Śmiertelny wypadek przy Bramie Żuławskiej

Szymon Zięba
2 czerwca 2026, godz. 07:45 Raport
Opinie (276)
aktualizacja: godz. 08:47 (2 czerwca 2026)
  • Lubię to Lubię to 5
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 10
  • Wow Wow 6
  • Przykro mi Przykro mi 36
  • Wrr Wrr 99
  • Wszystkie 159

Skutki wypadku.

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło we wtorek, 2.06.2026 r. nieopodal Bramy ŻuławskiejMapka. Samochód osobowy uderzył w zejście do tunelu.



Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone




Policja: kierowca nie przeżył



Aktualizacja, godz. 8:47

Policjanci informują, że kierowca, mimo udzielonej mu pomocy, nie przeżył.

- Tuż przed godz. 7 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w rejonie przystanku Brama Żuławska. Kierujący osobowa Toyotą, jadąca w kierunku ul. Elbląskiej z nieustalonych przyczyn uderzył w mur przejścia podziemnego. Pomimo udzielonej przez ratowników pomocy medycznej 57-letni kierujący poniósł śmierć. Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego oraz policyjny technik, którzy wykonują oględziny, zabezpieczają ślady oraz sporządzają dokumentacje fotograficzną. W czynnościach uczestniczy także biegły sądowy z zakresu medycyny. O zdarzeniu został powiadomiony dyżurujący prokurator. Na czas prowadzonych czynności wyłączone są dwa z trzech pasów ruchu w kierunku ul. Elbląskiej. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia - mówi asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.



O zdarzeniu jako pierwsi informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnały.

Wypadek przy Bramie Żuławskiej. Auto uderzyło w betonowe zejście



Raport: Wypadek przy Bramie Żuławskiej

07:16 2 CZERWCA (aktualizacja 08:50)
Uderzenie auta przy bramie zulawskiej w betonowy obwód tunelu, auto totalny złom, kierowcę zabrało pogotowie ale wygląda to bardzo źle
Uderzenie auta przy bramie zulawskiej w betonowy obwód tunelu, auto totalny złom, kierowcę zabrało pogotowie ale wygląda to bardzo źle


Z relacji internautów wynikało, że w wypadku udział brał samochód osobowy i motocykl. Strażacy potwierdzają zdarzenie.

- Auto osobowe uderzyło w betonowe zejście do tunelu - słyszymy od ratowników. - Kierowcy auta, w ciężkim stanie, udzielana jest pomoc.
Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

Czytelnicy poinformowali nas o tym w Raporcie.
Widzisz coś ciekawego? + dodaj Raport


Opinie wybrane

Wszystkie opinie (276)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.