- 1 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (93 opinie)
- 2 Maksymalne ceny paliw 6-8 czerwca 2026 r. (9 opinii)
- 3 Bardzo drogie LPG. Dlaczego nie ma rządowej tarczy na autogaz? (157 opinii)
- 4 Autostradą A1 pojedziemy za darmo (139 opinii)
- 5 Odcinkowy pomiar - kierowcy panikują i gwałtownie zwalniają? (163 opinie)
- 6 Uwaga! Odcinkowy pomiar prędkości działa (505 opinii)
Tu auta "wystrzeliwało" do rowu. Teraz są barierki
Zjeżdżając z obwodnicy na wysokości Węzła Karczemki, część kierowców miała duży problem z opanowaniem samochodów. Efekt? Auto lądowało w rowie, o czym regularnie informowali nasi czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Teraz to się zmieni - zainstalowano tam stalowe barierki.
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 13
-
Wow 2
-
Przykro mi 2
-
Wrr 11
- Wszystkie 32
"Zakręt katapulta" przy Węźle Karczemki
Kierowcy od lat narzekają, że zjazd na wysokości Węzła Karczemki to istny "zakręt katapulta" - zwłaszcza gdy pogorszą się warunki atmosferyczne, a nawierzchnia jest mokra.
O tym, jak często - i od jak dawna - dochodzi tam do incydentów, świadczą sygnały naszych czytelników. Jedno ze zdarzeń miało miejsce na przykład w 2019 r.:
-
Lubię to 2
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 8
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 11
Auto w rowie na zjeździe z obwodnicy.
-
Lubię to 2
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 3
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr
- Wszystkie 7
Zimowa aura nie pomogła w opanowaniu auta.
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 24
-
Wow 6
-
Przykro mi 27
-
Wrr 74
- Wszystkie 134
Kolejne auto w rowie
Przyczyna wypadków: prędkość i brak "wiary w znaki"
Przyczyna wypadków w tym miejscu jest prozaiczna: zbyt duża prędkość i niedostosowanie jej do warunków atmosferycznych. Tym bardziej że niewielu kierowców bierze "na serio" ograniczenie prędkości do 50 km/h.
- Wystarczy tu mieć "na liczniku" nawet 70 km/h i można stracić panowanie nad samochodem - napisał jeden z naszych czytelników w Raporcie.
Aktualne ceny paliw w Trójmieście Dodaj ceny paliw
By ograniczyć szkody związane z kolizjami i wypadkami w tym miejscu, zainstalowano metalowe barierki. Kluczem do zmniejszenia incydentów na zjeździe z ekspresówki nie jest jednak nowa infrastruktura drogowa, a odpowiedzialność kierowców, której - części ze zmotoryzowanych - najwyraźniej nadal brakuje.
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 17
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 3
- Wszystkie 23
Czy nowe barierki w newralgicznym miejscu sprawią, że kolizje i wypadki będą mniej poważne?
Opinie wybrane
-
2026-05-08 07:05
W końcu (18)
Chociaż jeszcze lepsza byłaby poprawa geometrii zakrętu,która jak widać jest nieodpowiednia.
Bo jeśli w jakimś miejscu dochodzi do jednego wypadku to jest to wina kierowcy.
Ale jeśli w jakimś miejscu dochodzi do wielu wypadków to jest to wina infrastruktury drogowej.
Można zrzucać winę na kierowców ale to nie sprawi, że w takim miejscu będzie mniej wypadków. Tylko zmiany infrastruktury, jak choćby montaż barier, mogą pomóc.- 49 144
-
2026-05-11 10:22
Na m atołów nie ma rady nadal będą wypadać z drogi
z tym że teraz będa zatrzymywać się na barierkach a nie w rowie. To jest zdecydowanie gorsze rozwiązanie bo jak wyląduje w rowie to przynajmniej nie tamuje ruchu dla innych jadących poprawnie a tak moment i będzie korek na kilometry przez takiego ...ymbała. W rowie przynajmniej nikomu nie zawalał przejazdu.
- 0 0
-
2026-05-08 10:16
Jakby jechali 50km/h zgodnie z ograniczeniem nikt by nie wpadł do rowu. (1)
- 23 2
-
2026-05-08 13:22
Geometria nie ma tu nic do rzeczy. Jeżdżę tamtędy co dziennie od ponad 14 lat codziennie i co dziennie widzę kamikadze pędzące na pracy bo wstał zbyt późno.
- 6 0
-
2026-05-08 09:27
Taaa...wg mistrzów kierownicy, zakręt powinien być zaprojektowany tak, na 120 km/h . Ciekawe, jak oni to sobie wyobrażają
w takim miejscu. jaka by musiała by być tam przechyłka , aby zrównoważyć siłę odśrodkową!? Zakręt ma dobrą geometrię bo został zaprojektowany na 60 km/h i wystarczy przestzegać ograniczeń.
- 25 3
-
2026-05-08 09:20
teee panie geometria, weź pan naostrz cyrkiel i się szykuj, w poniedziałek masz egzaminy ósmych klas
- 15 6
-
2026-05-08 09:20
mogli nie rozbudowywać, zostawić jak było kiedyś. a jak już zrobili, to jaką geometrię zakrętu proponujesz
biorąc pod uwagę, że masz taką samą powierzchnię do ogarnięcia. na prywatne działki nie wejdziesz
- 6 1
-
2026-05-08 09:16
Geometrii (1)
Przecież jest ograniczenie do 50, ale jest geometria zbyt dobra i to ona powoduje, że nikt tam nie jedzie 50, a minimum to jest 70, a wielu to gna dalej 100 i potem zdziwienie, że nie trzyma się nawierzchni.
- 14 2
-
2026-05-08 10:47
Technika
Inna sprawa, że bez problemu da się sprawnym pojazdem na odpowiednich oponach przejeżdżać tam 90-100 km/h. Oczywiście nie mówię, że trzeba zmienić ograniczenie lub można tam jechać, jedynie o fizycznej możliwości.
Problem jest często w technice jazdy, gdzie tak jak na Słowackiego z górki i wielu innych miejscach kierowcy potrafią zahamować w środku zakrętu i wtedy ich zarzuca. Często stare opony lub letnie zimą też nie pomagają.- 6 2
-
2026-05-08 09:28
Tanij jest postawić fotoradar. Wypadki już nie wrócą ;)
- 10 2
-
2026-05-08 08:36
Takie wnioski mógłbyś wyciągać, gdyby wylatywał tam każdy, a nie tych kilku fifarafa rajdowców.
- 23 2
-
2026-05-08 08:29
wystarczy zwolnić, dostosować prędkość do warunków. Często pokonuję ten zakręt. Jakoś nie mam z tym problemu.
- 25 3
-
2026-05-08 08:26
Jechałeś tym zakrętem? Tam musisz poginać jak głupi, żeby z niego wylecieć. A że akurat tam głupole ciągną jak muchy do g....? Obwodnica zawsze działała jak magnes na tego rodzaju kierowców.
- 26 2
-
2026-05-08 07:48
Ale jak montaż barier może pomóc? (1)
Jeżeli to nie wina kierowców, to bariery nic im nie pomogą...
- 15 2
-
2026-05-08 07:52
tylko, że to jest wina kierowców
tam jest ograniczenie do 50km/h, jak się jedzie z taką prędkością to nie ma ryzyka trafienia do rowu :)
- 30 2
-
2026-05-08 07:23
Podejrzewam, że wystarczy nie szarżować samochodem, w końcu w rowie wylądowało kilku na kilkadziesiąt tysięcy przejeżdżających. Wystarczy policzyć koszty
- 28 1
-
2026-05-08 07:27
Wystarczy zwolnić (1)
A za zaoszczędzone pieniądze zbudujemy nową drogę dla rowerów
- 19 7
-
2026-05-08 13:27
Drogę dla rowerów i ścieżkę dla turystów po obwodnicy. Super.
- 0 2
-
2026-05-08 07:29
na jadących zgodnie z przepisami
raczej nie trafiło, jak ktoś nie zna cyferek, to niech nie wypuszcza się poza swoją kanapę
- 14 2
-
2026-05-08 07:04
(4)
A wystarczy zwolnić. Tylko tyle i aż tyle.
- 186 9
-
2026-05-08 19:04
Dlaczego mało kto bierze na serio ograniczenia predkosci?
Bo są wszędzie, co chwile się zmieniają i 99% z nich jest bez sensu- śmiesznie niskie lub powtarzające przepisy ogólne..
- 0 1
-
2026-05-08 09:55
(2)
a kto wypadnie, od razu zabierać uprawnienia
- 2 1
-
2026-05-08 19:35
jeszcze opier....ć
Za utrudnianie życia innym
- 0 0
-
2026-05-08 10:15
a kto przejedzie +1 do twoich punktów wstydu
- 1 1
-
2026-05-08 07:41
Jeżdżę tamtędy do pracy codziennie od 8 lat. Przyczyną jest prawie zawsze zasuwanie ile fabryka dała lewym pasem na AK i (5)
wbijanie często milimetry przed jadące już prawym pasem auta na ten prawoskręt w kierunku obwodnicy. Trudno potem wyhamować z takim rozpędem - a niektórzy to wręcz nie chcą.
Wystarczyłoby w godzinach między 7 a 9 puszczać tamtędy nieoznakowany radiowóz który by krążył w kółko w tej okolicy i zechciałby jeszcze egzekwować przepisy - i by się towarzystwo szybko uspokoiło- 123 12
-
2026-05-08 15:56
Po 1. nie o tym miejscu jest artykul Po 2. czasami stoja tam i susza
- 0 0
-
2026-05-08 12:32
To prawda, mistrzowie prostej
auto aż gwizda, a kierowca pi,,,
- 1 0
-
2026-05-08 08:05
(2)
Ale przecież artykuł jest o drugiej stronie AK - tam gdzie się wjeżdża z obwodnicy na AK, a nie tym zjeździe z AK przy Auchan.
- 13 0
-
2026-05-08 08:30
Dokładnie.
Co nie zmienia faktu, że ja też jeżdże prawie codziennie z pracy i nie zdarzyło mi się jeszcze, zeby mnie chociaż trochę ściągało. Ale staram się trzymać przepisów, generalnie znaki nie są bez powodu.
- 14 2
-
2026-05-08 08:20
Tam z kolei jak jedziesz przepisowo, głąby potrafią próbować wyprzedzać...
- 8 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
