełno, a więc pilnuj szczegółów i terminów.

Miłość

Baran bardzo łatwo się zakochuje. To przez jego impulsywną i pobudliwą naturę. Od najmłodszych lat interesuje się płcią przeciwną i bez zażenowania wyraża swoje pragnienia. W 2022 roku wszystko będzie odbywać się delikatnie, subtelnie i bezpiecznie. Dyskretne, taktowne gesty mają swój niepowtarzalny urok.

Byk

21.04 - 20.05

Dążysz do celu

Byki nie są zwykle specjalnie dynamiczne - działają powoli, ale dokładnie. To osoby stałe w swoich poglądach - trudno przekonać Byka do zmiany zdania, kiedy już do czegoś się przyzwyczai. Osoby pod znaku Byka nie mają w sobie owej lekkości i beztroski, które są cechami Barana. Celem życia Byka jest przede wszystkim posiadanie i zachowanie bezpieczeństwa.

Jeśli w 2022 roku Byk będzie aktywnie działać, by spełniać swoje marzenia, sukcesy będą możliwe w każdej dziedzinie życia. Staraj się dalej, a nie przegapisz dobrych okazji. Nadchodzące 12 miesięcy zapowiada się dla Byka doskonale. Oczywiście nie zabraknie drobnych problemów, ale pewny siebie i zrównoważony Byk zawsze sobie z nimi poradzi.

Szczęśliwe liczby: 7, 14, 61

Kolor: zielony

Życie osobiste

Byk jest osobą sumienną i cierpliwą, więc w milczeniu znosi wybryki swoich najbliższych, którzy w przyszłym roku też będą mogli na niego liczyć. Nie wymagaj, by najbliżsi wypełniali zbyt dużo obowiązków domowych. Każdy ma określone granice wytrzymałości. Staraj się być tolerancyjny. W roku 2022 Byk dopilnuje, żeby nikt nie wprowadzał chaosu w życie rodzinne.

Zmiany przyjdą powoli, a monotonia z pewnością Byka ucieszy. Nawet jeśli Byk pragnie szybkiej poprawy swojej sytuacji, musi uzbroić się w cierpliwość.

Życie zawodowe

W życiu zawodowym Byka może być trochę zamieszania, nie jest to jednak powód do obaw. Tym razem to dobry znak, ponieważ dojdzie do pozytywnych przemian. W pracy jesteś dobrze zorganizowany i obowiązkowy, znasz swoją wartość i uważasz, że za dobrą pracę należy się dobra zapłata, ale nie tylko pieniądze mają dla Byka znaczenie. Liczą się awanse i pochwały, a te są na horyzoncie.

Byku, pamiętaj jednak o swoim życiu prywatnym i w 2022 jeśli trzeba, odpuść sobie obowiązki. Nie nakładaj na siebie konieczności rywalizacji – jeśli czujesz taką potrzebę, powinieneś zadbać o swoje wnętrze i rozwój.

Miłość

W 2022 roku nie bój się iść na kompromis, dzięki temu możesz bardzo dużo nauczyć się o miłości. Ważna stanie się dla ciebie wewnętrzna równowaga. Dzięki zrozumieniu własnych emocji i uczuć twoje życie miłosne będzie stabilne. Pamiętaj jednak, że nie wszyscy muszą cię kochać. Wystarczy jedna osoba, by serce wypełniło się szczęściem.

Bliźnięta

21.05 - 21.06

Weź życie na poważnie

Bliźnięta są uparte i osiągają cele z pozoru niemożliwe do zrealizowania. Twój wysiłek z 2021 roku już przynosi efekty, pracowałeś ciężko i wytrwale, dlatego w tym roku spodziewaj się prawdziwej nagrody. Pierwsza połowa 2022 roku będzie dla Bliźniąt spokojna, ale kolejne miesiące przyniosą wiele ciekawych wydarzeń.

Wreszcie też bez przeszkód będzie można zasłużenie odpocząć. Twoim priorytetem przestaje być praca ponad normę, a zaczyna – kreatywność i relacje. To wszystko nie oznacza jednak, że powinieneś całkowicie rezygnować z pracy i zawodowego rozwoju – docenisz balans.

