stat
Impreza już się odbyła

Święto Stepowania - Flashmob na Sopockim Molo

ŚWIĘTO STEPOWANIA - FLASHMOB NA SOPOCKIM MOLO!

Z okazji Międzynarodowego Święta Stepowania zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe stepowe wydarzenie nad morzem!

cze 13

sobota, godz. 11:00

Gdańsk
Wstęp wolny
lip 16

czwartek, godz. 18:00

bilety 42,90 - 57,90 zł


24 maja (niedziela)
Sopot - spotkanie przy bramkach na molo
Start: godzina 10:00


Co planujemy?



  • Wspólne nagranie choreografii:

  • If We Ever Broke Up

  • Shivers

  • All My Ex's Live in Texas


To będzie wyjątkowy flashmob, wspólna celebracja stepowania i świetna okazja do pokazania naszej pasji w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w Polsce!


Kto może dołączyć?



  • Uczestnicy Akademii Stepowania

  • Osoby spoza Akademii, które znają choreografie

  • Każdy, kto chce zatańczyć line dance'y

  • Widzowie, rodzina, znajomi i wszyscy sympatycy stepowania!


Nawet jeśli nie tańczysz - przyjdź kibicować, oglądać i wspierać nas swoją obecnością!


Dress code dla uczestników:



  • Koszulka Akademii Stepowania

  • Luźne, długie czarne spodnie

  • Czarne skarpetki

  • Buty do stepowania


Jeśli nie masz koszulki Akademii, napisz wcześniej - spróbujemy coś wspólnie zorganizować.


Plan wydarzenia:



  • Nagrania przy wejściu na molo

  • Przejście na koniec mola

  • Wspólne choreografie i line dance


Po wydarzeniu możliwe wspólne wyjście na herbatę/kawę


Pomóż nam dotrzeć dalej!



  • Rób zdjęcia

  • Nagrywaj relacje i krótkie filmiki

  • Udostępniaj w social mediach

  • Oznaczaj Akademię Stepowania


Wasze materiały pomogą nam wspólnie promować stepowanie i pokazać, jak niesamowitą społeczność tworzymy!


Zapisy ruszyły!


Daj znać, jeśli bierzesz udział jako tancerz lub po prostu wpadasz nas wspierać!
Niech Sopockie Molo zabrzmi rytmem stepowania!


alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora

Opinie