Konferencja pt. "Nauka - Kompetencje - Współpraca" to już czwarte spotkanie z cyklu "ATOMowe SZANSE", realizowanego przez Polskie Elektrownie Jądrowe. Tym razem wydarzenie adresowane jest do środowiska akademickiego i badawczego-naukowego, które odgrywa niebagatelną rolę w rozwoju programu jądrowego w Polsce.