jakies forum czy cosik (1) znalazlem jakies forum jadalni. nie wie ktos czy to oficjalne forum???na... Pionek Skuteczni - a o to nam wszystkim chodzi... (1) Witam, dlaczego ABC ?? Pomyslmy... - mają dobrych instruktorow - porządnie... Pani Myk Czarodziejski salon (1) Ja do p.Kariny przyjeżdżam aż ze Szczecina,profesjonalna,fachowa,materiał z... Basia
uwaga na inpro (1) Jedyna chyba zaleta to oddanie mieszkania w terminie (mieszkam na Mysliwskim... zbigniew Clinica Medica (1) Od ponad roku chodzę tam do ginekologa a miesiąc temu przeszłam operację... Monika W Klipperze już wiosna! (1) Można usiąść na tarasiku i ... czuć się nad morzem. Wydaje mi się, że... Kliperomaniak zadowlona pacjentka - opinia (1) Szczerze powiem, że zadziwiają mnie niepochlebne opinie o p.doktorze. Ja... zadowlona pacjentka Ubustwiam tę szkołę (1) Jestem 50 latką, która przyszła do szkoły by zrozumieć siebie i innych.... Rena Krasowska Chorzy ! Wy jestescie ! (1) Bywam tam czesto, Dzieki takiej obsludze Klub zyskuje na kulturze, koledzy... K R Y S T I A N E K Kamil (1) Ja natomiast goraco polecam Kamila. Jest naprawde mistrzem w swoim fachu.... Karola Maria - opinia (1) Dwójka moich dzieci przebywała na oddziale dziecięcym VI, gdzie ordynatorem... Maria Szkoda czasu poprostu dno (1) Oceniam usługi świadczone przez Polbank na strasznie niskim poziomie, brak... Marek Fischer Warto ! (1) Dobrzy instruktorzy, doświadczeni a to ważne! Monika tańcz (1) sóper szkółka siwietńe ÓCZY!!!! tanceŻ Świetny Dermatolog! (1) Miałem poważny proble z moją skórą. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich... Konradeszer NAPRAWDĘ FAJNE ZAJĘCIA (1) Jednym z plusów Spójni jest róznorodności zajęci pod względem rodzaju ale i... Kasia Rewelka! (1) Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam!! Patryk31 POLECAM (1) Mój kolega kupił korbe reborna gdy pojechał z nią aby oddać na gwarancje... Piotrek suuuper (1) chyba wszytko zostalo tu juz powiedziane !!! restauracja w skali 1-5... pawel Najgorsza Spółdzielnia w Gdańsku (1) Ze Spółdzielniami mam do czynienia na co dzień w związku z wykonywaną pracą.... Sławek