03:22 12 maja
Czytelnik
Na drogach

Coś się dzieje na obwodnicy?

Przeczytane
Przez Jabłoniową w stronę obwodnicy przejeżdżają już któryś raz różne służby na sygnale
  • Lubię to Lubię to 5
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 4
  • Wszystkie 19

Opinie (6) 6 zablokowanych

  • (2)

    Jest dobrze.

    • 20 0

    • Dobry przekaz leci (1)

      • 2 0

      • chłopaki dobrze robią

        • 2 0

  • Aha

    • 0 0

  • Dzieki za info (1)

    • 0 1

    • Proszszsz

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane