iPRO CARE - Gabinety specjalistów

80-369 Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 8/315 Mapka
600-608-081
i...@iprocare.pl pokaż
iprocare.pl
/Gabinety-dla-specjalistów-Gdańsk-108776014120076
Godziny otwarcia
codziennie8:00 - 21:00

Napisali o nas

O nas

Gabinety dla specjalistów. Wynajem na godziny, dni, elastycznie. Rezerwacja on-line.

Jesteś psychologiem, terapeutą, dietetykiem? Masz wolny zawód, a godziny Twojej pracy są elastyczne?
Potrzeby Twoich Klientów zmieniają się, a Ty nie chcesz płacić za wynajem pustego gabinetu? A może zaczynasz swoją drogę zawodową i masz niewiele spotkań?
 
Jeśli na któreś z tych pytań masz twierdzącą odpowiedź, być może wyszliśmy Ci naprzeciw.
 
Mamy dla Ciebie komfortową i bezpieczną przestrzeń, z której możesz korzystać kiedy tylko potrzebujesz i jak długo potrzebujesz. Możesz wybrać swój gabinet, godziny pracy i korzystać z niego już dziś.
 
Napisz do nas, zadzwoń lub po prostu dokonaj rezerwacji online. Od tej pory możesz już samodzielnie rezerwować swój gabinet bez względu na to gdzie jesteś i która jest godzina.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób można wynająć gabinet?
Jeśli istnieje potrzeba wynajęcia gabinetu na pojedyncze godziny, można to zrobić za pośrednictwem strony www.iprocare.pl. W prawym górnym rogu jest zakładka "wynajem gabinetów". Tam system po kolei prowadzi przez prosty system rezerwacji.
Na maila przychodzi potwierdzenie rezerwacji. Ochrona budynku zostanie poinformowana o rezerwacji, zatem w wybranym terminie należy jedynie u ochrony pobrać klucze i można korzystać z gabinetu.
Czy można wynająć gabinet na jedną godzinę?
Oczywiście, jest taka możliwość. Najlepiej w tym celu wejść na stronę www.iprocare.pl i za pomocą panelu rezerwacyjnego (zakładaka "wynajem gabinetów" dokonać rezerwacji.
System umożliwia dokonanie pojedynczej rezerwacji, ale również kilku rezerwacji oraz większej ilości godzin.
Czy można wynająć gabinet na cały dzień?
Istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z nami, ponieważ stawki przy wynajmie dziennym oraz większej ilości dni są ustalane indywidualnie i zakładają rabaty do 50% w zależności od ilości dni.
Czy w gabinecie jest możliwość prowadzenia terapii rodzin?
Tak, dwa gabinety są wyposażone w dwuosobowe sofy i fotel, a także krzesło i pufę, zatem większa ilość osób nie stanowi problemu. Pokoje są również bardzo przestronne.
Czy w budynku jest winda?
W budynku jest winda oraz podjazd dla wózków.
Czy miejsce pozwala na zachowanie prywatności? W mojej dziedzinie (seksuolog) pacjenci oczekują dyskrecji i prywatności.
Gabinety mieszczą się budynku biurowo - usługowym, w którym prowadzone są tylko firmy, nie wymagające częstych odwiedzin osób z zewnątrz. Nie jest to budynek mieszkalny i nasi pacjenci nie są narażeni na zaciekawione spojrzenia mieszkańców.
Przed gabinetami mieści się przedsionek - poczekalnia, która dodatkowo stanowi dodatkową barierę przed przenikaniem głosów na zewnatrz, więc osoby przechodzące obok nie mają możliwości podsłuchać co się dzieje w środku.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »