gdzie na wakacje samotna matka + dziecko

Witam,
zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli jadę sama z dzieckiem, to płacę za pokój 2-osobowy, czyli dziecko jest traktowane jak osoba dorosła.
Czy możecie polecić ośrodek, pensjonat z pokojami 1-osobowymi?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jadę z 11 letnią córką nad morze od 1 lipca. Jestem zdecydowana, noclegi mam już zamówione. Obie jesteśmy dość towarzyskie. Co Ty na to marin1989? Może ktoś by jeszcze dołączył? Mój adres nuta1002@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie chcielibyście pojechać? Zaczęłam szukać tanich biletów lotniczych, może to byłby jakiś pomysł na wyjazd? Nie wiem gdzie najlepiej, zawsze chciałam zobaczyć Londyn, a wiem, że tam zdarzają się promocje. Co sądzicie o takim pomyśle? Przeglądam porady na ten temat, które znalazłam w tym wpisie http://podsuwam.pl/tanie-loty-do-londynu-gdzie-szukac-jak-rezerwowac szukałyście kiedyś przelotów w taki sposób? Nie mam dzieci, ale z przyjemnością zwiedziłabym muzea, każdy mógłby się czegoś nauczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W jakim wieku macie córki? Moja ma 10 lat. Chętnie bym się przylaczyla tylko w jakim terminie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja i moja koleznka z pracy wychowujemy samotnie córki i robimy sobie babski wyjazd nad morze we 4. Jedziemy do Unieścia do Nadmorskiej Chaty. Moja siostra tam była w tamtym roku i bardzo chwaliła to miejsce i właścicieli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
Jestem 40-letnią mamą z 13 letnim synem. Planujemy wakacje - ale jakoś tak samym trochę nudno :) Chętnie dołączyłabym się, gdyby ktoś wybierał się za granicę pod koniec czerwca :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A myślałaś żeby pojechać gdzieś do naszych sąsiadów? Czasami można złapać naprawdę tanie połączenia autobusowe które będą kosztować mniej niż benzyna gdzieś w Polsce, z noclegami też nie ma tragedi jak sie poszuka. Zobacz np. tu https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Pary%C5%BC mają też inne połączenia i spoko ceny :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.apetytnaswiat.pl/mlodzi-odkrywcy/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie:)
Z tej strony również samotna, ale wesoła mama z 8-latką:) Miło byłoby spędzić wakacje 2018 z jakąś inną mamą z dzieckiem.
Może znacie jakieś strony dla dla samotnych rodziców,?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

czy jest wśród Was jakaś samotna mama z małym dzieckiem, która planuje pobyt w wakacje nad Bałtykiem. Ja mam 40 lat i synka, który ma rok i 3 miesiące. Może razem byłoby raźniej :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt, mają sporo całkiem fajnych miejscówek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie https://www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja odkladalam na wyjazd za granice a tez jestem samotna matka.. nie lecialam sama z dzieckiem, zabralam znajomych ze soba bo to zawsze razniej. Z biurem podrozy lecielismy samolotami Enter Air, to chyba największą radochę małemu dało. Co do cen, często jest tak że na dzieci zniżka jest. Co do pokoi, jednak gdzieś musi się ono położyć także liczone jest jako normalny człowiek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam tez chetnie poznam towrzyszke mam corke ktora ma 9 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja mam corke 9 letnia i tez bym chetnie pojechala z jakas mama dzieci by sie razem bawily a my bysmy tez mieli chodzby pogadac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posiadam kod zniżkowy do portalu booking.com. Jeżeli ktoś planuje rezerwację noclegu poprzez ten portal - zachęcam do użycia linku poniżej. Otrzymacie zwrot 50zł na swoją kartę kredytową/debetową po tym, jak pobyt zostanie zrealizowany.

https://www.booking.com/s/34_8/bheigh49

Minimalna cena noclegu, aby otrzymać zwrot to 100 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam przyjaciółkę, która też jest samotną matką, ale świetnie sobie radzi, a swoją dwójkę dzieciaków zabiera co roku do Ustki na wakacje. Zatrzymują się w Hotelu Lubicz, który jest pozytywnie nastawiony do dzieci i zapewnia im wiele atrakcji. Mama może odpocząć, a dzieciaki szaleją na basenie :) W hotelu też jest spa, więc moja przyjaciółka z takich wakacji wraca bardzo odprężona, a dzieci wyszalane i szczęśliwe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej chetnie poznam tego samotnego tatę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

my wyruszamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sierpień . Syn 14 lat. Ja 45. Teneryfa, Chorwacja, Masz już kogoś na wyjazd. house.ofpain@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, 8-13 sierpnia mam zarezerowany pokój w hotelu dla dwóch dorosłych i dzieci za darmo, ale jade jako jedna dorosła i dziecko 12lat. Hotel mercure Posejdon blisko płazy w Gdańsku, moze masz ochotę? Daj znac mbaigalina2010@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

Wyprawa w Tatry (6 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...