Bliźnięta w 2022 roku nauczą się twórczo wyrażać siebie.

Szczęśliwe liczby: 2, 4, 16

Kolor: żółty

Życie osobiste

To będzie bogaty w wydarzenia i dość zaskakujący okres w życiu Bliźniąt. Nadchodzący rok to czas cieszenia się efektami, które wynikają z dotychczasowych starań. Bliźnięta przekonają się, że kryzysowe czasy mogą okazać się niepowtarzalną szansą na wprowadzenie w życie korzystnych zmian i pójście do przodu.

Czas docenić bliskich za cierpliwość i opiekuńczość. To świetny rok na zaręczyny lub ślub. Na najbardziej pracowitych i aktywnych przedstawicieli znaku czeka sukces i dobrobyt finansowy.

Życie zawodowe

Bliźniak potrafi sprzedać dosłownie wszystko, ale nie trzyma się jednej pracy, wciąż szuka innych możliwości i realizuje nowe pomysły. To może być wspaniały rok pod względem zawodowym, o ile Bliźnięta będą w stanie skupić się na swoich obowiązkach. Jeśli pozwolą, by problemy osobiste zdominowały ich życie, szansa na awans może przejść im koło nosa.

O czym Bliźnięta powinny pamiętać w 2022 roku? Nie warto mieszać pracy z przyjemnościami, ale trzeba pamiętać o docenianiu współpracowników. Rok 2021 był trudny, dlatego pracuj nad balansem – jeśli obowiązki cię przytłaczają, zrób sobie przerwę.

Miłość

Warto od czasu do czasu przyznać, że nie jest się osobą wszystkowiedzącą. Bliźnięta w związkach może czekać mały kryzys, dlatego lepiej nie spoczywać na laurach i w pełni angażować się w związek z partnerem. W roku 2022 Bliźnięta dzięki poznaniu lepiej własnej osobowości będą bardziej towarzyskie. Jeśli jednak za bardzo skoncentrują się na karierze zawodowej, może zabraknąć im czasu na spotkania.

Osoby planujące powiększenie rodziny powinny być zadowolone, gorzej dla tych, którzy takich planów nie mają – bo tutaj może pojawić się niespodzianka.

Rak

22.06 - 22.07

Bądź sobą, realizuj marzenia

Rak zazwyczaj koncentruje się na innych, a nie na sobie. Jest wrażliwy i bardzo mocno przywiązuje się do bliskich mu osób, chętnie otacza się ludźmi. Również w 2022 roku bliscy będą Cię potrzebować.

Po drodze pojawią się pewne dylematy, ale przy odrobinie zdrowego rozsądku każdy z nich uda się szybko rozwiązać. Latem wypatruj okazji i nie wahaj się szybko wskoczyć tam, gdzie zawsze chciałeś być.

Szczęśliwe liczby: 4, 15, 38

Kolor: biały

Życie osobiste

W 2022 roku Rak powinien skupić się na rodzinie, warto zwracać większą uwagę na bliskich, nawet kosztem własnych zajęć i przyjemności. Jeśli dawno nie odwiedzałeś rodzinny, teraz powinieneś to zaplanować i ruszyć w drogę. W 2022 roku Raki rozpoczną wojnę z zazdrością, chciwością, lenistwem, egoizmem i obojętnością wobec bliskich.

Życie zawodowe

Raki są dobrze zorganizowane, lubią planować i muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Ten rok zapowiada się dla nich dość produktywnie. W pracy warto zaangażować się w nowe przedsięwzięcia. Korzystne okresy na rozwój własnej działalności spodziewane są w czerwcu i lipcu.

Możliwe, że dostaniesz ofertę nowej pracy, skorzystaj z niej tylko wtedy, gdy naprawdę czujesz się na siłach, by stawić czoła nowym wyzwaniom.

Miłość

Raki lubią stabilizację i bezpieczeństwo, łatwo przywiązują się do ludzi i miejsc, dlatego też samotni przedstawiciele znaku w 2022 roku poczują potrzebę znalezienia bratniej duszy i zasmakują w randkowaniu. Rak ceni sobie zaangażowanie, a dla drugiej osoby jest w stanie poświęcić wszystko.

Dom i rodzina raków będzie bardzo ważna dla Raka w 2022. Osoby w stałym związku muszą znaleźć równowagę między logiką i emocjami. Porozmawiajcie ze swoim partnerem szczerze o tym, co jest dla was obojga najważniejsze.

Lew

23.07 - 23.08

Odkryj własną naturę

Największe trudności Lew pokonuje z uśmiechem na ustach, nie inaczej będzie w tym roku. Poprzednie 12 miesięcy mocno dało się we znaki, a to nauczyło Lwy, że warto liczyć przede wszystkim na siebie.

Lew nie boi się popełniać błędów i cieszy się z każdego swojego sukcesu, we wszystkim stara się znaleźć pozytywne strony. W roku 2022 bardziej niż kiedykolwiek doceni spokój i harmonię. Zatrzyma się na chwilę i skupi na tym, co najważniejsze.

Szczęśliwe liczby: 13, 27, 34

Kolor: pomarańczowy

Życie osobiste

Lew stanie się bogatszy wewnętrznie, a jego postępowanie – dojrzalsze. Na życie spojrzy w bardziej harmonijny sposób. Powinien się w tym roku kontrolować. W końcu poczuje się bezpiecznie, jeśli tylko nauczy się skutecznie budować relacje z innymi ludźmi.

Lwie – wyznacz sobie granice i nie przekraczaj ich, stwórz przestrzeń dla siebie, zajmij się swoim hobby, nie zapominaj o swoich potrzebach. Wybierz sposób aktywności, by zachować dobrą kondycję ciała i umysłu. W przeciwnym razie Twój organizm może zaprotestować.

Życie zawodowe

Lew to osoba dobrze zorganizowana i świetnie sprawdza się na kierowniczych stanowiskach. W tym roku nie zabraknie możliwości dodatkowego rozwoju. Spróbuj swoich sił, a może pozytywnie zaskoczą cię twoje możliwości. Skoncentruj się i daj z siebie wszystko, a planety nagrodzą cię sukcesem, na który jak nikt inny umiesz zapracować. Pracowite Lwy otrzymają zasłużone nagrody i wyróżnienia.

Miłość

Lwy twardo stąpają po ziemi. Każde kłamstwo czy zdrada pozostają w pamięci Lwa na długo i prawdopodobnie żadne przeprosiny nie pomogą. W 2022 roku Lew jednak postawi na to, co będzie, a nie na to, co było. Zmieni swoje podejście do bliskich i ich potrzeb.

Będzie bardziej chętny do robienia rzeczy, które zaproponuje ukochana osoba. Zaangażuje się przy tym mocniej we wszystko, co jest związane z miłością.

Panna

24.08 - 22.09

Nie odrzucaj tego, czego nie rozumiesz

Panna stawia na nieustający rozwój, wręcz pochłania wiedzę. W 2022 roku jednak spokój i cierpliwość Panny będą wystawiane na próbę. Czeka ją wiele zmian. Cokolwiek się wydarzy w życiu Panny, nie powinna poddawać się negatywnym emocjom. Zły czas szybko przeminie.

Nie odrzucaj rzeczy, których nie jesteś w stanie na początku zrozumieć. Dzięki samozaparciu możesz rozwinąć swój intelektualny potencjał.

Szczęśliwe liczby: 9, 12, 44

Kolor: brązowy

Życie osobiste

Nadchodzący rok zapowiada się bardzo pozytywnie. Zobaczysz, że ciężka praca potrafi się opłacić. Czeka cię wiele okazji do rozwijania swoich pasji. Bardziej docenisz duchową sferę życia, bo jak się przekonasz, pogoń za sukcesem to nie wszystko.

Panno, energia będzie cię rozpierać, a to oznacza nowe możliwości. Uważaj jednak, by nie chcieć więcej, niż jest w twoich możliwościach. Mimo małych potknięć będzie to jednak bardzo pomyślny rok dla Panny.

