• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mapa serwisu

Mapa serwisu - Turystyka i Noclegi  /  PlażePlaża, na której zawsze coś się dzieje. Co roku znajduje się na niej wielki namiot, w którym wieczorami grają różne zespoły muzyczne. Plaża strzeżona w okresie letnim,
Plaża Brzeźno Gdańsk, Gdańsk


Plaża Gdańsk Orle Gdańsk, Gdańsk


Kąpielisko w Babich Dołach ze względu na swoją lokalizację jest najmniej popularną plażą strzeżoną. Plaża jest po części piaszczysta i kamienista, a jej niewątpliwą atrakcją jest bliskość zabytkowej torpedowni. To idealne miejsce na początek spaceru.
Plaża Gdynia Babie Doły Gdynia, Gdynia


Na szerokości 100 metrów do końca sierpnia plaża jest strzeżona. Można do niej dojechać samochodem i zaparkować na nowo wybudowanym parkingu przy ul. Orłowskiej (ok. 200 m od molo), kolejką SKM, trolejbusem lub autobusem.
Plaża Gdynia Orłowo Gdynia, Gdynia


Plaża w Redłowie jest od niedawna kąpieliskiem strzeżonym przez ratowników, na odcinku 200m. Jest to miejsce spotkań popularne w szczególności wśród młodzieży, a usytuowany nieopodal plac zabaw, czyni z niego miejsce przyjazne całej rodzinie.
Plaża Gdynia Redłowo Gdynia, Gdynia


Najbardziej popularna plaża w Gdyni. Na szerokości 200 m zorganizowano kąpielisko, które jest strzeżone do końca sierpnia. Plaża jest doskonale skomunikowana, można do niej dojechać autobusem, trolejbusem, a z przystanku SKM idzie się 10-15 minut.
Plaża Gdynia Śródmieście Gdynia, Gdynia


Plaża Górki Zachodnie Gdańsk, Gdańsk


Spokojna plaża dla ludzi szukających wypoczynku w ciszy i spokoju. Łatwy dojazd tramwajem lub autobusem. Plaża strzeżona w okresie wakacyjnym.
Plaża Jelitkowo Gdańsk, Gdańsk


Plaża Kamienny Potok - Koliba Sopot, Sopot


Na plaży znajdują się dwa kąpieliska, w Sobieszewie oraz w Orlu.
Plaża Sobieszewo Gdańsk, Gdańsk


Plaża sąsiadująca ze słynnym "Monciakiem". Moc atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Główną atrakcją jest najdłuższe molo w Polsce. Plaża jest strzeżona w sezonie wakacyjnym.
Plaża Sopot Sopot, Sopot


Jedna z najładniejszych i najciekawszych plaż w Trójmieście. Posiada nowo wybudowane zaplecze ratowniczo-sanitarne. Ciekawostką są wielkie piaskowe rzeźby Lwów Gdańskich.
Plaża Stogi Gdańsk, Gdańsk


Plaża Świbno Gdańsk, Gdańsk


Plaża z pięknym deptakiem i drewnianym molem. Posiada boiska do gry w siatkę i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.
Plaża Zaspa Gdańsk, Gdańsk