Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! (1) Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi koszykówki odbywające się cztery... korsarz5 Koszykówka - Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo (3) Cześć, chciałabym pograć rekreacyjnie w kosza od października na terenie... Magda Ferie zimowe pod koszem (1) Korsarz Gdańsk zaprasza dzieci na "Ferie zimowe pod koszem" organizowane w... Korsarz Gdańsk
TREFL SOPOT (2) Watek ten dotyczy graczy Trefla Sopot , tych , ktorzy graja aktualnie i tych... Mee-How Koszykówka, Gdynia Dąbrowa (1) Czy jest ktoś chętny do grania na boisku na szkole na Nagietkowej? PR koszykówka wtorki 20.00-21.30 (1) Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na... rafaello2010 chętny do grania w koszykówkę w Rumi (3) Chętnie dołączę do graczy w Rumi w godzinach popołudniowych po godz. 17:00.... mojanazwawtymmiejscu Dwóch graczy w kosza dołączy do innych (2) Dwóch graczy wysportowanych , jeden 195 cm Drugi 180cm dołączy do innych... Marcin Buty Kobe Bryant (1) Cześć. Mam pytanie. Gdzie mogę kupić buty Adidas EQT Elevation Kobe Bryant.... Karolina Boisko do koszykówki na Oliwie (1) Witam Niedawno przeprowadziłem się na Oliwę i z racji pracy siedzącej,... Daniel Koszykówka - kobiety (28) Hej :P Widzę, że sporo tu już postów o koszu :P Szukam chętnych osób do... Gunia Koszykówka Trójmiasto (1) Cześć, wszystkich chętnych do grania w kosza - kontakt na maila jak niżej.... Michał BoackFrecockPal (1) chooda ralo ]Combarm Josephhek Koszykówka damska drużyna (1) Hej chętnie pogram w koszykówkę najlepiej z innymi dziewczynami może jest... Weronika Kosz kobiety lub grupa mieszana (2) Witam. Szukam możliwości regularnego grania w koszykówkę. Jestem dziewczyną,... Angelika Koszykówka od podstaw - gdzieś? (1) Cześć, mam 21 lat i mieszkam w Gdańsku. Za czasów szkolnych lubiłem... K. Zagrajmy w kosza! (4) Jesteś chetny/a pobiegać trochę za piłką? Jeśli tak to śmiało pisz sms-a pod... Adrian Koszykówka Gdynia (2) Cześć, czy jest w Gdyni jakaś ekipa której brakuje ludzi do grania? Gram już... Jankes Czy jest jakaś siłownia lub hala gdzie można porzucać treningowo? (4) Hej. Chciałem poćwiczyć rzut, a że dnie są coraz zimniejsze, to na zewnątrz... wikkr KOSZ GDYNIA POGORZE (5) Witam. Szukam zawodników do gry w kosza na sali w Gdyni Pogórze. Gramy... ismael