W życiu liczy się nie sam fakt tego, że po prostu żyliśmy. Istotną różnicę robi to, co zrobiliśmy dla życia innych osób
Opinie wybrane
-
2026-05-19 03:03
bzdety dla ogłupiania tłumów - liczy się samo życie, nie ma żadnych porządków w trakcie i po - to iluzja (2)
- 8 8
-
2026-05-19 12:40
To narzędzie do zarządzania ludzką głupotą
Pasterz swe owce dogląda by nie zjadł je wilk zwany złym
- 1 2
-
2026-05-19 11:54
Podpisz sie aŁtoRytecie , może gębę pokażesz ?
- 1 1
-
2026-05-19 09:58
(3)
Bo życie dla samego siebie jest strasznie puste i przygnębiające.
- 7 2
-
2026-05-19 10:26
od kiedy? :DDD uprawiaj swoj masochizm samotnie i nie oceniaj - wlasnie widac jakie szczescie od ciebie bije.... (2)
tym bardziej, ze czasem zwyczajnie nie ma dla kogo zyc i co wedle twoich dolujacych tekstow nalezy sie zabic?
- 3 5
-
2026-05-19 12:39
Alkoholicy też lubią się upadlać
- 2 1
-
2026-05-19 11:58
Zgodnie z doktryną mało, mało + pełna taca ? Trumna nie ma kieszeni .
- 1 4
-
2026-05-19 00:20
Ale to i tak nie będzie miało dla mnie znaczenia po śmierci (8)
I tak zjedzą mnie robale czy będę darmozjadem czy taką Matką Teresą z Kalkuty
- 4 7
-
2026-05-19 10:38
Zarób sobie za życia na porządną trumnę, jak i porządny pogrzeb oraz porządny, murowany grób, to cię nie zjedzą... (3)
- 1 2
-
2026-05-19 12:37
A jaką ma gwarancje, że go tam pochowają? (1)
Spalą i rozsypią w Bałtyku karmą dla rybek będzie
- 2 2
-
2026-05-19 18:26
To nie umieraj.
- 0 1
-
2026-05-19 11:54
Biodegradacja lub pola poziomkowe ! No tak to tyczy Normalego kraju .
- 1 0
-
2026-05-19 05:48
tereska to była niezła sadystka, poczytajcie sobie! (1)
- 3 3
-
2026-05-19 09:12
Inni odchodzili w cierpieniu , ona w luxusie , do banku waTkańskiego przekazała 63 mln $$$$ . Darczyńcy oniemieli .
- 3 3
-
2026-05-19 05:44
Tam na górze patrzą na ciebie i czekają na ciebie. (1)
Najpierw sąd, a później raj albo piekło.
- 3 5
-
2026-05-19 12:36
Piekło to już miałem
Gorzej być nie może
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.