Wakacje z dziećmi (113) nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w... asienkaj Sobieszewo sanatorium (1) Kto zaczyna turnus od 26.06.2024. Może ktoś wie czy wiekowo przydzielaja do... Marek Łączenie dwóch biletów SKM. (1) Czy jeśli dwa trzy bilety papierowe na ulgę studencką (której już nie mam),... Daxxx
Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (173) Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam... asmarforol Jaka wycieczka dla historyka/archeologa? (1) Cześć wszystkim:) Od jakiegoś czasu myślę żeby zrobić niespodziankę mężowi i... Jego fanka:) Wyprawa w Tatry (6) Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak... Lanta Gdzie na wakacje? (18) Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca? Aneta_ Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13) Polecicie coś? mamaalanka hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73) polećcie proszę dobry sprawdozny hotel Wiktoria29 Jaki bar mleczny w Warszawie polecacie? (1) Wybieramy się ze znajomymi na weekend do Warszawy ale chcemy jak najmniej... margac79 gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219) Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat... wakacje 1+1 Wrocław czy Kraków? Urlop. (10) Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście... wakacje Gdzie na wakacje za granice? (14) Chcemy gdzies jechac, ale nie mamy zielonego pojecia gdzie. Planujemy... biedronka24 Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14) Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej... lysy_znad_wisly W góry pociągiem - gdzie? (49) Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się... mama Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? (29) Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory... julia Wakacje rodzinne z trzylatką, doradźcie sprawdzone miejsce (14) chcemy wybrać się gdzieś z trzyletnią córką, więc kryterium zasadniczym jest... majasia81 Czy laptop można wnieść jako podręczny do samolotu? (5) Chodzi mi o linie Wizz Air. Bo z ich instrukcji wynika że chyba nie ale... fwefwef Pociągiem w góry , przykładowe połączenia (1) Cześć, czy macie polecić sensowne połączenia pociągiem na wyjazd w góry z... Malaga10 Jaki hotel w Sopocie polecicie (10) Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ...