• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Mapa serwisu

Mapa serwisu - Turystyka i Noclegi  /  Punkty widokoweMożna się na nią dostać od ul. Tatrzańskiej. Zmotoryzowani mogą zaparkować tuż obok ul. Czyżewskiego.Wieża jest otwarta przez cały rok, nie jest strzeżona.Darmowe wejście.
Wieża na Pachołku Gdańsk, Tatrzańska Gdańsk


Ma 28 metrów wysokości, a na szczyt wiedzie 150 zakręconych schodów. Dzięki usytuowaniu jej na szczycie wzgórza Trójmiasto można podziwiać z ponad 100 metrów. Otwarta jest 7 dni w tygodniu w godz. 8-18, jest całą dobę strzeżona przez ochroniarzy.
Wieża widokowa Kolibki Gdynia, Spółdzielcza Gdynia


Najwyższe wzniesienie w Gdyni, 205 m n.p.m. Wysokość całości wynosi 70 m, taras widokowy znajduje się na poziomie 26,5 m. Wejście jest bezpłatne, ale możliwe jedynie od 1.04-31.10. Monitoring,ochrona 24 h/dobę
Wieża widokowa na Górze Dona Gdynia, Gdynia


Łysa góra, która jest miejscem wyciągu narciarskiego o długości 286 metrów umożliwia nam zjazd z poziomu o wysokości 39 metrów. Łysa Góra wznosi się na 110 m n.p.m. jest niewątpliwie atrakcją turystyczną skąd rozciąga się daleki widok na zatokę gdańs
Łysa Góra w Sopocie Sopot, Zbigniewa Herberta 9 Sopot , tel. kom. 501-359-698, 502-102-164


Wzgórze morenowe wysokości 50m. n.p.m. położone w pobliżu centrum miasta. Ze szczytu góry rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska. Na wzgórzu zlokalizowany jest XIX wieczny zespół forteczny, a na jej szczycie stoi charakterystyczny krzyż.
Góra Gradowa Gdańsk, Gradowa Gdańsk


Jedna z najpiękniejszych latarń morskich Północnej Europy. Z niej w kierunku Westerplatte padły pierwsze strzały II Wojny Światowej. Wspaniały widok na Westerplatte i cała Zatokę Gdańską. Wewnątrz XIXw. optyka i wspaniała wystawa latarń morskich.
Latarnia Morska Gdańsk, Przemysłowa 6A Gdańsk , tel. 58 760-16-42, tel. kom. 601-150-251


Nieformalna nazwa "Kozacza Góra" dotyczy wzniesienia morenowego (75,4 n.p.m.) na terenie gdańskiego Ujeściska.
Kozacza Góra Gdańsk, Gdańsk


Piętro Widokowe Olivia Star to wyjątkowa, kompleksowa przestrzeń do jak najlepszego spędzenia wolnego czasu. Z wysokości ponad 130 metrów nad ziemią rozpościera się widok na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską, a nawet Półwysep Helski.
Olivia Star Top Gdańsk, al. Grunwaldzka 472C Gdańsk , tel. kom. 534-034-000


Dwór I Gdańsk, Gdańsk


Kaczy Dołek Gdańsk, Jaśkowa Dolina Gdańsk


Kamienna Góra Gdynia, Gdynia


Punkt widokowy otwarty w ramach projektu "Spojrzenie na Gdańsk" znajduje się na szczycie mierzącego 98 m n.p.m. Królewskiego Wzgórza we Wrzeszczu, obecnie znanego pod nazwami: Ślimak, Sobótka lub Góra Jana.
Królewskie Wzgórze, ślimak Gdańsk, Gdańsk


Ostroga Pilotowa Gdynia, Gdynia


Podejście 29 Gdańsk, Nowatorów Gdańsk


Romera punkt widokowy Gdańsk, Gdańsk


Stanowisko kosmonautów górka spotterska Gdańsk, Budowlanych Gdańsk


Stanowisko szybowcowa górka spotterska Gdańsk, Juliusza Słowackiego Gdańsk


Wronia Górka Gdańsk, Gdańsk


Zajęcze Wzgórze Sopot, Sopot


Żuraw M3 Gdańsk, Wyposażeniowców Gdańsk , tel. kom. 575-500-754