Opinie wybrane
-
2026-06-03 01:53
Niestety jak zwykle wyssane z palca wierutne bzdury (5)
Wielu polityków, przywódców czy publicystów zdobywało wpływy i uznanie właśnie dzięki krytykowaniu oraz umniejszaniu swoich przeciwników. W rywalizacji społecznej i politycznej osłabienie konkurenta często wzmacnia własną pozycję i może prowadzić do sukcesu. Oznacza to, że w praktyce niektórzy ludzie osiągali wielkość właśnie przez eksponowanie słabości innych.
- 8 12
-
2026-06-03 22:00
Wielkość była w cudzysłowie
- 0 0
-
2026-06-03 10:07
Niestety to prawda przykladem najlepszym obecna KOalicja rzadzaca (1)
- 4 2
-
2026-06-03 15:59
Chciałbyś, żeby to była prawda,
- 1 0
-
2026-06-03 04:55
(1)
Wielkim ch chyba. To nie jest oznaka wielkości, tylko zwykła obrona małych ludzi. A że się podoba głupim ludzikom, do akurat demokratycznie można nazwać sukcesem.
- 8 2
-
2026-06-03 09:25
po-pis ! + stada podzielone i wzajemnie walczące , oczywiście za Nasze , bo to gołodupcy krzykliwi i pokraki leworęczne
rupieciowski
- 1 4
-
2026-06-03 09:40
(1)
Wielu o tym nie wie i ciagle to robia, wina .....
- 1 0
-
2026-06-03 09:47
Wmówili im i oNe wieŻą w swoją wielkość . 7 kadencji i niezastąpiony , a jaki lotny w dewastacji
- 0 4
-
2026-06-03 07:43
My Polacy z Solidarności zrobiliśmy jak trzeba z Polakami Komunistami. (13)
Nie było odwetu, nawet nie było dużej krytyki, bez gnębienia.
- 5 9
-
2026-06-03 13:11
Rakowski proponował żeby wieszać komunistów - i tak trzeba było! (3)
- 0 5
-
2026-06-03 15:31
Jak masz poglądy skrajne prawicowe, to masz prawie wszystkich za komunistòw. (2)
- 2 2
-
2026-06-03 22:18
W Polsce skrajnej prawicy praktycznie nie ma. Była w Niemczech, była i jest na UK {R, była i jest w Izz (1)
- 0 2
-
2026-06-04 06:59
Braun i mu podobni to w Polsce jest skrajna prawica.
Wstyd że znowu pojawiła w Polsce, wcześniej była przed wojna i miała swoją armie nielegalną wobec polskiego rządu w Londynie.
- 0 0
-
2026-06-03 12:26
W Polsce nie było komunizmu i prawie nie było komunistów (3)
A już szczególnie u władzy. Przedwojenny komunista Gomułka zmarł w 1981r., odsunięty od władzy 10,5 roku wcześniej. Ostatnim komunistą na szczytach władzy w PRL był zdaje się Eugeniusz Szyr, yd zresztą, od okresu powojennego do 1981r. właśnie. Osobniki typu Kwaśniewski czy Cza rzasty nie to, że nigdy nie byli komunistami - oni prawdopodobnie nigdy nawet koło komunisty nie stali, ta dwójka czerwonych karierowiczów.
- 1 1
-
2026-06-03 15:28
Na Facebooku ludzie tak różne rzeczy piszą, mieszają pojęcia że aż ciężko uwierzyć. (2)
Każdy pisze co chce, nie było komunizmu, nie ma demokracji, to nie jest kapitalizm albo to nie byli Polacy.
- 1 1
-
2026-06-03 22:16
Mętnie napisałeś, nie wiadomo, co, nie wiadomo, kto... (1)
"Komunizmu nie było" - a to jak gdzie. W Polsce go nie było (ci, co twierdzą, że jakoby był, to kłamcy lub ignoranci), ale gdzie indziej był.
- 0 1
-
2026-06-04 05:45
To tak jak Jehowi mówią, że nie ma chrześcijaństwa
Mówię oni że katolicy to poganie, modlą do bożków .
- 0 0
-
2026-06-03 09:33
Nowomowa (1)
Komuniści się z Bolkami dogadali!
- 1 4
-
2026-06-03 11:18
Staramowa
Egipcjanie się z Mojzeszem dogadali!
- 3 0
-
2026-06-03 08:33
Jak Polak z Polakiem. Dobrze że inni uczyli od nas wielkie zmiany. (2)
- 4 1
-
2026-06-03 09:23
Jaki efekt ? Duopol i 2 barany na przedzie stada . (1)
rozporek
- 1 4
-
2026-06-03 11:24
Przynajmniej jest jakaś konkurencja, każdy musi czymś wykazać.
To nie czasy demokracji ludowej.
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.