stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kucharze pomagają Tomkowi Jakubiakowi (24 opinie)

Dołącz do wyjątkowej kolacji charytatywnej i wesprzyj Tomka Jakubiaka w jego walce o zdrowie! Tego wieczoru gwiazdy kulinariów i show-biznesu połączą siły, aby pomóc Tomkowi Jakubiakowi, kucharzowi i jurorowi programu "MasterChef", który zmaga się z rzadkim nowotworem. Tomek przez lata inicjował wiele akcji charytatywnych, zawsze gotów do niesienia pomocy innym. Teraz to my mamy szansę wesprzeć go na jego drodze do zdrowia.

Wyśmienitą sześciodaniową kolację, przygotują dla Państwa najlepsi kucharze w Polsce. Podczas kolacji odbędą się również licytacje cennych przedmiotów, które poprowadzą: Anna Starmach, Daria Ładocha, Michel Moran, Tomasz Kammel, Abelard Giza oraz Kacper Ruciński. Wieczór uświetni koncert Patrycji Markowskiej z zespołem.

Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz licytacji zostanie przekazany na leczenie Tomka Jakubiaka.

Dlaczego warto wziąć udział?
- Wspierasz szczytny cel, pomagając Tomkowi w trudnym dla niego czasie.
- Możesz spróbować wyjątkowych dań przygotowanych przez znanych kucharzy.
- Uczestniczysz w licytacjach i masz szansę zdobyć wartościowe przedmioty.
- Czeka na Ciebie niezapomniana atmosfera i dobra muzyka.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj swoje miejsce już teraz!
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora

Przeczytaj także

Opinie (24) 6 zablokowanych

  • Cena biletu tylko dla VIP-ów i nowobogackich (3)

    Nie lepiej wziąć mniej, a więcej ludzi przyjdzie? Może to na tym polega, że cena ma być zaporowa...

    • 38 20

    • Nie rozumiesz że leczenie jest bardzo droooooogie? (1)

      • 3 13

      • a za co ma się

        leczyć zwykły człowiek, nie celebryta?

        • 21 2

    • ma być zaporowa, żeby się ch ołota nie zeszła

      • 10 9

  • Za tą cenę biletu nie idę...

    • 33 4

  • Cena nie dla zwykłego Kowalskiego

    Szkoda!! też poszłabym z wielką ochotą ale cena powala

    • 53 2

  • szkoda chciałam isc z mężem trochę wesprzeć ,ale nie stać nas na takie wsparcie.

    • 47 1

  • (2)

    Ludzie 499 zł...kogo na to stać? Może tych prowadzących ale nie nas, nie pracujących w tv.

    • 44 3

    • ... (1)

      myślę ze każdego kto pracuje . chyba ze jesteś obibokiem i zarabiasz 3tys to rozumiem frustracje

      • 3 23

      • Tuman jesteś do potęgi i latasz w orbicie!

        • 5 0

  • Życzę wszystkiego dobrego dla pana Jakubiaka, jednak uważam, że skoro zbiera pieniądze na leczenie, wypadałoby określić jaki to ,,rzadki" rak.

    • 29 9

  • Ten człowiek ma bardzo miłą i życzliwą aparycję (1)

    Ale strasznie przeszkadza mi fakt, że obraca się w sferach, dla których tysiąc w tą czy w tą stronę to marne grosze. Jeżdżą drogimi furami, mają chaty za miliony, torebki i inne badziewia. Ale jak wesprzeć celebrytę - to do gawiedzi... Niech plebs rzuca pieniędzmi, a oni przy okazji pocelebrytują...
    Giza i Ruciński - baaardzo się dziwię. Gdyby zbierali na jakieś dziecko z biednej rodziny. Ale na celebrytę? Z celebrytami? Nie rozumiem.
    "Moi drodzy, wraz z moimi bogatymi znajomymi przyszliśmy pozbierać od was pieniążki na innego jeszcze nie tak bogatego, ale majętnego kolegę, dla którego dieta nie miała znaczenia, aż do wykrycia raka układu pokarmowego."
    Naprawdę nie potrafię pojąć tej mentalności. I niby pomagam ludziom, wrzucam do tych skrzynek, wspieram inektóre zbiórki i nadal nie potrafię wrzucić nawet 1 zł dla takiego środowiska...

    • 47 7

    • Brawo, sama prawda.

      • 2 0

  • Pracował dla tvnu. Niech oni się złożą. Są bogaci.

    • 16 14

  • Chora cena

    Idąc z żoną i dzieckiem to jest kwota 1500zŁ.To jest niecała 1/3 pensji mojej żony.Charytatywnie to by było min.100zł od osoby,a jak kogoś stać daje więcej i chwała mu za to.Zdrowia Panie Tomaszu trzymam kciuki.

    • 22 1

  • Ile ????

    Wspierać można, ale nie za tyle pieniędzy :-(

    • 17 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.