Życie zawodowe

Panny znane są z praktycznego podejścia do życia. Są sumienne, więc jeśli za coś się zabierają, robią to dokładnie. Choć rok 2021 przyniósł wiele problemów w pracy, to nadchodzące 12 miesięcy zapowiada się o wiele lżej.

Warto jednak jak zawsze słuchać głosu rozsądku i podejmować się tylko takich projektów, które mają realistyczne założenia. Nie daj zrzucać na siebie dodatkowych obowiązków, ten rok to szansa na lepszą organizację pracy i mały oddech. Panno, skupiaj się na tym, co przed tobą, i czasem pamiętaj, że warto posłuchać mądrzejszych od siebie.

Życie miłosne

Choć Panny uchodzą za osoby nieśmiałe, a czasami wręcz zarozumiałe, w rzeczywistości są skromne i opanowane. W towarzystwie nie wysuwają się na pierwszy plan. 2022 rok przyniesie jednak zmiany i Panna może liczyć na pojawienie się wielkiej miłości.

Panna w relacjach międzyludzkich wymaga jednak cierpliwości – zanim otworzy się na drugą osobę, musi minąć trochę czasu. Tym razem też nie powinna zapominać o zdrowym rozsądku, bo to jej najlepszy doradca. Powinna uważać, by zauroczenie nie przekształciło się w toksyczną znajomość.

Waga

23.09 - 23.10

Nie każdy ma tyle szczęścia co ty

Czego nie dotkniesz, zamienia się w złoto – rok 2022 to będzie zdecydowanie twój czas, Wago. Ale przy podejmowaniu decyzji pamiętaj: nie każdy ma tyle szczęścia co Ty. Wszyscy będą dostrzegać twoją dobrą passę, więc spodziewaj się wielu zaproszeń – zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. Może wyjść z tego naprawdę coś dobrego, jednak tylko jeśli odpowiednio do tego podejdziesz.

Będziesz szybko posuwać się naprzód, uważaj, żeby w pewnym momencie nie posunąć się za daleko. Pamiętaj: kierowanie się zdrowym rozsądkiem wciąż jest w cenie, a brak samokontroli zawsze prowadzi do cierpienia.

Szczęśliwe liczby: 7, 14, 61

Kolor: różowy

Życie osobiste

Postaw na siebie i swój rozwój, a szybko okaże się, że podążasz w odpowiednim kierunku. W roku 2022 Waga będzie bardziej świadoma własnych potrzeb.

W domu będą lepsze i gorsze dni. Rodzina doceni twoją pomoc i zainteresowanie, tym bardziej że w nadchodzącym roku poświęcisz im zdecydowanie więcej uwagi niż dotychczas. Sielanka to odpowiednie słowo dla atmosfery w waszym domu.

Dobre samopoczucie doda ci jeszcze więcej energii do działania, a jeśli się postarasz, to pozytywna passa potrwa dłużej niż kolejne 12 miesięcy. Pamiętaj, warto interesować się życiem bliskich, ale tu też są granice, a kiedy coś dla nich robisz, rób to tak, by wiedzieli, że dobrze ich znasz.

Życie zawodowe

W pracy utrzymuj kontrolę, pojawią się nowe obowiązki, a wraz z nimi podwyżka lub przeniesienie na inne stanowisko. To pozytywne zmiany, na które od dawna Waga czekała. Będzie okazja do zajęcia pozycji lidera lub przejścia na bardziej obiecującą pozycję. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji. Ważne jest, aby trzeźwo ocenić poziom nadchodzącej odpowiedzialności i swoje umiejętności.

Buduj więzi nie tylko z klientami, ale i współpracownikami – pracuj z tymi kompetentnymi, bo od nich wiele się nauczysz, ale tych mniej kompetentnych również miej na oku – możesz zapobiec szkodom, które wyrządzą ich działania, co na pewno zostanie docenione przez przełożonych.

Przez cały rok należy więc zachować ostrożność i angażować się w każde wykonywane zadanie.

Życie miłosne

W miłości będziesz poszukiwać bezpieczeństwa i wsparcia. To dla ciebie kolejne wyzwanie. Nie pozwól, by miłość straciła dla ciebie na ważności. Zawsze powinna stać na pierwszym miejscu.

Życie miłosne będzie się w tym roku całkiem nieźle układać, choć chwilami Waga może poczuć się ograniczona. Może się okazać, że potrzeby ukochanej osoby okażą się znacznie większe niż możliwości ich zaspokojenia. Zamiast lekkich przygód odpowiedzialne rozwijanie relacji – to najlepsza strategia. Nie kwestionuj swojego związku z powodu małych sprzeczek.

Skorpion

24.10 - 22.11

Nie wspominaj przeszłości, żyj tym, co teraz

Skorpion to znak, który nie ma sobie równych, jeśli chodzi o pokonywanie trudności i rozwiązywanie problemów zarówno własnych, jak i swoich bliskich. Nie lubi słabości, niestałości, nieuchwytności i tego, co odbiega od ideału. W 2022 roku musi przygotować się na wielkie zmiany w swoim życiu. Ten rok będzie w nie obfitował i śmiało można uznać go za czas rewolucyjny. Przed tobą czas na ważne decyzje i poważne aktywności. Walcz o to, co ci się należy, i angażuj się w przedsięwzięcia nie tylko dla zysku, ale i dla osobistej satysfakcji oraz aby pomagać innym.

Skorpion znajdzie czas na zastanowienie się nad sobą. Przeanalizuje swoje cele i marzenia, opracowując przy tym całkowicie nowy plan.

Szczęśliwe liczby: 17, 49, 53

Kolor: czarny

Życie osobiste

Trudny czas minął i walkę z niedoskonałościami można odstawić na bok. Kiedy emocje opadły, można zacząć zbierać wszystko w całość i rozmawiać z bliskimi o tym, jak poprawić wasze relacje. Pamiętaj, że możesz bardzo dużo zyskać na szczerej pracy nad swoim charakterem, ale nie porzucaj swoich ideałów. Zaufaj intuicji.

Nie zachowuj się tak, by inni czuli się przez ciebie ograniczani. Skorpion jest zamknięty w sobie i niepytany nigdy nie dzieli się z innymi swoimi przeżyciami. Może nadszedł czas, aby trochę nad tym popracować?

Przygotuj się na remont, przemeblowanie, a nawet przeprowadzkę lub kupno mieszkania.

Życie zawodowe

Skorpion to znak, który jest bardzo pracowity, i we wszystkich swoich działaniach dąży do perfekcji. W roku 2022 czeka go wiele ciężkich wyzwań. Niestety nic nie przyjdzie mu teraz łatwo.

Zastanów się, czy to, co robisz, cię pasjonuje – może warto zmienić zajęcie? Jeśli Skorpion nie przepada za swoją pracą, może przez długi czas chodzić przygnębiony i zestresowany. W 2022 roku będzie szansa na założenie przez Skorpiona własnej firmy, ale tylko pod warunkiem, że jej rozwijanie nie będzie kolidowało z życiem rodzinnym.

Szukaj równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.

Życie miłosne

Skorpion czasami może wydawać się oschły i oziębły. Szczególnie na początku związku lub znajomości, kiedy jeszcze skrywa swoją wrażliwość i emocjonalność. Pracuj nad tym, aby swoje potrzeby komunikować jasno i zwięźle, a unikniesz nieporozumień.

Skorpiony powinny być gotowe na to, by unikać jakichkolwiek przygód czy drobnych flirtów. Pamiętaj, że zazdrość podkopuje zaufanie w związku. Choć okazji do skoku w bok nie będzie brakowało, należy za wszelką cenę zachowywać się zgodnie z wrodzonym dla Skorpiona poczuciem sprawiedliwości.

Nie próbuj kontrolować ukochanej osoby i doceniaj różnice między wami.

Strzelec

23.11 - 21.12

Rób to, co uważasz za słuszne

Zamiast podejmować się znaczących zobowiązań, Strzelec w 2022 roku powinien zająć się przygotowywaniem planów na przyszłość. Nie rób niczego na siłę, w ostatnich latach działo się naprawdę sporo i udało się pokonać wszystkie przeszkody – teraz czas na odpoczynek.

Jednak żeby w 2022 roku wszystko poszło gładko, Strzelec powinien raczej myśleć, niż działać. Otrzymasz cenne wsparcie od rodziny, przyjaciół i współpracowników. Doceniasz pomoc, jaką dają Ci inni.

Szczęśliwe liczby: 5, 7, 20

Kolor: fioletowy

Życie osobiste

Wyciągniesz wnioski z tego, co spotkało cię w ubiegłych latach, i nie będziesz miał ochoty na wielkie szaleństwa i niezwykłe decyzje. Rok 2022 będzie dobrym czasem, aby uporządkować partnerskie relacje, ustalić wspólne cele i plany.

Strzelec najbardziej będzie potrzebował wsparcia bliskich. Nie wahaj się prosić o pomoc, w przeciwnym razie samodzielne poradzenie sobie z wieloma zadaniami będzie nieznośnie trudne.

Nie obawiaj się własnej wrażliwości i zdobądź się na uczciwość w stosunku do członków swojej rodziny.

Życie zawodowe

Strzelec będzie musiał dokładnie przeanalizować swoją karierę i na nowo określić swoje cele. Nie wszystko, co uważał za istotne, wciąż pozostaje tak ważne, jak na początku pracy zawodowej.

Może spodziewać się dobrych osiągnięć, ale powodzenie w pracy będzie zwiastowało więcej obowiązków i odpowiedzialności, dlatego od czasu do czasu Strzelec będzie odczuwał chęć porzucenia wszystkiego i zmiany pola działania. Warto rozważyć, czy nie jest to czas na dodatkowe kursy, aby rozwijać talenty.

Bądź dokładnie taką osobą, jaką chcesz być, a nie taką, jakiej oczekują inni. Tylko w ten sposób możesz się prawdziwie realizować zawodowo.

Życie miłosne

Rok 2022 to dla samotnych Strzelców czas pomyślnych łowów, natomiast osoby w związkach czeka prawdziwy test trwałości relacji. Zanim jednak zdecydujesz się na poważne zmiany, zastanów się, co jest wartościowe w twojej relacji i osobie, z którą jesteś. Naucz się czytać między wierszami. Czasami tylko w ten sposób można poznać to, co naprawdę ważne.

Osoby spod znaku Strzelca są zazwyczaj bardzo naiwne, a wiara we własne ideały przysłania im realny świat, są jednak gotowi walczyć za słuszną sprawę. Nie bój się zaszaleć z ukochaną osobą. To pomoże waszej miłości rozkwitać.

Koziorożec

22.12 - 20.01

Nie zwalniasz tempa

W roku 2022 Koziorożec nie ma zamiaru zwalniać tempa nawet na moment. Ma jasno sprecyzowane plany i zamierza je wszystkie zrealizować możliwie jak najszybciej.

Będzie odczuwać silny impuls do działania, wokół niego będzie działo się tak wiele, że niektóre sfery życia siłą rzeczy zostaną zaniedbane. Nie będzie to łatwy rok, ale inny nie byłby w jego stylu. Powinien jednak uważać na własne ambicje. Ich przerost może doprowadzić do prawdziwej katastrofy.

Szczęśliwe liczby: 12, 58, 67

Kolor: szary

Życie osobiste

Koziorożec powinien więcej czasu spędzać z rodziną. Kariera zawodowa może przynosić satysfakcję, ale to relacje z ludźmi nadają sens życiu. Dopóki Koziorożec sobie tego nie uświadomi, będzie ciągle czuł, że czegoś mu brakuje. Poza tym dobre relacje rodzinne podnoszą jego wydajność.

Takie podejście na pewno ucieszy rodzinę Koziorożca i na pewno pojawią się okazje do spędzenia wspólnie czasu – będzie radośnie i przyjemnie. Koziorożec na długo zapamięta te chwile. Koziorożcu, naucz się cieszyć małymi rzeczami.

Życie zawodowe

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, 2022 rok to zdecydowanie czas Koziorożca. Kreatywność będzie Twoją najlepszą bronią, ponieważ pozwoli Ci spojrzeć na poszczególne zadania z różnych perspektyw. Dzięki temu rozwiążesz nawet najtrudniejsze problemy. W 2022 roku pojawi się wiele szans na nowe przedsięwzięcia, które okażą się bardzo korzystne. Praca Koziorożca zacznie przynosić coraz większe profity.

Dopiero po osiągnięciu sukcesu Koziorożec postanowi nieco mniej harować, choć zapewne szybko powróci do dawnej rutyny. Jego ambicje nie pozwolą mu zbyt długo leniuchować.

Życie miłosne

W miłości bez wahania sięgniesz po to, co tylko możesz zdobyć. Zaczniesz mówić wprost o swoich miłosnych sprawach.

Koziorożce będą musiały też zmierzyć się z pewnymi wyzwaniami. Konflikty będą wynikać z rywalizacji. Osoby spod tego znaku powinny pamiętać, aby nie starać się okazywać wyższości w parze i nie podejmować poważnych decyzji w pojedynkę. Jeśli czujesz zazdrość, przeanalizuj powody jej pojawienia się. Być może problem leży po twojej stronie.

Każde rozczarowanie to lekcja, a nie katastrofa, po której nie warto się podnosić. Pamiętaj o tym. Nie pozwól, by przytłoczyły cię trudne sytuacje związane z życiem miłosnym. Każdy problem ma rozwiązanie.

Wodnik

21.01 - 19.02

Im trudniejsze zadanie, tym większa nagroda

W roku 2022 Wodnik powinien spodziewać się kilku ważnych zmian w swoim życiu. Kontakty towarzyskie pochłoną znaczną część jego czasu. Wodnik zacznie realizować zadania, które w przeszłości zaniedbał.

Zmieni podejście do miłości, uda mu się zrealizować wiele ze swoich dotychczasowych zamierzeń, będzie zmuszony do postawienia przed sobą kolejnych wyzwań, wreszcie ustali swoje priorytety. Do tej pory szedł przez życie nieco po omacku, ale teraz nareszcie zrozumie, czego chce naprawdę.

Szczęśliwe liczby: 17, 23, 75

Kolor: niebieski

Życie osobiste

Wodnik ma w sobie wiele sprzeczności. Z jednej strony ceni sobie samotność, z drugiej zaś uwielbia przebywać wśród znajomych.

Raz na wozie, raz pod wozem – to najlepsze określenie życia rodzinnego Wodnika w 2022 roku. Jednak jeśli poświęci odrobinę więcej czasu najbliższym, zobaczy ogromną różnicę. W dłuższej perspektywie będzie szczęśliwy, że dokonał takiego wyboru.

W roku 2022 Wodnik może mieć trudności z dostosowaniem się do wymagań rodziny. Na tym tle powstanie niejeden problem. Z czasem Wodnik na szczęście pojmie, że nie ma sensu skupiać się na własnych zachciankach i że większe szczęście można osiągnąć, mając dobre relacje z najbliższymi.

Życie zawodowe

Wodnik kocha swoje pasje. To oznacza, że poświęca im sporo czasu. Nie inaczej będzie w 2022 roku. Zapowiada się pracowity okres w pierwszej połowie roku. Wodniki czekają na nowe znajomości biznesowe, ciekawe projekty, lukratywne oferty. Przedstawiciele znaku, którzy zajmują się biznesem, pod koniec wiosny zrealizują dawno wymyślony plan.

Nie zaniedbuj potrzeb swojego organizmu i wysypiaj się odpowiednio. Brak odpoczynku prowadzi do wielu problemów zdrowotnych.

W 2022 roku staraj się dobrze zarządzać swoim harmonogramem. W planowaniu kariery uwzględniaj także sprawy bardziej subtelne, jak na przykład własny rozwój duchowy. Unikaj ludzi, którzy zajmują się szemranymi interesami. Rozwijając swoją działalność, bądź osobą konsekwentną i nie sprzeniewierzaj się własnym poglądom.

Życie miłosne

To będzie rok naznaczony sercem dla Wodników, więc wszystko będzie kręcić się w obrębie uczuć, emocji, miłości. Wodnik narobił ostatnio nieco bałaganu w swoim życiu miłosnym. Zaniedbał ukochaną osobę, skupiając się zanadto na swoich pasjach. W roku 2022 Wodnik nareszcie przejrzy na oczy i uświadomi sobie, że musi zmienić swoje postępowanie.

Samotny Wodnik będzie miał wiele okazji do spędzania czasu w dobrym towarzystwie. Chociaż sam nie zawsze będzie dążył do umawiania się na randki, otrzyma tyle propozycji, że na nudę nie będzie mógł narzekać. Budowanie miłosnej więzi zaczyna się na samym początku znajomości. Pamiętaj o tym. Angażuj się w stu procentach w to, co robisz podczas randki.

Ryby

20.02 - 20.03

Nigdy się nie poddawaj

Zodiakalne Ryby to przede wszystkim osoby bardzo inteligentne i towarzyskie. Jednak ze względu na swoją otwartość, nawet wobec nieznajomych, bardzo często są narażone na manipulacje i wykorzystywanie. W 2022 roku powinny pamiętać, że każda przeciwność losu będzie dla nich okazją do stania się jeszcze lepszym człowiekiem.

Najbliższe 12 miesięcy będzie czasem zdobywania nowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Ryby nie lubią konfrontacji, więc i w 2022 roku będą ich unikać. Tym razem jednak nie będą się specjalnie chowały przed światem. Poczują się również bardziej zmotywowane do działania. Będą chciały przenosić góry i podejmą się każdego wyzwania, które dotąd mogło wywoływać w nich strach.

Szczęśliwe liczby: 1, 3, 24

Kolor: jasnozielony

Życie osobiste

Ryby to jeden z tych znaków zodiaku, który bardzo przywiązuje się do swoich bliskich i jest w stanie wiele dla nich poświęcić. Troszczy się o dobro swojej rodziny i przyjaciół. W 2022 roku poczujesz, że są ludzie, na których możesz liczyć. Twoi znajomi lub przyjaciele mogą cię zawieść, ale za to rodzina będzie bardzo pomocna i przychylna.

Osoby spod tego znaku w 2022 roku będą miały sporo zainteresowań, a część z nich na pewno postanowią zrealizować wspólnie z najbliższymi. W efekcie dojdzie do znacznego zacieśnienia więzi rodzinnych. Ryby otworzą się i zaczną więcej opowiadać o swoich uczuciach i marzeniach. To bardzo pożądana zmiana.

W roku 2022 Ryby powinny się uspokoić i pozwolić sobie na więcej uśmiechu. Wprawią tym wszystkich w lepszy nastrój. Niech Ryby poświęcą więcej czasu na zabawę z dziećmi lub wspólne wycieczki za miasto.

Życie zawodowe

W pracy Ryby będą się w tym roku czuły naprawdę świetnie. To jest ich teren – znają go i wiedzą, czego się spodziewać. Tutaj nie muszą stawiać czoła problemom, które wydają się ponad siły.

Obowiązki zawodowe mogą niekiedy stać się źródłem niepokojów, ale można je potraktować także jako okazję do skupienia się na konkretnych zadaniach. Dzięki temu Ryby zapomną na chwilę o swoich problemach osobistych i uspokoją się podczas wykonywania pracy. To całkiem niezły sposób na zapanowanie nad własnymi emocjami.

Angażuj się w stu procentach w wykonywane zadania. Pamiętaj, że prawdziwy sukces zaczyna się w twoim wnętrzu. Cokolwiek robisz, spróbuj utrzymywać dobre relacje ze swoimi współpracownikami. Bez względu na to, ilu wyzwaniom musisz stawić czoła, zachowaj pozytywne nastawienie do swojej pracy zawodowej.

Życie miłosne

Przed tobą rok miłosnych podbojów i sukcesów, na które zasługujesz. Samotne Ryby nie będą narzekać na brak kandydatów do flirtów i zabaw, a te w związku poczują się bardziej kochane i doceniane, poczują się niczym wielki zdobywca. Ich relacje z ukochaną osobą wzniosą się na szczyt, co przyniesie im ogromne szczęście.