Świętojańska po raz ósmy zamieniła się w kulinarny deptak
Po raz ósmy najpopularniejsza gdyńska ulica zamieniła się w kulinarny deptak. Kulinarna Świętojańska, czyli festiwal dla miłośników kuchni ulicznej, przyciągnęła sporo mieszkańców. Dopisała nie tylko frekwencja, ale także pogoda, a wybór dań przygotowanych przez lokalne restauracje i kawiarnie zadowolił nawet najbardziej wybrednych łasuchów.
Wśród nich znalazły się m.in. restauracje Lolo Thai Jolo, Pasta Miasta, Atelier Smaku, Bistro u Misia i Tawerna Orłowska, cukiernia Kaiser, lodziarnia Słony Karmel, kawiarnie Coffee Shop Happy People, Kofeina i 500 cafe, pizzerie Ogniem i Piecem i Viva la Pizza czy winoteka Kapka Wina.
Kulinarnych zaskoczeń tym razem nie było. Oferta przypominała ubiegłoroczną. Rządziły smaki z różnych stron świata. Były reprezentacje kuchni indyjskiej, wietnamskiej czy tajskiej ze swoimi sajgonkami, zupami, daniami z woka i innymi orientalnymi specjalnościami. Sporą popularnością cieszył się makaron z kręgu sera, a także slajsy pizzy. Imponująco wyglądała wielka paella z owocami morza. Do kupienia były także chleby, słodkie wypieki, sery, miody i nalewki. Nie zabrakło także kaszubskich przysmaków, takich jak np. kanapki ze śledziem, pajdy ze smalcem, ruchanki czy słodkie, gdyńskie rybki.
Ceny były dość wysokie, choć zbliżone do ubiegłorocznych, nie odbiegały od tych, jakie na co dzień spotykamy w trójmiejskich restauracjach. Przykładowo, za porcję lodów trzeba było zapłacić 8-9 zł, sajgonki kosztowały ok. 20 zł za porcję 3 szt., zupy z wkładką 25 zł, porcja carbonary to koszt 33 zł, pajda ze smalcem 12 zł.
-
Lubię to 2
-
Super 6
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 4
-
Wow 2
-
Przykro mi 28
-
Wrr 79
- Wszystkie 124
Tegoroczna edycja Kulinarnej Świętojańskiej miała na celu zagłębienie się w świat kulinariów, zarówno "od kuchni", jak i od strony odbiorcy. Promowała również świadome podejście do jedzenia. Kuratorami wydarzenia po raz drugi zostali wybitni gdyńscy restauratorzy: Marcin Popielarz - Chef Patron restauracji Biały Królik oraz Jacek Koprowski - szef kuchni i współtwórca trójmiejskiej restauracji Fino.
Kuratorzy poprowadzili specjalną debatę, która kontynuuje rozpoczętą w ubiegłym roku formę celebracji kulinariów za pomocą paneli dyskusyjnych. Tym razem tematem przewodnim było "Gdynia od kuchni". Podczas godzinnej dyskusji najlepsi szefowie kuchni z Trójmiasta: Mateusz Ciołko (Butchery & Wine), Piotr Ciomek (Oberża 86), Łukasz Theus (Vinissimo) i Philippe Abraham (Petit Paris) opowiedzieli o swoich przemyśleniach, doświadczeniach i zaprosili do skosztowania degustacyjnych dań, przygotowanych specjalnie na wydarzenie.
Zadbano również o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych uczestników. Centrum Nauki Experyment, oprócz stoiska z mieszanką ich najciekawszych eksperymentów kulinarnych, przeprowadziło także interaktywny pokaz naukowy pt. "Żywioły w kuchni". Odbył się również quiz kulinarny z nagrodami.
Tegoroczną Kulinarną Świętojańską można uznać za udaną: odwiedziły ją tłumy, pogoda dopisała, a atmosfera była piknikowa i swobodna. Im jednak pojawiało się więcej ludzi, tym trudniej było spacerować między kramikami i próbować wyrobów, gdyż alejka była dość wąska, a odstępy między stoiskami niewielkie. Do tego na ulicy ustawiono także stoliki. To jednak nie odstraszało przybywających - jedni skorzystali z okazji i spróbowali nawet kilku dań z różnych lokali, które wyjątkowo mieli w jednym miejscu, inni po prostu spacerowali i obserwowali stoiska z zainteresowaniem. Aż szkoda, że takie wydarzenia nie są w Gdyni organizowane częściej.
Wydarzenia
Miejsca
Zobacz także
Nadchodzi wielka kumulacja imprez
Opinie wybrane
-
2025-06-29 08:12
Mogliby przez cale wakacje Swiętojańską zamykać (6)
Od Żwirki do Armii Krajowej
- 56 31
-
2025-06-29 22:29
Ale po co jechać do Gdyni, która nie ma nic do zaoferowania ?
Gdynia jest już takim uboższym krewnym Gdańska o jeden tylko poziom wyżej niż Wejherowo
- 9 3
-
2025-06-29 08:54
Po co ?
Turyści i tak jadą do Sopotu i Gdańska. Co najwyżej w Gdyni na bulwar pójdą i wjadą sobie na kamienna górę....i tyle.
- 18 8
-
2025-06-29 08:31
(3)
Żeby już nikt normalny tam nie pojechał. ? Opanuj się , upierz te swoje rowerowe gacie w końcu i zacznij myśleć. Twój rowerek to nie centrum wszechświata.
- 19 19
-
2025-06-29 09:58
(2)
on może z punktu widzenia rowerku, ale ja już na przykład nie - jest wiele miast gdzie deptak w centrum świetnie się sprawdza
- 14 4
-
2025-06-29 10:26
Gdynia ma skwerek (1)
No i się nie sprawdza. Ale to chyba nie przez likwidację parkingów dookoła, absurdalne koszty parkowania i likwidację wszystkich atrakcji i przeznaczenie terenów pod apartamenty inwestycyjne i hotele. Co mogło pójść nie tak.
- 14 3
-
2025-06-29 13:36
Do Gdyni się jedzie do Kuby do Filmówki z festiwalem oraz pooglądać modernizm, a robi się to pociągiem oraz autobusem, bo nie ma gdzie zaparkować
- 6 2
-
2025-06-28 18:33
warte uwagi pokazanie, że przestrzeń miejska nie musi być wyłącznie ciągiem komunikacyjnym dla zmotoryzowanych (8)
- 51 66
-
2025-06-30 10:27
Tylko to nie musi być wybór między jednym a drugim
Można pogodzić reprezentacyjna przestrzeń dla ruchu pieszego, z drogami dla pojazdów. A świetojańska jest ważnym ciągiem komunikacyjnym dla tej części miasta. Dlaczego miasto nie zrobi reprezentacyjnym deptakiem Starowiejskiej? Idealnie się do tego nadaje - nie jest komunikacyjnie ważna, obok niej idzie kilka równoległych ulic, jest już na niej
Można pogodzić reprezentacyjna przestrzeń dla ruchu pieszego, z drogami dla pojazdów. A świetojańska jest ważnym ciągiem komunikacyjnym dla tej części miasta. Dlaczego miasto nie zrobi reprezentacyjnym deptakiem Starowiejskiej? Idealnie się do tego nadaje - nie jest komunikacyjnie ważna, obok niej idzie kilka równoległych ulic, jest już na niej częściowo ograniczony ruch, no i ma dobry układ : idzie od dworca głownego prosto w kierunku morza. Po co tak się uwzięli na tą swiętojańską? Bo za komuny tam było fajnych knajp i sklepów, i jakieś dziadki mają do niej sentyment? Historycznie starowiejska i tak jest bardziej znamienna dla Gdyni. Wystarczyłoby obniżyć czynsze dla wybranych branz usług, zeby je tam przyciągnąć i jeszcze raz ją odświeżyć, tym razem ze smakiem i bez eksperymentów typu czerwone latarnie i drewniane donice do siedzenia.
- 1 1
-
2025-06-29 13:59
problem w tym że tam jeździ również komunikacja miejska - choć fakt że dąży się do tego aby kiedyś zamknąć Świętojańską i zrobić tam deptak. Nie nastąpi to jednak od razu tylko małymi krokami(tak jak teraz)
- 4 2
-
2025-06-29 09:58
Może i bardzo drogo (1)
Ale za to mikroporcje
- 8 1
-
2025-06-29 17:07
Cos za coś xD
- 1 0
-
2025-06-29 08:58
Proponuję następny taki festyn na torach przed kursem pendolino.
- 14 5
-
2025-06-29 08:34
(1)
Tak, szczególnie te zdechłe brudne namioty jakości nade on China.
- 10 2
-
2025-06-29 17:06
Ludziom spod Bartoszyc przypomina to niedzielny odpust, więc dla nich atrakcja co nie miara.
- 2 1
-
2025-06-28 20:24
zapraszam do miast na południu Europy
Tam jakoś wszyscy się mieszczą - piesi, samochody, skutery ... Nawet jakiś zabłąkany rower, ale rzadko bo ludzie tam umieją korzystać z dobrodziejstw cywilizacji.
- 18 6
-
2025-06-29 09:11
(6)
Wczoraj szedłem świętojańską i mijałem tą hucpę. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to taka, że jest wiele miejsc w Gdyni do urządzenia takiego festynu, wiele placów nawet po byłych parkingach nad morzem, ale nie zrobimy to na środku ulicy. Proponuję następny taki festyn urządzić na torach kolejowych, tam jest sporo miejsca i będzie świetna zabawa.
- 78 50
-
2025-06-30 08:15
Co to
Zamykać ulice główną miasta żeby zjeść? To tak jakby ambulans na sygnale skierowac na wymiane opon bo bieżnik jest blisko zakresu zużycia. Wstyd dla Gdyni że zabijają to, co kiedyś zostało zbudowane.
- 2 2
-
2025-06-29 13:20
2 równoległe ulice do wycinka zajętego przez kulinarną świętojańską
Postaw sobie najlepiej u siebie w mieszkaniu jeszcze jedną ulicę.
Są dosłownie 2 równoległe ulice, którymi można tak samo jechać.- 6 7
-
2025-06-29 09:29
Mam inną myśl: (3)
Jest tyle ulic w Gdyni do przemieszczania się autem, nie można by tej jednej zrobić na stałe deptakiem?
- 25 8
-
2025-06-29 12:09
Musicie się spieszyć mordeczki (2)
W 2027 Konfa zaczyna współrządzić i skończy się kalesoniarskie pajacowanie
- 7 11
-
2025-06-29 16:34
Mordeczko, co tu robisz? Zapier.... bronić granic! xD
- 6 3
-
2025-06-29 15:07
mordeczko mów do swojej madki
- 5 4
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
