Solidarnie z Ukrainą

https://fb.me/e/1zTyWPoLd
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Solidarność ważna ale te manifestacje nic nie dadzą realnie...mamy wojnę przy naszej granicy.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 10

Podnoszenie morali ludzi jest ważne, ale co wie gosc co tylko komentuje w necie i narzeka, że nei stać go na pączka dla dzieci. Wsparcie bliskich, kibiców w sporcie itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gago

Co mnie obchodzi jakaś tam Ukraina ja się martwię o nas o Polaków o Polskę
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

Taki z ciebie Polak, a nawet uczyć się poprawnej pisowni i interpunkcji nie chciało?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

ja też biorąc pod uwagę szybkośc reakcji rządzących i akcje podjęte - chyba juz sie pakują i szykują do wylotu puki lotniska całe - uciekną jak prezydent ukrainy zostawiając ludzi samych sobie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciebie nie interesuje Ukraina

Polaków interesują sprawy Ukrainy, Polacy solidaryzują się z każdym napadniętym przez bandytów ze wschodu krajem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziś o 18 będzie

manifestacja pod konsulatem tfu, Rosji we Wrzeszczu
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wydalić ich za granicę albo w kosmos!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Konsulat juz rano powinien zostac spacyfikowany przez nasze wojsko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jaki interes mamy z Ukrainą? Oni tu pracują i żyją a ja mam się bić za ich ojczyznę?? Jak ktoś chce coś zrobić to wraca do domu i walczy za ojcowiznę. Jakoś USA nie pomogło temu krajowi jak zapowiadało. Każdy się wypnie a oczywiście polski rząd z szabelką na czołgi i rakiety rosyjskie. To nie jest w naszym interesie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ciągnij się

Ruski trollu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wszyscy, którzy plują na Ukrainę w tym momencie - wstydźcie się! Jesteśmy tuż obok ludzkiej tragedii, a wami kieruje tylko zawiść. Obrzydliwość! Wybuchła wojna, do tego kraju wjechały czołgi, a wy czerpiecie z tego radość?! Wstyd mi za takich polaków, wstyd!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

A gdzie są teraz Ukraińcy?? Bronią ojczyzny czy siedza w Polsce na budowie i na zmywaku??
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Porozmawiaj z tymi co przeżyli najazd UPA pod Wołyniem.Ukraincy nigdy nie byli dla nas przyjaciółmi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

Co to da?Cos to zmieni, ze ktos bedzie tam sterczal?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież Ukraińcy nigdy nie byli nam przyjaźni.Trzeba bronić Polski.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1