Zespół Trojmiasto.pl

Redakcja

Naszą redakcję tworzy duży i prężny zespół. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 60 osób. Nasi pracownicy, to czujni obserwatorzy Trójmiasta, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, pozostając jednocześnie w dialogu z czytelnikami - doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze.

Nasz portal podzielony jest na serwisy tematyczne, każdy z nich obsługiwany jest przez dedykowany zespół. Znajdziesz u nas następujące serwisy:


Dodatkowo redakcja wspierana jest przez zespół moderacji oraz korekty tekstów.

Multimedia

Poza słowem pisanym, informacje uzupełniamy materiałami wideo i galerią zdjęć. Dzięki zaangażowaniu naszych fotoreporterów i operatorów, staramy się być obecni tam, gdzie dzieje się coć ważnego i ciekawego. Poprzez materiały foto i wideo interweniujemy w sprawach obywatelskich, edukujemy, promujemy ciekawe obiekty, inicjatywy i przedsięwzięcia. Realizujemy materiały lotnicze i produkujemy filmy reklamowe.

Dział sprzedaży i reklamy

Na naszych stronach reklamuje się 7000 firm i instytucji, korzystając z wpisu do naszej bazy firm z Trójmiasta, artykułów sponsorowanych, kampanii banerowych lub wykorzystując inne formy graficzne. Prawie 20 pracowników działu sprzedaży pomaga klientom i partnerom przygotowywać skuteczne kampanie na stronach portalu. Służymy radą w planowaniu działań promocyjnych i doborze odpowiednich formatów i narzędzi reklamowych.

Dział IT

Funkcjonowanie naszego portalu nie byłoby możliwe bez działu IT. Nasz ponad dwudziestoosobowy zespół składający się głównie z programistów, webmasterów, architektów systemu oraz grafików, każdego dnia pracuje na to, aby korzystanie ze strony trojmiasto.pl było sprawne i intuicyjne. Wspiera to praca również project managerów oraz osób zajmujących się tematyką UX.

Skontaktuj się z działem IT: dzial.techniczny@trojmiasto.pl

Dział promocji, imprez i patronatów

Z przyjemnością patronujemy ciekawym i ważnym imprezom odbywającym się w Trójmieście. Rozwijamy także współpracę z instytucjami kultury, sportu, rozrywki, włączając się w inicjatywy charytatywne i społeczne. Organizujemy konkursy, bierzemy udział w wybranych przedsięwzięciach, chętnie inicjujemy własne akcje. Promując innych, nie zapominamy o sobie – dbamy o to, aby nasza marka była rozpoznawalna w Trójmieście.

Dział księgowości

Nad sprawnym funkcjonowaniem operacji finansowych czuwa księgowość. Nasz zespół zajmuje się zarówno obsługą klientów portalu, jak i rozliczeniami pracowników. To czym wyróżnia się każdego dnia, to nie tylko terminowość i fachowość działań, ale także niegasnący uśmiech na twarzy.

Dział HR i wsparcie biura

Działania portalu wspierane są przez osoby zajmujące się obszarem personalnym oraz koordynacją biura. HR Manager odpowiada za całość procesów dotyczących zatrudnienia i rozwoju pracowników, a także prowadzi rekrutacje do naszego zespołu. Z kolei zespół wsparcia redakcji odpowiada za sprawne funkcjonowanie biura oraz kontakty z użytkownikami portalu.

Kontakt

Zarząd

Dział HR i wsparcie biura