Czy ktoś widział wir wczorajszej burzy?
-
Lubię to 10
-
Super 7
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 22
-
Wow 12
-
Przykro mi 18
-
Wrr 65
- Wszystkie 135
Opinie (11) 3 zablokowane
-
2025-07-14 11:35
To było tornado aspirujące. Jeszcze nie ma pełnych uprawnień, ale się stara
- 86 18
-
2025-07-14 11:56
Widzał. Były nawet fotki na raporcie (1)
- 15 1
-
2025-07-14 12:03
To jeszcze raz przejrzę ! Ludziom wysyłam zrzuty ekranu z tymi zdjęciami bo super zjawisko było
- 3 7
-
2025-07-14 12:30
Się dopasowaliście :D
Grunt, to ze sobą rozmawiać :)
- 16 2
-
2025-07-14 12:49
nie, to był wał szkwałowy
Proponuje troche sie ogarnąć i sledzić dobre strony lub interesować się akcjami lowców burz, w zwykłej pogodzie w tv usłyszysz tylko o pszczółkach lub motylkach
- 13 0
-
2025-07-14 12:54
kategorii F4
- 3 0
-
2025-07-14 13:36
To jest tromba powietrzna
- 1 1
-
2025-07-14 13:45
Tromba xD (1)
Nie, to nie jest trąba powietrzna. To czoło chmury szkwałowej/szelfowej.
Zgadza się jedynie, że podczas takich intensywnych ruchów chmur burzowych powstają liczne minitrąby, które najczęściej nie docierają do do ziemi, gdyż intensywny wiatr szybko je rozdmuchuje.- 9 0
-
2025-07-14 17:47
Dzisiejsza też próbowała, ale skończyło się na minutowej trąbce.
- 0 0
-
2025-07-14 14:47
Tornado
Komentarze Najbardziej Inspirujące.
- 2 0
-
2025-07-14 14:49
emocje jak na promce na karpia
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.