• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi rękodzieła i rzemiosła: Pasja & Tradycja (2 opinie)

Zapraszamy na Targi rękodzieła i rzemiosła: Pasja & Tradycja, które odbywać się będą od 8 do 24 lipca na Molo w Sopocie.

To druga edycja imprezy kulturalno-handlowej, która odbywa się w dniach 8-24 lipca 2022 na Skwerze Kuracyjnym i w Muszli Koncertowej w Sopocie na Molo, w godzinach 10:00-22:00.

W programie:
• 90 wystawców z Polski oferujących wyroby rękodzielnicze, ludowe oraz różne smakołyki - Skwer kuracyjny
• MUSZLA MUSIC MEETINGS: koncerty z udziałem artystów estradowych z kraju i z zagranicy (Anglia, Meksyk, Ukraina, Kanada, Włochy, USA) prezentujących popularne i znane przeboje - Muszla Koncertowa obok hotelu Sheraton
• POMORSKA GMINA NA MOLO: prezentacja talentów artystycznych i produktów regionalnych na stoiskach (Pruszcz Gdański-gmina wiejska, Cewice, Chmielno, Pomlewo-wieś, Wejherowo, Kobylnica, Bytów, Kwidzyn- miasto).

Kalendarz:
12.07 wtorek

17:00 JAGÓDKI - Zespół Pieśni i Tańca (Pruszcz Gdański)
17:45 CELEBRANT SINGERS - gospel (USA)
20:15 WARSZTAT DZIAŁAŃ SCENICZNYCH - młode talenty

13.07 środa
16:30 LADY KILLER akustycznie (Wiktor Gabor & Krzych Skóra)
18:00 STREETBOIS - "Od ballady do estrady"
19:30 THE WORKERS BAND - rock lat 60 i 70-tych

14.07 czwartek
16:30 'CHÓR MARËSCI' (Cewice)
18:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty
19:00 MARTA KRUK - rock i pop
20:00 KAROLINA LIZER - laureatka Opole 2022
20:30 KRZYSZTOF JARY JARYCZEWSKI & GOŚCIE akustycznie

15.07 piątek
16:30 Chmielno: rodzinna kapela (Rodzina Jareczek)
18:00 STASHKA (Katarzyna Hain) - pop
19:30 KASIA NOVA - latino pop
21:00 MONIKA JAROSIŃSKA - pop

16.07 sobota
16:30 MARTA ANDERS - pop
17:30 AREK BRAXTON - "Od latino po złote lata PRLu"
19:30 ŻUKI - 35 lat (The Beatles i Czerwone Gitary)

17.07 niedziela
15:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty
16:30 Przemarsz Orkiestry Dętej Gminy Wejherowo, CHÓR GAUDEAMUS
18:00 MARZENA MATYLA i DOMINIKA BIAŁOSTOCKA - pop, rock & soul
19:30 TRIBUTE TO MAANAM - przeboje zespołu

18.07 poniedziałek
16:00 ARTUR DROBNIK - "Bawię się muzyką"
17:00 MAKO - "Przyszłość live"
18:00 JULIIA KOLESNYKOVA (Ukraina) - przeboje polskie i ukraińskie
19:00 Szkoła artystyczna MUSIC FLOW - młode talenty
20:00 KATE DĄBROWSKA - pop

20.07 środa
17:30 PEPI z zespołem
18:30 ZOSIA SŁAWIŃSKA z zespołem (finalistka The Voice Kids)
19:30 BASIA KAWA (skrzypce elektroniczne i wokal) z Hubertem Baumannem (gitara)

21.07 czwartek
16:00 PERŁA WARMII - Zespół Tańca Ludowego z Lidzbarka
17:00 AVAR FOLK GROUP DANGO MAN HAI (Meksyk)
Wieczór włoskich przebojów:
18:00 ROBERTO RUGGERI
19:30 MARCO BOCCHINO

22.07 piątek
16:00 ZOSIA SŁAWIŃSKA z zespołem (finalistka The Voice Kids)
17:00 NATALIA KAWALEC (finalistka The Voice Kids)
18:00 LESZEK DRANICKI - "Beatles Meet the Blues"
19.30 SŁAWEK WIERZCHOLSKI (Nocna Zmiana Bluesa) z IGOREM NOWICKIM (fortepian)

23.07 sobota
15:00 BYTÓW - Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca oraz występy wychowanków Bytowskiego Centrum Kultury
16:30 BUŃCZUK - Tatarski zespół wokalno-taneczny z Białegostoku
17:30 PILSKO - Zespół Pieśni i Tańca z Żywca
18:30 ANNA HAMELA - "Muzyka świata" 
20:00: ZAYAZD - country i folk

24.07 niedziela
16:00 POWIŚLE - Zespół Pieśni i Tańca, ART. VOICE grupa wokalno-muzyczna (Kwidzyn)
18:30 PATRYCJA MIZERSKA, MARTA ŻAK, BENIAMIN BACZEWSKI -"Ukorzeniam": przeboje gwiazd
20:30 BERNARD DORNOWSKI Ex Czerwone Gitary



Organizator: Haczet Sp.z.o.o
Partnerzy medialni: Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Damosfera, Dziennik Berliński DB.
Partnerzy: Art-Metal, Działki Budowlane w Zaciszu, Kino Letnie, Mosir Sopot, Woda Redox, Ogrodnictwo Spirowscy

Przeczytaj także

Archiwalne edycje imprezy

Opinie (2)

  • młodziaki

    Młode talenty to teraz wszedzie moga stratowac

    • 0 0

  • Nie cierpię tego. Pełno turystów i te stragany porozstawiane tak, że się jeden o drugiego musi ocierać. I jeszcze co drugi stragan to samo

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.