Lifemedica lek. med. Monika Konczalska - specjalista dermatolog-wenerolog

znajduje się w Lifemedica

Lifemedica lek. med. Monika Konczalska

Wybierz numer

58 506-64-10
r...@lifemedica.pl pokaż
 

O nas

Nowoczesne metody leczenia chorób dermatologicznych. Konsultacje w poradni dermatologicznej dla dorosłych i dla dzieci. Zabiegi laserowe, badanie znamion, usuwanie znamion. Poradnia wenerologiczna. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Poradnia Dermatologiczna Gdańsk - Lifemedica
Poradnia dermatologiczna dla dzieci Lifemedica Gdańsk

Niektóre zabiegi wykonywane w naszej klinice:
Botoks Gdańsk – najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi medycyny estetycznej! Wykonuje się je, by pozbyć się zmarszczek na twarzy. Zabiegi botoksem    są wskazaniem do likwidacji takich problemów jak: lwia zmarszczka, mimiczne zmarszczki nosa, kurze łapki, zmarszczki palacza.

Kwas hialuronowy – w medycynie estetycznej stosowany w celu powiększania lub modelowania ust, jak również wypełniania zmarszczek. Rezultaty utrzymują się około roku. Lekarz wykonujący taki zabieg, kontroluje efekt, może podać mniejszą lub większą ilość kwasu.

Medycyna Estetyczna Gdańsk – bezpieczne i skuteczne metody upiększania twarzy oraz ciała. Oferujemy m. in. botoks, czy zabiegi z użyciem kwasu  hialuronowego. Jeśli chcesz skutecznie rozwiązać problem starzenia się skóry lub poprawić wygląd twarzy i ust, to te zabiegi są dla Ciebie!

Depilacja laserowa Gdańsk – mamy szybki i skuteczny sposób na usunięcie owłosienia! Po serii zabiegów laserem Vectus aż 95% mniej wosków. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać, przeciwwskazaniem jest jednak świeża opalenizna. Przed zabiegiem skorzystaj z darmowej konsultacji z kosmetologiem!

HIFU Gdańsk – z nami skutecznie ujędrnisz ciało! Ultraformer III HIFU to  bezinwazyjny zabieg, który liftinguje, napina skórę i stymuluje ją do regeneracji. Efekt widoczny jest po około 3-6 miesiącach od wykonania zabiegu i będzie się utrzymywał przez okres 1,5-2 lat. Dowiedz się więcej i skorzystaj z darmowej konsultacji przed zabiegami.

Zamykanie naczynek Gdańsk – w skuteczny sposób usuniesz rozszerzone naczynka. Zabieg laserowego usuwania naczynek jest bezpieczny, a efekty widać zaraz po jego zakończeniu. Później jedną dobę skóra może być zaczerwieniona i podrażniona. Dobór odpowiedniego zabiegu ma ogromne znaczenie, dlatego skorzystać z darmowej konsultacji i zapisz się na odpowiedni zabieg.