- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (159 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Masz 7907,20 zł brutto? Takie są zarobki w Polsce (122 opinie)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (171 opinii)
03:22
12 maja
Coś się dzieje na obwodnicy?
Przeczytane
Przez Jabłoniową w stronę obwodnicy przejeżdżają już któryś raz różne służby na sygnale
-
Lubię to 5
-
Super
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 3
-
Wow 5
-
Przykro mi 1
-
Wrr 4
- Wszystkie 19
Opinie (6) 6 zablokowanych
-
2026-05-12 03:36
(2)
Jest dobrze.
- 20 0
-
2026-05-12 08:27
Dobry przekaz leci (1)
- 2 0
-
2026-05-12 08:45
chłopaki dobrze robią
- 2 0
-
2026-05-12 09:06
Aha
- 0 0
-
2026-05-12 09:06
Dzieki za info (1)
- 0 1
-
2026-05-12 12:01
Proszszsz
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.